Právě je ned pro 17, 2017 6:54 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015 Aktualizováno str
PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2015 3:53 pm 
Uživatel

Přesně tak Míro :OK: se všim co se vejde do branek ;-) takže nám jde o to aby sme se zas všichni viděli a hlavně poznali nové tváře.Takže duch závodění bude zachován ale v podání dobré zábavy, tak jako ostatně vždy :BYE: Bude to takový modelářský den s tím že snad na konci víkendu neuslyšíme že já to jel s navijákem a ten s tím Dakarem či náklaďákem to vyjel páč má šest nebo nedej bože osum kol :-D :-D :-D Tak takhle teda u nás ne :-I :-I :-I bude prostě sranda :OK:

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2015 4:07 pm 
Píšu strašně moc!

Ha Desťák mě předběhl, ale když už jsem si dal tu práci to napat :roll:

Já bych to úplně jako srandamatch nenazýval, ale nějaké mistrovství to také nebude :lol: Každopádně jsem nad těmi náklaďáky dost přemýšlel. Sám nevím, zda to uznat, či ne. Chtěl jsem to zachovat na pohonu 4 kol, kvůli zachování šancí všech a nehrocení pravidel zda nějaká kastle maková a druhá taková, tyhle pneu velké, ty zas malé. Ale když přemýšlím dál, tak jde prostě o to, si akci užít naplno a každý kdo má chuť a terénní prostředek si to projet. Takže Míro ANO můžeš :-I A já to ještě v pravidlech přepíšu. Jsem rád, že ti to takto vyšlo a budeme se těšit :BYE:

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2015 4:11 pm 
Administrátor

Tak díky moc hoši. Já myslím, že jste si někdo toho "pokladu" včera na Sokolčí mohl všimnout. Je to ta čínská obluda s kastlí HorriBull. Jdu to teda zkusit naučit jezdit.

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2015 5:06 pm 
Píšu strašně moc!

To si děláš srandu. Ty jsi tam měl 6 kolový Horribull 8o A já ho neviděl. Tak to nauč jezdit a pak nám to v lese ukážeš :-D Jsem na něj moc zvědavý ;-)

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2015 5:46 pm 
Uživatel

:-p no a já taky ne :-p

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2015 8:56 pm 
Nově příchozí

:-) Hm šestikolku jsem taky na vlastní oko ještě neviděl :YOP: to může být dost velká paráda křížení těch náprav :FINE:

PříspěvekNapsal: sob srp 08, 2015 8:34 pm 
Píšu strašně moc!

Ahoj všichni :BYE:
Akce je za necelý týden, tak to tu musím drobet oživit a povyprávět o novinkách.

Přípravy jsou v plném proudu a zatím je to nejnáročnější akcí, co jsem kdy připravoval, ale myslím, že výsledek bude stát opravdu za to. V průběhu příprav jsme s Desťákem plánovali do posledního detailu včetně všech startů pod lesem, z důvodu pohodlí soutěžících, že se nebude muset čekat ve frontě, neboť bude na start stále vidět ze základny.

Pravidla:
- jsem drobet poupravil. Týká se to jen použití navijáku místo 30b. pouze 10b. Vytvořil jsem výkaz z obou stran. Na první stránce je výkaz na hlavní Expediční závod o 4 sekcích.

- na druhé straně je výkaz na Trial o 6. sekcích, který bude sloužit pro zábavu všech. Na půjčování bude volně k dispozici 5 setů trialových branek s měrkami a byl bych rád aby se využívali a partičky měřili jezdecký um mezi sebou.

- pod trialovým výkazem se nachází tabulka s přetahovanou, která bude hodnocena na největší počet zářezů v přetažení a první 3 soutěžící, získají Diplom za nejsilnější káru. Povrch přetahované tvoří polosypký povrch o velké rozloze, takže se o ozubení převodovek bát tolik nemusíte. Není povinnost se zúčastnit, ale věřte, že to bude zábava a už slyším řev fandících okolo :OK:

- hlavní změna je ve vozidlech. Může jet jakékoliv terénní vozidlo s náhonem od 4x4 po 10x10, které se vejdou do branky od 30-35 cm Nehledejte v tom problémy a rozdíly. Jde především o zábavu. Někdo má lepší průjezdnost, někdo boční náklony. Proč se dozvíte na konci.

Zde je souhrn výkazu.

Obrázek

Na této fotce obří dráha na přetahovanou. Vyrobil jsem 3 m dlouhé lano, takže aby někdo vyhrál, musí přetáhnout soupeře o 1,5m.

Obrázek

Desťák se vrhnul do výroby 90 branek, ale žádne špejle, nýbrž kvalitní železo a hliníkové destičky.

Obrázek

Pro vítěze Expedičního závodu jsou připraveny 31cm vysoké poháry a diplom.

