Právě je stř pro 13, 2017 2:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 139 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2014
PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 10:12 am 
Sběratel

Je třeba si uvědomit,že je to celý freestyle,tudíž kdo se čeho ujme..... Samozřejmě, že se to týká spíše pražáků a to těch co prostě mají čas.Celej rok je spousta času si domluvit co kdo zařídí,vyrobí atd.Moc lidí se do toho ale nehrne....Pak jen zazní názory,hmmm přemostováno....

Půjčovat svoje auto je sebevražda,jednou jsem tu chybu udělal a malej prcek mi to omlátil o kámen. :-(

Krize evidentně přišla i mezi nás,co jsem ale četl tak i mezi truckery je to obdobný.

Každopádně pokud má být příští rok,musíme se trochu vzpamatovat a něco vykoumat.Jinak bych řekl ,že bude nuda.Letos modely spíš stály než jezdily.

Mám možnost zdarma desek z lamina tloušťky 18 a 10mm,takže v přijatelným rozměru a množství můžu poskytnout.Samozřejmě je nutný myslet na demontáž a uskladnění.

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 1:47 pm 
Častý přispěvatel

To, že auta více stála než jezdila má / myslím si /i částečně důvod v RC školce. Jak začali jezdit caparti, tak jsem se raději klidil z cesty a asi nás bylo víc. Dráha byla v perfektním stavu než začala devastace školkou. Axialy vybalené rovnou z krabice s originálním 27z motorem jsou pro děti vražednou zbraní. Na vysílačce nejde stáhnout plyn a asi všichni víme, jaká je to raketa. Jak už někdo psal výše, snad by nebyl problém vyměnit motor za 55z a více. Další možnost bych viděl ve vyčlenění části plochy s jednoduchými překážkami jen pro školku, my ostatní by jsme si v klidu jezdili ty krkolomnější a nemuseli pořád chodit opravovat dráhu. Na příště / tedy, pokud se zúčastníme / bych chtěl nějak vymyslet, jak na trať dostat nějakou vodu. Jinak s tou účastí v pracovní dny to opravdu nebylo valné, já tam ve čtvrtek jezdil od rána nejdříve sám, pak dorazil 4me a po obědě se to zlepšilo na asi šest lidí. Pátek už byl lepší.

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 2:59 pm 
Administrátor

To, že byl organizační problém v ten pátek bylo bohužel způsobeno tím, že kolega, který v pátek ráno padnul a do neděle nevstal. Sejmulo ho prostě nachlazení s nějakým virem ve spolupráci.

Já tam musel na rychlo zajistit na ráno syna, který nic nevěděl co a jak a vůbec tam být neměl. Tak se tímto za zmatky omlouvám.

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 4:58 pm 
Sběratel

Kvůli školce jsem ani nebral horolezce,sudy a další doplňky,páč některý děcka jsou jak utržený ze řetězu,který si nedaj nic vysvětlit.Školka stranou není špatnej nápad,myslím,že by to uvítalo víc lidí.Udělat ovál s překážkama.... :-p

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 6:04 pm 
Častý přispěvatel

Chlapi, myslím si, že jste s organizací měli hodně práce a jako každý rok odvedli záslužný počin jak pro děti tak ostatní přihlížející. Že se vše nepodaří na 100% je při takto velkých akcích pochopitelné. O to máte u mě větší obdiv, že i když někdo neočekávaně vypadne, tak dokážete na rychlo a pohotově zajistit náhradu. Vynaložené úsilí se stavbou tratě jistě každý ocení a malí špunti, kteří se po trati projeli mají hezký zážitek. Kde jinde by mohli tak nádhernou trať s RC auty navštívit, než na takovéto akci? Možná mezi nimi vyroste další Salvatore, Cores, Patt, Mrak, Wendis, Lee, Zax ... (omlouvám se že nemůžu jmenovat všechny), kterým jste svou skvěle odvedenou prací předali inspiraci, a které třeba právě vaší zásluhou tento koníček chytne. Proto si myslím, že by byla velká škoda, kdyby veškeré strasti s přípravou akce a následným úklidem měli zapříčinit nesváry tady na fóru. Co bylo, hoďte za hlavu. Někdy prostě zuby zaskřípou, ale jde se dál.
Chlapi, odvedli jste skvělou práci. :OK:

http://idinek.rajce.idnes.cz/

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 6:41 pm 
Administrátor

idinek píše:
Možná mezi nimi vyroste další...

