Právě je čtv pro 14, 2017 4:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 12:08 am 
Nově příchozí

Bezva nápad! Ale jak píšou ostatní, tak to není jednoduchá věc. V každém případě rád se zúčastním závodů a taky přiložím pomocnou ruku.

Máš nějaké místo, kde by se něco podobného dalo postavit a zorganizovat? Pak samotná organizace programu. Za mne je určitě lepší vyhlásit nějaký pohár se startovným.

Bude s tím mnoho práce, takže jak jsem psal, pomůžu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 1:04 am 
Uživatel

aušusi - ozvi se mi sz,

1) nemám čas organizovat ale nevadí mi sponzoring
2) sponzoring je super ale - najdi minimálně cca 30 "závodniků" na sezonu, raději víc - srovnat se musí s tím, že yávody budou ve "středních čechách" - je odsud prostě nejvíc lidí.
- seriál kolika závodů max je cca 5 až 7 za rok - jinak se lidi nesejdou

3) budou chybět lidi na organizaci - ta není tak složitá, ale - stavění tratí a jednotlivé bodování / rozhodčí

- pokud si poradíš s výše uvedeným - věřím, že ti zajistím finance.

pokud si dál věříš - tak - místo se najde v tom problém není, ochotné partnerky, které budou bodovat/hlídat sem tam taky..............

nápad nemáš špatný ale neudělej si tak špatné jméno jako někdo kdo sliboval a pak nic (už tu jeden byl - všude se tváří jako mistr světa)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 7:17 am 
Častý přispěvatel

uvidíme jak se to rozjede, nicméně pomoc by z mé strany byla

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 8:18 am 
Píšu strašně moc!

Určitě bych se zůčastnil! Pokud by to bylo poblíž tak i pomohl s úpravou sekcí. :SUPER:

- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 8:34 am 
Píšu hodně

wow, takový zájem se nečekal,

K organizaci:

Chtělo by to jednoho člověka pro věci administrativní:
Jednání s jinými kluby, schánění místa, atd...

Přibližně Tři rozhodčí:
Bodovače, poradce

hlavní rozhodčí:
Při řešení sporů, pro součet výsledků atp.: To kdyby chtěl by mohl dělat Pedro

A já budu stavět sekce, hledat místa konání, případně bodovat, domlouvat se třeba s Mořinákama na zapůjčení jejich polygonu, nákup pohárů atp...

Sponzoring se bude hodit, ale chtělo by to pohár na precizní úrovni. Myslím že 30 lidí by se do poháru mohlo přihlásit, ale nečekal jsem takový zájem, tak se to budeme zvládat...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 12:49 pm 
Píšu strašně moc!

1) Osobne si myslim, ze bude problem sehnat dost ucastniku na jednotlive skupiny.

2) Pokud to bude vicemene trucktrial, kde akorat trucky budou nahrazeny offroadama, tak za sebe rikam, ze se do toho rozhodne nepohrnu. Nuda, nuda, sed, sed. Obecne, co me dost vadi na takovych zavodech je cekani nez odjedou ostatni. Pokud to je jeste doplnene o pravidla, ze clovek nesmi ani jezdit v okoli, byt ma 2.4G a nesmi ani promluvit, pak je o nadeleni postarano.

3) Sponzoring by byl super, nicmene neprehanel bych to, myslim ze vetsine lidi bude stacit pohar za zavod a mozna trebas naka hodnotnejsi cena za cely sampionat. Cim drazsi budou ceny, tim vic se budou lidi hadat... to je ozkouseno

4) Chtelo by to misto, ktere bude stale a budou na nem moct byt nektere staticke prekazky. Rozhazet rozpulene tenisaky po skalkach, nebo napichat branky v lese neda tolik prace, jako vytvorit nejake autenticke offroad prekazky. Kladove mosty, jamy s bahnem atd

neco jako trat treba tady

http://www.youtube.com/watch?v=VC6ZGIPB ... 1&index=51

5) v pravidlech bych povolil couvani bez trestnych bodu, muze se tak jezdit zajimavejsi a technictejsi teren

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 2:59 pm 
Píšu strašně moc!

Zajímavý já bych se určitě zůčastnil :wink: :SUPER: :GO:

Tamiya Buggy Champ 1979
FPV Mini 210 - racing dron
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 3:39 pm 
Uživatel

Místo by to chtělo určitě jedno kde se bude jezdit pořád.

Dal bych třeba možnost 5x v sekci couvnout a pak za každý další už bych dával body.

S tim sponzorováním bych to neviděl tak horký, pořád bych to bral spíš jako srnada závod, ale aby byla motivace tak dávat nějaký sranda ceny, spíš než pohár bych radši dostal nějakou čuprovou figurku šílenýho jezdce na podstavci kde by byl napsanej závod a umístění.

Jezdit v okolí bych klidně povolil, neviděl bych jedinej důvod proč to zakázat, když se udělá tabulka aby se modely nerušily tak proč ne?

