Právě je pon pro 11, 2017 1:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 139 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2014
PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 11:10 am 
Píšu hodně

frajeři, co to mají domů hodinu metrem za 50 kaček :OK:

Toyota HILUX na homemade podvozku
FS GT3C

Naposledy upravil gecko-x dne pon říj 06, 2014 8:15 pm, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 11:17 am 
Píšu hodně

ale ted vazne je ti 10? :lol: ano přesně tyhle frajeri, budes se divit ale i tyhle frajeri si umi predstavit lepsi plan nez cekat hodinu na kontak a ve 4rech lopatach nakladat 2 kontaky plny hliny...

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 11:19 am 
Veterán fóra

Presne tohle jsem Pedro cekal ze nekdo napise....hned na zacatku jsem psal jestli s tim na nekdo problem, tak si to mel napsat ....ne ze bych nechtel pomoct ale casove to proste nedavam.timto se omlouvam vsem pracantum a pristi rok nikam nejedu....

MEX Jeep JK "mexial"
Xray T3
http://wendis5.rajce.idnes.cz/

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 12:22 pm 
Píšu hodně

Gecko , opravdu hrdinstvi smazat komentar... podivejte se po svych varlatech... ale gecko mam pocit ze ty je budes hledat zbytecne :lol:

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 12:26 pm 
Častý přispěvatel

Stiffi ti to tady slušně rojíždíš :) Každopídně i tobě patří dík od driftařů za pomoc.

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 2:50 pm 
Administrátor

Děkuju všem kdo se zúčastnili a samozřejmě bych chtěl vyzvednout poděkování těm co to uklidili. Já měl svých starostí dost, takže jsem ani neuklízel. Každopádně moc díků patří i Ančeti Čížků s kámoškou, který se opět perfektně postarali o školku. Ta mimochodem vybrala cca 3.100,- Kč, který bohužel ani nepokryly náklady na hlínu a její dopravu.

K tý nehezký debatě, která se tady rozproudila. Je jasný, že někdo kdo bydlí daleko se toho neúčastní. To je naprosto pochopitelný a dodnes vzpomínám na to jak mi spadla brada, když Charon jezdil do Prahy z Plzně a pomáhal stavět. To bylo neskutečný a už se to taky neopakuje. Na druhou stranu má Pedro pravdu, že u stavby / bourání je vždycky ta samá partička lidí, která jy vždycky po akci trochu nasraná. Do příštího roku to přejde a zase se to bude celý opakovat. Já jsem letos taky říkal, že napřezrok už na to se... ale vím jak to chodí.

Každopádně ještě jednou moc děkuju všem kdo se zúčastnil.

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 4:34 pm 
Častý přispěvatel

Já si nestěžuju, pomáhal jsem stavět, pak byl všechny 4 dny na place a nakonec i boural a nakládal. Prostě jsem to tak nahlásil, tak co. Tahle debata o tom kdo kdy jezdil, stavěl nestavěl, nakládal nenakládal, mě přijde nějaká zbytečná. Za rok se na to zapomene, jak píše Salvatore a zase to proběhne stejně.

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 6:38 pm 
Uživatel

Ahoj kluci, můžete mi někdo poradit, čí jsou ty dvě krásné Tatrovky Hanzelky Zikmunda?
Díky Libor

Rajče

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 6:51 pm 
Píšu hodně

jo jasně. I tak se to dá chápat. Ale kdybys nebyl takovej "frajer, co zůstal", tak by tě možná napadlo, že jsem uklidnil emoce a pokusil jsem se naši debatu o ho-ně ukončit. Ale ty frajere budeš rýpat dál.....myslím, že jsi spíš, než frajer, fracek.
No a vidíš, kam ta debata mnou hrdinsky ukončená vede. Jako malí kluci se tu budem urážet a stejně se nic nezmění. Já nepřijedu, ty to tam zase příští rok zachráníš a bude se to tu propírat opět.
A co se týče mých varlat - mám 2 krásné dcery. Co dokázaly ty tvoje, frajere!

stiifii píše:
Gecko , opravdu hrdinstvi smazat komentar... podivejte se po svych varlatech... ale gecko mam pocit ze ty je budes hledat zbytecne :lol:

FS GT3C

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 7:21 pm 
Píšu hodně

ja mam v kapesniku nekolik milionu malych stiifiicku....

ok tak promin uklidnil si to krasne.... ale ja neklidny nebyl....

:wink:

a nechtel sem abys bral cokoliv jako urazku... jen mi vadi kdyz nekdo neco napise a pak to smaze,,, jak potom vypada to pod tim?