Hele to vůbec nevadí, že sis nevzpomněl na všechny, stačí když víš, koho napsat prvního! :-)

Dělám si srandu, až se tu zase najde nějakej samozvanej advokát a soudce v jedný osobě.

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 7:55 pm 
Píšu hodně

Pánové díky za vaše připomínky, návrhy, podněty atd.
Tohle je to co jsem chtěl vyprovokovat a proč jsem použil pár ostřejších výrazů :wink:
Jen tak dál, vymejšlejte, navrhujte, tvořte.

Mě je v podstatě jedno co tam kdo bude dělat a jestli si někdo přijde jen zajezdit. Odměnu za to nikdo žádnou nečekáme, ale už asi jsme všichni tak trochu vyhořeli takže nějaký nový podněty by nebyli na škodu.
Já názor na přemostováno neslyšel, ale mostů tam letos bylo opravdu dost :wink: Plácat se do zad jak jsme to pašácky vymysleli a udělali supr expozici je fajn, ale nějaká konstruktivní kritika by asi byla lepší.

Takže zkuste vymejšlet, házejte sem odkazy na fotky nebo videa z jinejch výstav nebo nějakou jinou inspiraci a příště třeba uděláme zase něco hodně dobrýho.

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 8:18 pm 
Administrátor

Myslím si, že super by se o našich expozicích dalo říct loni a předloni. Letos ne - asi by to chtělo se tomu věnovat dřív a víc. Musím uznat, že to předtím, bylo asi tím, že se o to staral Pajiki. Věnoval se jenom tomu, nemusel nikde nic řešit dalšího. Já letos v úterý a ve středu lítal jak kokot, vzadu natahoval koberec, vepředu řešil co a jak a dole v Holešovicích nakládal krabice. Fakt super...

Asi by ani nebylo od věci kdybychom si například řekli, že to uděláme v nějakém stylu. Nevím zkuste to nějak rozvinout...

Co se týče školky, bojím se jedný věci. Když ji vyšoupneme zvlášť, tak je asi jasný, že to nebude tak pěkný, jako naše plocha a děti (pod vedením rodičů) naléhat, že chtějí "támhle" protože je to tam hezčí, větší, zajímavější. Co? Ale koukal jsem, že hradečáci to tak nějak taky mají. Až se u nás jeden co k nám chodí staví, tak se ho zeptám. Měli tam totiž jakoby kužely, takže imho by to mohlo táhnout. Tak možná udělat školku jako trial, by to taky mohlo řešit...

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 8:29 pm 
Píšu hodně

Míro a jak je to s nějakou podporou od někoho? Co nabízí výstaviště a co řeší nějak externě (Hobico, rcguru...)? Podmínky, finance....kdo doplatí letos hlínu? Jestli to teda nejsou nějaký důvěrnější informace.

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 8:32 pm 
Častý přispěvatel

Výraz přemostováno jsem použil já viz http://www.rc4x4.cz/topic13603.html . To přiznávám bez mučení. :wink: Nebylo to myšleno ve špatném, ale jen jsem vyjádřil můj subjektivní dojem. Omlouvám se tedy, že jsem to napsal tak, že se to dá pochopit ve špatném.