Obrázek

Obrázek

:!: A nejlepší zpráva na závěr :!:

Běhání po úřadech a sepisování mailů se vyplatilo. Sehnal jsem od majitele Restaurace Vodníku sponzorský dar + dám zbytek startovného co zbude od ostatních nákladů, René Štika http://www.rcoffroad.cz/ dal hodně výraznou slevu, včetně přispění dalších cen a Kuba Mynář http://www.rc4x4-shop.cz/ to samé a výsledek je závěrečná tombola, ale taková, že vyhrává každý soutěžící vcelku hodnotný balíček :hura: Už dopředu chci upozornit na fér-play při hlavním závodě, skrz že si bude každý psát sám. Nesnažte se to šidit. Jde o zdravou soutěživost a né si zvyšovat ego a stát podvodem na bedně. Ceny jsou opravdu pro všechny.

Doufám, že jsem Vás tímto článkem hodně namotivoval. S Desťákem nás tato akce stála mnoho úsilí a času. Strašně se na Vás a na samotnou akci těšíme a věříme, že nás přijedete podpořit a užít hromadu atrakcí, zablbnout s různými modely a užít dobré zábavy. Mají být pařáky, ale v místních lesích je příjemně a moc se toho nenachodí.

Rád zodpovím každý dotaz a příští pátek naviděnou :CIAO:

PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2015 7:08 am 
Uživatel

Takže si myslím že paráda a v první řadě musím poděkovat majiteli restaurace Vodník a pizzerie Marco (Martin Paštika) za grant který dal a v druhé klukům jako je René Štika a Kuba Mynář za vaší podporu co se týče slev a vašich rc doplňků !!!!Moc si toho vážíme a bylo by dobrý kdyby jste se tu taktéž ukázali.Což chápu že ve vaší časové tísni nejspíš neklapne ale jak říkám moc si toho ceníme :OK: Bude to velké zpestření pro soutěžící a každý si přijde na své :-D Jináč...........Jak už zmínil náš rc-taťka Pítaw a já už tady taky,tak musím ještě jednou :-D :-D :-D Ano,je to závod a soutěživost musí bejt ale určitě ne za každou cenu něco vyhrát!!!!Takže jak už prosil Petr-fair play a vše zapisovat.Jde o prd a na konci závodu si každý přijde na své a každý vyhraje :-I nechceme se pak po čase potýkat s kecáním jako.......Ty jo,on má šestikolku tudíž vyjede víc ale támhleten má 4x4 ale lepší náklon :-I body to samé.....Já sem v každém závodě,teda krom toho posledního :HOPS: milionář (páč jedu jako Emil Triner rally pro diváky) a vůbec mě to nenutí,nehlásit nebo nepsat trestné body.......Není problém postavit komisaře na každou sekci ale proč???Hlavní důvod je ten že nebude muset stát komisař celej den v tom horku na kopci a umírat horkem 8o a hlavně si myslím že nejsme děti a bude se to psát :FINE: :FINE: :FINE: čas utekl strašně rychle a ještě nedávno jsem si říkal s Pítou,ty jo,to je ještě času a najednou je to příští pátek :OK: Takže,já přifrčím z Říše příští týden ve čtvrtek a v pátek ráno jdem na přípravu :HOPS: doufám že příprava nebude tak náročná (s tím dobrým pivem) :-D a až se tu ukážete tak nebudu chrápat na kaši ve stanu :-D :-D :-D Ještě jednou musím říct že se tu na vás opravdu těšíme a hlavně uděláme všechno pro to aby jste si odnesli parádní zážitky (jakožto super terén a akcička ale hlavně co ten jejich slavnej rc kroužek,no to sou hovada :lol: ) a zpestřili jsme vám dva dny vašeho života i když možná tři.Tak za týden nashledanou a kdyby jste se dneska potulovali v okolí Vimperka tak si to můžete zkusit s náma :-p jdem od dvou na Vodník zkontrolovat jestli teplota piva sedí a zas si to projedem.Mějte se :BYE: :BYE: :BYE: vlastně jsem ještě zapoměl dodat....Vemte sebou kromě vlaků(nemáme tu koleje a ani je dělat nebudem páč už takhle je to dřina :P ) všechny modely co máte ať už kvůli nám tak hlavně kvůli divákům!!!Máme podporu místních dětí a to opravdu velikou tak ať je na co koukat :FINE: tak krásnej víkend Kamarádi!!!

PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2015 9:16 am 
Veterán fóra

... Destaku, ted jsem zatlacil slzu v oku za tu zminku o krali Emilu Trinerovi, to je rizek ze vsech nejvetsi, pres domaci souteze po MS na zelandu kde brutalne klatil kitovou filcku a pak doma na stary kolena drazdil 130 RS a kazdej vracak ti busilo srdce vic, nez kdyz jel Asin nebo kdokoliv s WRC. To byly casy.