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 7:42 pm 
Sběratel

Letos jsem bohužel u bourání takřka nebyl,páč mě chytl nějakej moribundus a ležel jsem od rána v pelechu.Tak alespoň mám trochu lepší pocit,že jsem dotáhnul slibovaný smontovaný bedny na zásyp a pomohl při stavbě.

Asi nezbývá než se prostě smířit s tím,že to jiný nebude.Nebo to udělat příště bez hlíny.Koberec,PU pěna,klacky nebo prostě modely bez pohybu na stole..... :-p

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 8:19 pm 
Píšu hodně

ok, omlouvám se, dopsal jsem to tam zpět, není se za co stydět.

stiifii píše:
ja mam v kapesniku nekolik milionu malych stiifiicku....

ok tak promin uklidnil si to krasne.... ale ja neklidny nebyl....

:wink:

a nechtel sem abys bral cokoliv jako urazku... jen mi vadi kdyz nekdo neco napise a pak to smaze,,, jak potom vypada to pod tim?

FS GT3C

PříspěvekNapsal: pon říj 06, 2014 8:20 pm 
Píšu hodně

Pánové díky za vaše názory. Když jsem píchnul do toho vosího hnízda, tak to bylo napůl schválně. Byl jsem zvědavej na reakce.
Poslední dobou mi přijde, a zaregistroval jsem to nejen na Modelhobby, že lidi čím dál tím víc chtějí pouze pasivně konzumovat nějakou zábavu, hrozně si tu akci přijedou užít, ale nechce se jim aktivně se zúčastnit, nedej bože aby něco zorganizovali sami. A znova opakuji netýká se to jen Modelhobby, dokonce Modelhobby je podle mě světlejší vyjímka, kde alespoň nějakou aktivitu ukáže víc lidí než jinde :-) Bohužel si myslím, že to je celkově cesta do pekel. Za chvíli i těm nadšencům co nějaké věci organizují dobrovolně dojde šťáva a vykašlou se na věc, případně pořádání něčeho zpoplatní a pak zase budem nadávat, že za něco tak samozřejmýho dávat prachy je hrůza...... to berte jen jako moje povzdechnutí

Psal jsem že mě bourání sralo, ano tak to je. Nechci se do nikoho strefovat jestli mohl/nemohl pomoct to ať si každý přebere. Nechci nikoho od návštěvy odrazovat, ani dělat nějaký rozlišování, že ten pomáhal víc, ten míň a ten vůbec a podle toho přidělovat nějaký zásluhy. Nakonec všichni co tam přijeli jezdit tvořili program a o ten šlo. Spíš mi šlo o to rozpoutat debatu jestli by někdy příště, někde třeba někdo další nepřidal ruku k dílu. Nepomohl s něčím a jestli by to nakonec nebylo k dobru věci. Nejde ani o to házet tam lopatou, ale třeba pomoct s organizací, vymyslet-vyrobit nějaký nový překážky, doplňky nebo jiný p.čoviny. Například každý rok se volá po nějaký vodě v expozici. Je s tím strašný sra.í, ale zkuste něco vymyslet a ukutit.... Koukněme k truckerům co tam mají za vychytávky.... Prostě hoďte do placu svoje nápady nebo aktivitu a udělejme to lepší

K reakcím (vezmu to popořádku)
-Boriku mluvíš mi z duše
-Gecko- já netvrdil, aby na přiblblou regionální výstavu (za což Modelhobby považuji) jezdili lidi z celý republiky a utráceli za to nehorázný prachy. A pokud vůbec někdo takovej přijede (Salvatore zmiňoval Charona a byli i mnozí další) tak kloubouk dolu a nehoráznej obdiv. Správně zmiňuješ Ostravu, taky tam moc nás "pohoršujících se" Pražáků nedorazí
-Wendis-jak píšu vejš, nechci nikoho odrazovat ani se do nikoho strefovat. a když příště nedorazíš ty, ani jiní bude to škoda, protože bude mrtvá expozice. Prostě i jezdiči jsou potřeba :wink: A zrovna ty jsi předtím narovinu napsal, že pomoct nemůžeš. OK s tím není problém. Ale třeba nešli by nějaký zkušenosti z Mrakáče, kde máš svoji zásluhu, přenést sem?

Nakonec bych dal takovou řečnickou otázku: Co nám Modelhobby přináší? Výstava dle mého názoru je čím dál tím víc o prdu. Těch pár vystavovatelů co tam jezdí ze setrvačnosti, člověka nenadchne. Hromady čínských jezdítek v každým druhým stánku nemá cenu zmiňovat. Jak píše Salvatore, letos školka nezaplatila ani hlínu :? Takže co dál? Má cenu tam být i příště? Nebylo by lepší ty člověkohodiny co tam strávíme, investovat do nějaký vymazlený expedice?

