Právě je stř pro 13, 2017 2:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ještěd podzim 13.9.2014
PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 6:54 am 
Častý přispěvatel

roztahlyx na jednom kilometru urcite,to je pravda..proto je nejlepsi tak 10-20 aut a jet v klidu pospolu :)

PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 8:03 am 
Uživatel

Ruza píše:
Chtelo by to nezavisleho fotografa aby alespon v jednom albu byli vzdy vsechna vozidla :)

To máš těžký, já si dal sice závazek, že toho nafotím co nejvíc (učím se s novou technikou), ale stejně, spoustu aut jsem viděl naposled na parkovišti, mám dojem, že ani nahoře u vysílače už nebyli všichni najednou. Takže jsem fotil co jsem míjel či spíš, co míjelo mně (ono řídit vlastní auto a pořizovat nějaké "akční" fotky ostatních, to moc nejde dohromady).

PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 1:42 pm 
Častý přispěvatel

XaX píše:
Ruza píše:
Chtelo by to nezavisleho fotografa aby alespon v jednom albu byli vzdy vsechna vozidla :)

To máš těžký, já si dal sice závazek, že toho nafotím co nejvíc (učím se s novou technikou), ale stejně, spoustu aut jsem viděl naposled na parkovišti, mám dojem, že ani nahoře u vysílače už nebyli všichni najednou. Takže jsem fotil co jsem míjel či spíš, co míjelo mně (ono řídit vlastní auto a pořizovat nějaké "akční" fotky ostatních, to moc nejde dohromady).

pROTO TO CHCE NEZAVISLEHO FOTOGRAFA BEZ aUTA SEM MOZNA ZAPOMEL DOPSAT :)

PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 1:51 pm 
Administrátor

Na masovejch akcích typu Ještěd je to v zásadě nemožný všechny auta vychytat. Jednou co si pamatuju byl s náma kluk co tady na foru byl jako Harry a ten právě snad všechno vyfotil. Ale to už je spoustu let. Nechci nic ani naznačovat, ale i ta parta byla lepší...

PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 3:42 pm 
Častý přispěvatel

Klidně naznačuj.
Ony jsou to dvě strany téže mince. Ještěd je prostě tradiční velká akce a především o tom to je. Dát si ho z principu aspoň jednou, zúčastnit se něčeho, co se jinde jen tak nevidí, potkat lidi z dálek, který jinde nepotkám.. Ale pokud to nemá pomalu chcípnout, chtělo by to do té živelnosti trochu decentní organizace. Myslím, že většině lidí by došlo, že když chce šou, musí se trochu přizpůsobit.
Stolek se samolepkama byla dobrá první vlaštovka, ale vůbec bych se nebál zkusit trochu přitvrdit. Postavil bych vedle nějakou fotogenickou rekvizitu z modelhobby a před to foťák na stativ. Chceš samolepku? Postav sem auto a přidej svůj nick pod číslovanej seznam - max 15vteřin na člověka, žádná děsná fronta. Vznikla by tím žádaná galerie aut a možná by to vyřešilo častý dilema, kdo byl vlastně kdo.
Registrace od půl desátý, po nějaký deadlajně společná předstartovní fotka a třeba někdy před polednem, někde na oznámeném místě na trase, organizovaný video průjezdu kolony. Kdo se chce zúčastnit, ten si dá třeba svačinku a časově se přizpůsobí, kdo ne, jde si svou cestou a nepřekáží, ale je to plánovaný a ne náhodnej chaos. Podobně, kdo chce vrcholový foto, bude na terase v tolik a v tolik.
Vrcholným kouskem organizačního týmu by pak mohla být každý rok nějaká jiná perlička pro zpestření, ve formě dobrovolné alternativní odbočky, jako třeba sranda trial přes crawlerskálu smrti, navigacní cross hororovým houštím, nebo vyprošťování z bezedné bažiny,.. fantazii se meze nekladou. Nevím jak závod do vrchu a dřevorubecká vložka, ale třeba lesní trasa pro kočárky na "extrém ročníku" se fůře lidí líbila. :wink:
On většinou takový ten pocit, že bych něco měl, můžu, ale nemusím, celkem dobře přispívá k obecné pohodičce mas. 8)
Vyblbnout se s s oblíbenou partičkou můžem třeba cestou zpět, nebo na jakékoli komornější akci kdykoli jindy a jinde.

PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 3:57 pm 
Píšu hodně

tohle je pěkný, ale nevim kdo to všechno bude organizovat, přecejenom expedice je o pohodě a o tom že si každej jede jak chce, organizátor si to v tomhle případě vůbec neužije, mě osobně to takhle vyhovuje, proto jsem se dal na expedice, líbí se mi politika ( pokud chceš přijeť, pokud chceš pojeť se mnou pokecáme, nebo můžeš jet sám ) absolutně v pohodě

PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 5:19 pm 
Sběratel

Přesně tak PALI,tohle byla prapůvodní myšlenka před vznikem expediček.Prostě PO HO DA :OK:

PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 5:20 pm 
Častý přispěvatel

Tak proč děláš samolepky? Proč se ročně vozí hlína do Letňan, stavěj ercélendy, proč jak cvoci hrabeme a zametáme Brdy? Protože zatím existujou lidi, co maj něco z toho, že z toho něco maj i druzí, ne?

PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 5:58 pm 
Uživatel

Škoda, že jsem nemohl s Váma, :cry: to stěhování firmy a následné uklízení....... vopruz.
Čtu, že jste si to užily :OK: .
Jo a neřešte tu politiku. Ahoj.

PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 6:40 pm 
Uživatel

Ahojda, chtěl bych poděkovat za bezva podzimní expedici Ještěd,
opět dobrá parta, počásko super, terén též. Já a manželka s vnukem
jsem si to pěkně užili. A zde několik fotek. A díky za další samolepky.
Michal http://ovocid.rajce.idnes.cz/expedice_-_podzim_Jested_2014/

PříspěvekNapsal: stř zář 17, 2014 6:45 am 
Píšu hodně

eos píše:
Tak proč děláš samolepky? Proč se ročně vozí hlína do Letňan, stavěj ercélendy, proč jak cvoci hrabeme a zametáme Brdy? Protože zatím existujou lidi, co maj něco z toho, že z toho něco maj i druzí, ne?

i to že něco zorganizuješ je tvoje volba, vůbec ti nechci nic nařizovat, klidně to můžeš zorganizovat a uvidíš ohlasy jestli to lidi chtěj nebo ne, všechno je to o iniciativě lidí, můžeš se do toho pustit třeba to bude dobrý :-)

PříspěvekNapsal: stř zář 17, 2014 9:16 am 
Častý přispěvatel

Když už jsme u toho focení, a na to že nás tedy bylo okolo 55 aut + - nevím přesně, tak to zrovna není nejmíň, a pokud to chceme vyftit nebo natočit někde nějaký průjezd po jednom, bude to na hodinum, a věřim že 75% z Vás by to nevydržela, cestou nahoru jsme se nějake extrémně nezdržovali, než jsme došli k silnici půlka už šla zase dolu... to se to má těžko fotit a natáčet když si z toho uděláme stíhací závod... to rovnou můžu vzít silnici a vymrskat to nahoru po ní :-)

PříspěvekNapsal: stř zář 17, 2014 10:07 am 
Píšu hodně

DYNO píše:
Když už jsme u toho focení, a na to že nás tedy bylo okolo 55 aut + - nevím přesně, tak to zrovna není nejmíň, a pokud to chceme vyftit nebo natočit někde nějaký průjezd po jednom, bude to na hodinum, a věřim že 75% z Vás by to nevydržela, cestou nahoru jsme se nějake extrémně nezdržovali, než jsme došli k silnici půlka už šla zase dolu... to se to má těžko fotit a natáčet když si z toho uděláme stíhací závod... to rovnou můžu vzít silnici a vymrskat to nahoru po ní :-)

DRIFT CUP JEŠŤED :-D

PříspěvekNapsal: stř zář 17, 2014 10:32 am 
Častý přispěvatel

Pali, my významnějším akcím usilovnou práci a předběžnou přípravu věnujeme, jak u nás na Valdeku, tak u Fandy v Březové (ty se svými videoprůvodci v podstatě děláš totéž), a ohlasy jsou vesměs kladný. Aby taky ne, že jo?! :twisted:
Chce to sice trochu potu, ale nám to, jako normálním ješitnejn chlapům, za to uznání od kamarádů stojí. Když chcem jenom nabít a užít si, jedem na cizí akci. 8)
Chtěl jsem tím jen říci, že Ještěd už dávno není jen vyjížďka kamarádů, ale tradiční setkání a exhibice leštěnek z celý republiky (kdekdo chystá auto speciálně na Ještěd) a jako taková, - v podstatě národní jednička, by si trochu té péče a lesku zasloužila. V jakémkoli jiném, i hobby oboru, je to jasně k vidění. Jasně, že to něco stojí, i čas jsou peníze. Dělali jsme samolepky na Valdek, k Jardovi na Bezděz, přívěsky k Zajochovi na Rabštejn, takže zhruba vím, zač je i tvůj podíl. Ostatně, - když může stát na startu RC shop..

PříspěvekNapsal: stř zář 17, 2014 1:00 pm 
Píšu strašně moc!

ted mi jested nevysel, ale na par minulejch jsem byl

je to pro mne expedice, jako kazda jina, jen s vetsim poctem lidi - vic jich muzu potkat, pozdravit, pokecat

ale abych stal nekde v lese hodinu v kolone / ve fronte, jen proto, ze to někdo organizuje a chce to presne takhle, tak to ani v nejmensim
a stejne tak, aby mi někdo rikal, ted musíš jet dal a ne si tady blbnout na sutru / v louzi, parat se s navijákem, protože jsem se zasekl, ....

proste dole po vyhlaseni startu vyrazime, nasim tempem a na pohodu
a stejne se to rozpadne na podobne skupinky, co si vyhovuji stylem jizdy a pokecaj
proto expedice jezdim

když jsem na nejakem minulem skoro hodinu po vyhlaseni startu spravoval auto, aby jelo, tak bych chtěl videt, jak tech cca 90 lidi bude nekde po 100 metrech cekat, az se tam taky dohrabu

nemam nic proti presne organizovanym akcim, ale bezne (byt velke) expedice by k nim patrit nemely

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]