... Tak jestli je to podle tohoto vzoru tak to bude nejlepsi akce !! :-D

A divaci - uz na trialu jsem cumel, jak pri Pitove vlezlosti do mistnich novin a na ourady bylo cumilu obcas vic, nez jezdcu!!! Cili fakt jakoze publikum :FINE:

PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2015 9:39 am 
Uživatel

To máš pravdu Míro.Já s ním naposledy mluvil snad před třema rokama v Klatovech na rampě a i mě nechal sednout do krásného WRCéčka Seat cordoba a jak říkáš,je to mazák a jede jen pro diváky.S tímhle speciálem jen tři závody v celém seriálu a toť vše,páč chybí korunky.Ale největší zážitky z celkové Šumavy a už byl slyšet vždy řev od diváků když se valil a dlouho po té ješte jsi slyšel jakej je to kabrňák když v plném driftu proletěl otáčku která měla 180stupňů a za ní kvůli divákum udělal ještě hodiny a přitom jim mával.......No prostě mazec :hura: jinak je to samozřejmě v novinách zas :-D :-D :-D takže podpora bude. Vem si to v Plzni.Tak byl nejhezčí zážitek pro lidi když sem vyjel na kopec,hodil boudu asi šestkrát a rovnou přes čtyři branky a s božím dotekem :-D takže po třech sekcích sem měl asi 45b a po téhle asi 600 :-D :-D :-D no není to obdivuhodný výkon? :OK: a pak mě řekli že musím mít co nejmíň,nechápu :-D

PříspěvekNapsal: pon srp 10, 2015 8:36 am 
Píšu hodně

V Plzni takhle jezdi pravi borci. Pamatuju na lonskej start prvni sekce, po chvili kutululu nekolikrad bouda, mliko = konec sekce, zapocist vsechny zbyle neprojete a po dvou minutach prez tisic bodu. Skvela motivace... Jinac auta mame pripraveny, baterky nabity, stan uz se trese nedockavosti. Uz se nemuzeme dockat!!!

PříspěvekNapsal: pon srp 10, 2015 8:42 am 
Píšu hodně

apropo Pito, ten tvuj rozparovacskej stul je dobrej, ale na foceni si tu krev mohl setrit, nebo alespon prehodit ubrusem. Aby se lidi nebali, kdyz jsi povidal: Vodnik to bude masakr...

PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2015 8:15 pm 
Uživatel

Ahoj Pito,
s Fandou (Fanda9) se planuju dostavit v patek. Nevim, jestli je treba nejaka rezervace mist pro stan v kempu, ale pokud ano, pak se na patecni noc hlasim ;-)

Budu brat i lod (clun), tak se tesim, jak ho projedu na rybniku...

Pozitri na shledanou ;-)

PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2015 8:39 pm 
Píšu strašně moc!

Mira píše:
A divaci - uz na trialu jsem cumel, jak pri Pitove vlezlosti do mistnich novin a na ourady bylo cumilu obcas vic, nez jezdcu!!! Cili fakt jakoze publikum :FINE:

Míro kdybys věděl jak já na toto nejsem. Úplně nesnáším lítat na úřadech a kor u tohoto, každému vysvětlovat záměry a občas jak kouhoutek a slepička. Byl jsem na životním prostředí, aby nevadilo že bude tolik aut jezdit v lese. Tam mě odkázaly na správu lesů, pak žádat o sponzorství, oslovovat výrobce, psát maily atd atd. Doma vystříhat 200 různých samolepek, vymyslet a udělat výkazy a diplomy, pak shánět tisk, páč mi odešla tiskárna. Je to mraky úkonů, ale když chce člověk, aby to stálo za to musí pro to něco obětovat. Zde si to pomalu skládám a v pátek naložím Adolfa. Ještě židle, altán, žrádlo, gril a pak 3 denní veget :-D

Jo a noviny už neoslovuji, ty oslovují mne :-D http://vimperk.eu/index.php/vimperk/102-zpravy/8323-modelari-kluci-holky-vsichni-na-vodnik

Zde fotka z příprav.

Obrázek

Bowle budu se na Vás moc těšit a je super, že dorazíte v pátek. To je svým způsobem samostatná akce ;-) Na večer chci ještě koupit pinpongáče a dáme jízdy zručnosti. Vím, že by někdo mohl namítat, že kopíruji Rakousko, ale na to já nehraju. Tam se mi to líbilo moc, jde hlavně o zábavu a je to fakt sranda :HOPS:

K tomu ubytování. Recepce je přímo v restauraci, takže žádný problém nebude.

PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2015 10:28 pm 
Píšu hodně

A znáte to s tou ozvěnou??? Jak je ti rakousko... ousko... ousko...ousko...

Pinpongáče dobrý, je třeba vzít flašku vodky ať jsou víčka :-D

Jedeme taky na pátek, už se ani moje vlastní manželka nemůže dočkat, a to je co říct!!! (našeptává že lhát se nemá, ale to ona jen tak...)

A doufám, že Míra jen tak neplká, že sbalí starou, nebo mladou, nebo obě a dovalí už na pátek, ať tam ty naše holky nejsou tak samy! A to jako že jo!!! Ono Vás pro jednou ve stanu neubyde!!! A půlitr svuj jak již bylo řečeno!!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]