K těm pravidlům, tam to bude oříšek, mělo by se vzít v potaz i velikost kol na modelu, axial s 1,9 o průměru 100mm projede úplně něco jinýho než axial s 2,2 který můžou mít v pohodě 140mm a tyhle auta by jely v jedný kategorii, což by asi moc fér nebylo.

Ale doufám že se to nějak domluví a možná že rok 2011 už by se mohlo jezdit.

Chtělo by to nějakej název, co třeba RC4x4 cup?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 5:26 pm 
Častý přispěvatel

Myšlence uspořádání i vážnějších závodů bych se nebránil ale 1. ročník bych radši udělal jako sranda závod s co nejmíň pravidlama. Je tak míň práce co by šla vňiveč kdyby se to nechytlo a hlavně míň dohadování.
1) Kategorie bych udělal jen 2 Scale(kola 1.55 a 1.9) a Crawler(kola 2.2). Další rozdělování je dle mě zbytečný. Vzpomeňte kdo vyhrál Sokločí...Droxa se skoro originálním CéCéčkem, a nebyla to jen náhoda či štěstí, prostě má obě ruce pravý :lol:
2) Couvání by dle mě bylo lepší omezit. U velkejch berou za couvámí myslim úmyslný couvnutí o vzálenost rovnou poloměru kola. U nás bych to dal třeba o jedno otočení. I když i o tom se zas dá dohadovat. Počet couvnutí bez bodů by se domluvil třeby na 1,2,3 podle náročnosti, dýlky a počtu branek v sekci.
3)Rozhodčí bych ani nezaváděl. Postačí jezdci z druhý kategorie/ druhý skupiny stejný kategorie. Tady se ale obávám stejnýho nahánění jako v případě nahazovačů na dráze, ale snad se nějak dohodnem ne?
Haugh :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 7:52 pm 
Píšu strašně moc!

Ad rozdelovani souhlas.
Taky bych to moc nehrotil. Ono zalezi na konkretni trati spis, jde postavit trat kde budou mit problem si skrtnout CC a naopak trat kde diky nizky vaze a "vane" misto podvozku ujedou temer vsemu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 10:12 pm 
Uživatel

no nápad je to zajmavej a budu ho určitě sledovat pokud to nebude o tom že bude člověk čekat půl dne na to aby jsi pak 6min jel a konec tak jsem pro

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 2:38 pm 
Píšu hodně

1) Rozdělení do dvou kategorií by bylo jednodušší, ale...
Když jsem ještě jezdíval s CC-01 byl hrozně poznat ten rozdíl, prudký stoupání kde měl takovej Axík velký problémy jsem viděl jednoduše. Prostě jsem to dole vosolil a byl jsem nahoře. Pak byly místa kde axík elegantně crawlil a já každou chvíli vysel na břiše. Proto mi přišlo dobrý rozdělení na 3kategorie podle náprav a chassis.

2) Co se couvání týče, nejvíce se mi líbí Treworův nápad.

3) Bez rozhodčích by to bylo celkově jednodušší co do organizace...
To že jsou v podstatě postradatelní je pravda.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 2:49 pm 
Píšu hodně

Dále:

Pokusím se zajistit stálou lokalitu, kdyby měl někdo nějaký nápad, nebo by se doékonce někdo pokoušel komunikovat s městskými úřady, firmami nebo podobně bylo by to super. Zatím se o to budu snažit já.

Docela se mi líbila ta halda na které se jel trial 1:1 v sobotu v kladně, myslím že by nebyl velký problém domluvit se na jejím využití.
Dále je tu moc krásná halda přímo při pohledu z našeho obýváku. Tam je terén suprovej, ale byla by asi složitější domluva.
No vinařice... tam se jel crawler cup pořádaný rcmodelexem, ale nevím s kým se připadně domlouvat ohledně využití prostor Vinařické horky...

Další návrhy uvítám.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 3:27 pm 
Píšu strašně moc!

Kdyby to bylo v tom Kladně tak by se tam třeba dalo domluvit, že by jsme občas jezdily na akce když tam bude 1:1 trial a měly bychom to za menší peníz kdyby za to něco chtěli :mrgreen: :wink:

Tamiya Buggy Champ 1979
FPV Mini 210 - racing dron
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 3:49 pm 
Píšu hodně

Citace:
kdyby za to něco chtěli

Kdyby za to něco chtěli, tak na to určitě nebude. Protože takový pronájem bude spíš v řádech tisíců. Jediná možnost je, že ti to někdo poskytne za děkuju.

U jakéhokoliv pozemku, tady www.cuzk.cz zjistíš komu patří a na koho se máš případně obrátit.

Couvání a rozhodčí...pojede-li se o nějaký "hodnotnější" ceny a budou-li rozhodčí sami jezdci z "druhé" skupiny, tak se obávám, že hlídat jestli už se kolo otočilo o celou otáčku nebo zbývá ještě 2cm je nereálný. V počtu cca 30 lidí se vždycky najde někdo kdo bude "muset" vyhrát za každou cenu. To jest i za cenu toho, že při hodnocení zařízne toho druhýho.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]