Jak jsem už psal nechci se nikoho dotknout a nikoho jsem konkrétně neměl namysli a je mi to v podstatě šumák, kdo jak se zúčastnil. A prosím skončeme debatu kdo kdy kde byl a co tam dělal.

A zkuste sem hodit názor na moji řečnickou otázku? :wink:

PříspěvekNapsal: úte říj 07, 2014 8:00 pm 
Píšu hodně

úplně jsem v tom rozčilení :-) zapomenul sem hodit odkaz na pár fotek z modelhobby

http://pedrok.rajce.idnes.cz/ModelHobby_2014_2/

PříspěvekNapsal: stř říj 08, 2014 8:40 am 
Častý přispěvatel

Pedro píše:
-Gecko- já netvrdil, aby na přiblblou regionální výstavu, (za což Modelhobby považuji) jezdili lidi z celý republiky a utráceli za to nehorázný prachy. A pokud vůbec někdo takovej přijede (Salvatore zmiňoval Charona a byli i mnozí další) tak kloubouk dolu a nehoráznej obdiv. Správně zmiňuješ Ostravu, taky tam moc nás "pohoršujících se" Pražáků nedorazí

No, tak já zrovna teda modelhobby nepovažuju za regionální výstavu (když už, tak alespoň kvůli tomu, že nevim o větší modelářské výstavě v ČR.), a myslim že spousta lidí taky ne, takže když se tady píše VŠEOBECNĚ, že lidi nepomůžou stavět, bourat a příjdou si jen zajezdit, tak je pochopitelný, že si to vůči své osobě vztáhnou všichni.... já teda odolal cokoliv napsat, protože mi bylo jasný, že se stavbou a bouráním se zmiňujou hlavně pražáci, ale nakonec mi to stejně nedá nereagovat.
My jsme byli jezdit v pátek, protože nám bylo jasný, že v pátek tam moc lidí nebude. Stálo mě to den dovolený (kterou jsem si mohl nechat proplatit), nemluvě o cestě z Hradce Králové atd. ale tak budiž, o tom tady psát nechci..... Trochu mě v zarazilo, že letos byl nějakej zmatek ohledně "propustek", respektive jsme ani visačky nedostali a provezl nás někdo dovnitř... ale ani o tom se tu rozepisovat nechci....

Mrzí mě, že se vybralo jen kolem 3000Kč a nepokrylo to ani náklady...... měl jsem za to, že to tam funguje pod záštitou Hobbico..... minulej rok byly trička a ještě jsme dostali lístky na jídlo a na letos skrouhly rozpočet?
Jinak měl bych teda pár výhrad na Hobbico samotný..... nevim kolik lidí bylo jezdit ve čtvrtek (prej snad jen dvě auta), ale auta na školku jsme dostali v pátek a to až po tom, co jsem se na to ptal jednoho týpka od nich..... pak zase byl problém s baterkama, protože nám dal "jen" dvě 5000mAh, a ty samozřejmě byly po chvilce vyježděný, takže jsem dělal autoškolu se svým autem, což mě stálo vyhořelej regl. a v druhý fázi utrženou anténu u RX. Když už byly baterky nabitý, tak jsem zase zjistil, že nejde stáhnout plyn, takže jsme to tam omotávali izolačkou a plynem se dalo sotva pohnout :-D a až když jsem si anglicky pokecal s jedním z Hobbica, tak zajistili (prej, nevim jestli doopravdy), že na sobotu budou 55T motory...... tohle všechno by bylo potřeba řešit dopředu, aby byly auta na autoškolu ready hned na čtvrtek, s minimálně dvouma aku na auto a ideálně s 80T motorama..... bejt to takhle připravený, nečekat furt na nabití baterek, tak by se bejvalo i v tý školce vybralo víc, protože i v pátek tam bylo dost lidí.... a oznamte dítěti (potažmo jeho matce), který tam čeká 20minut ve frontě na auto, že teď došly baterky a má přijít za hodinu..... :-/ no, tak jsem se zatnutejma pěstma zase půjčil svoje auto a klepal se, aby to záložní regl vydržel.

Nevim kdo má tohle na starosti (a pokud nikdo, tak se komunikace s Hobbico klidně ujmu příští rok sám), ale chtělo by to líp domluvit.

1:10 SCX10 Axial Jeep Comanche
1:10 TL-01 EVO II Rally special

a hromada letadel :-)

http://bugfoot.rajce.idnes.cz/

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 139 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]