http://idinek.rajce.idnes.cz/

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 9:18 pm 
Píšu hodně

Tak letos jsem se bohužel nemohl přiložit roku k dílu a ani chalupu jsem nemohl přivíst přeci jen s tím Rakouskem nepotřebuju úplně napínat rozpočet a 2x za týden do Prahy pro mě není zrovna ok ani časově , ale příští rok se pokosím s chalupou dorazit a přivezu i jiné nevé doplňky k ní :wink:

http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 9:22 pm 
Administrátor

Letos hlínu doplatíme z loňských peněz. Máme cca ještě tři tisíce. Musím to přesně dopočítat. Nevím jak to řešil Pavel s výstavištěm (respektive pořadatelem MH, jsou to dva různé subjekty) ale nám letos nedali asi v zásadě nic. Ani nikdo jiný. To v zásadě nic znamená, že asi zaplatili jedno auto hlíny tam. Druhý a odvoz veškerý jsme platili sami ze školky, Takhle je to přesně.

Faktem je, že Hobbico chce abychom tam byli. A tak by se dalo samozřejmě je tlačit ke zdi, ale čím víc budeme tlačit, tím víc si mohou nárokovat nějaké jejich požadavky - logicky, i když nevím co by mohli chtít, ale něco by se asi našli...

Idinku nic si nevyčítej. Ano přemostěno prostě bylo.

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 10:14 pm 
Píšu hodně

salvatore píše:
Asi by ani nebylo od věci kdybychom si například řekli, že to uděláme v nějakém stylu. Nevím zkuste to nějak rozvinout...

to je parádní myšlenka ale myslím že o to náročnější na organizaci....dovedete si představit jaká by byla show, naší plochu mít třeba plnou částí zříceného hradu podjíždět mosty nebo po nich jezdit, jezdit skrz hlavní bránu nebo okolo části věže? to by třeba podle mě bylo super......když my kolegové z papírového fóra řekly že budou mít 2 metrovej Říp od Hejla nevěřil sem ale byl tam i když se dodělal den před MH..... asi tak moje idea ;-)

Pleskanec píše:
Na příště / tedy, pokud se zúčastníme / bych chtěl nějak vymyslet, jak na trať dostat nějakou vodu

osobně si nemyslim že voda je dobrej nápad...sice by to byl tahák pro čumily a ukázalo by se že to auta zvládnou ale na druhou stranu myslim že naděláme dost bordelu i bez toho...ale zase nevím jestli je v tomto ohledu nějaký omezení od výstaviště nebo pořadatele

Pleskanec píše:
To, že auta více stála než jezdila má / myslím si /i částečně důvod v RC školce. Jak začali jezdit caparti, tak jsem se raději klidil z cesty a asi nás bylo víc

asi tak sice nemam nějakej extra scale stroj ale přece jenom koukat na dítě jak je rozesmátý a opakovaně vám do nej najíždí i když stojíte to taky nějak neberu....to bych radši když neplatím vstup přispěl místo školky penězma na co bude třeba

salvatore píše:
Faktem je, že Hobbico chce abychom tam byli. A tak by se dalo samozřejmě je tlačit ke zdi, ale čím víc budeme tlačit, tím víc si mohou nárokovat nějaké jejich požadavky - logicky, i když nevím co by mohli chtít, ale něco by se asi našli...

tak mě napadá co by jsme od nich mohly chtít? upravená auta pro školku? příspěvek na materiál expozice? stejnokroj pro všechny zůčastněné?

Scale Projek Ford F-350 Dualcab

PříspěvekNapsal: pát říj 10, 2014 10:36 am 
Uživatel

Ahojda, tady posílám několik fotek z letošní Model Hobby
výstavy.http://ovocid.rajce.idnes.cz/Model_Hobby_2014/
Trať byla opět pěkně udělána, dobře se po ní jezdilo. dobrá práce.
Tak zase příště. Michal

PříspěvekNapsal: pát říj 10, 2014 8:48 pm 
Píšu hodně

Kluci už jsou v Rakousku a Stiifii je v televizi, použili i moje záběry z Mrakolendu

https://www.youtube.com/watch?v=pkjqfRZ ... 4Q&index=2

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 139 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]