Právě je pát pro 15, 2017 10:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015 Aktualizováno str
PříspěvekNapsal: pát srp 14, 2015 7:10 pm 
Veterán fóra

Tak... Dopracovano, slozena predni naprava co byla rozlozena.... Dite nalozeny.... A hura smer Pimverk!!!

PříspěvekNapsal: sob srp 15, 2015 10:33 pm 
Veterán fóra

Wow.

SU PEEEEEEER !!

:FINE:

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 11:51 am 
Uživatel

Přátelé a kamárádi :OK: Velké díky za vaší návštěvu a hlavně podporu.Za mě jednoznačně super akce a nová zkušenost !!! Zde jsou fotky od našeho hlavního fotografa- Zdeněk Formánek,Vimperk-eu :BYE: :BYE:

http://www.vimperk.eu/index.php/vimperk/102-zpravy/8345-na-vodniku-se-prohanely-modely

Mějte se a při druhém Projektu Vodník naviděnou :OK:

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 11:53 am 
Píšu hodně

Zdravím Vimperský kroužek, kluci díky moc za tuhle akci stála za každý kilometr co jsme k vám jel :OK: , terén byl dost extrémní a bez spolupráce to nešlo o to to bylo ale lepší ;-) . Za mě tedy naprostá spokojenost už se těším na další vaše akce, snad se z Vodníku stane tradice :tleskam: . Fotit jsem nestihl, měl jsem toho plné ruce :-D , ale za náš tým fotila Jirkova manžela pak sem dají odkaz. :BYE:

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 1:57 pm 
Častý přispěvatel

Díky kluci za super víkend plný RC modelů,dobré nálady a v neposlední řadě i za partu bezva lidiček.Sem opravdu rád že sem u téhle akce mohl být a doufám že se nevidíme naposled :OK:.

Nějaké foto od mě je na : http://rc4x4mara.rajce.idnes.cz/RC_Proj ... 15.8.2015/

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 2:00 pm 
Uživatel

Hoši díky za vaši námahu kterou jste věnovali přípravě této akce. PROJEKT VODNIK byl naprosto famozní!!!!!! Díky :OK: :OK: :OK: :tleskam: :tleskam: :tleskam:

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 2:39 pm 
Uživatel

To vy všichni jste super :oops:

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 4:37 pm 
Veterán fóra

Veliké díky všem co Vodník organizovali. Byla to zatím nejlepší akce na které jsem byl a jsem rád že jsem stou vaší bandou mohl zase chvíli být ;-) Akce jedním slovem Legendární :tleskam: :tleskam: :tleskam:

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 7:12 pm 
Uživatel

Veliké díky všem co organizovali Akci ve Vimperku na VODNÍKU. :tleskam: :OK: Je to zatím akce na které jsem byl poprvé (Expediční) :YOP: A jsem velice rád že jsem takové akce mohl zúčastnit. :YOP: A s tamní bandou mohl pojezdit v jejich podmínkách. Akce z organizovaná jedním slovem na 1* :OK: :OK: :OK:

Unimog U300 4x4 podvozek Losi do P2 PROTOTIP
Unimog U 300 4x4 podvozek Losi
Unimog U 300 6x6 podvozek Losi
http://romcaparma.rajce.idnes.cz/

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 8:17 pm 
Uživatel

Tohle byla absolutně bombová akce a velikánský dík všem, kteří ji připravovali. :FINE: :FINE: :FINE: Dokonale nachystané tratě se vším všudy co příroda dokázala nabídnout (místama trochu hard core :-p ) a zázemí s restaurací, která dokázala udržet při životě naše vyčerpaná těla. :FINE: Byla to moje první podobná akce a na začátku jsem pořádně netušil do jaké bláznoviny jsem se to pustil. Musím uznat, že expedice mixnutá trialem má něco do sebe. :OK:
Dáša se snažila vyfotit něco málo z téhle akce a zde je výsledek. (občas se jí podařilo pár opravdu dobrých momentek ;-) )
http://jirka-813.rajce.idnes.cz/Vimpers ... 15.8.2015/

A pak, že Jeep neumí létat. :-p

Obrázek

,,Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než do hromady hnoje a trefit se."

Mercedes Unimog 1350L 1:8
Land Rover Defender Trophy
Horri Bull
Jeep Wrangler JK
Jeep Cherokee
Tamiya CC-01 - doprovoďák

Tiger I, Panther Ausf.G

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 8:25 pm 
Nově příchozí

ještě jednou kluci moc děkuji za skvělou akci

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 9:24 pm 
Uživatel

Lidičky.....Je krásné tady na to koukat jak vás to bavilo :OK: a všem díky za nádherné fotky :hura: stále je všechny prohlížím a u některých se fakt chechtám. Musí bejt hustý když se soustředíš na branku a najednou z ničeho nic ti přistane Džíp na autě 8o

PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2015 10:59 am 
Píšu strašně moc!

:BYE: RC PROJEKT Vodník je bohužel za námi a tak je čas napsat pár řádků a celé to shrnout :BYE:

Pokud budu mluvit za mě, tak to byla zatím NEJÚŽASNĚJŠÍ RC akce které jsem se zúčasnil. A není to dáno tím, že jsem to pořádal, nebo že to bylo u nás, i když zázemí Vodníku na tom mělo velkou zásluhu. Pro mne celá akce trvala od pátku 14:00 do neděle 12:00, kdy jsem doma vybalil poslední věc :lol: Do dnes se mi v hlavě promítá tolik vzpomínek a myšlenek, že ani nevím co na to napsat. Sjela se fakt super parta lidí s kterými nebyla o zábavu nouze a užili jsme si spoustu srandy :-D

Na Vodník jsme přijeli v pátek ve 3 a chtěli jsme vše co nejdřív připravit, aby jsme měli klid a mohli se věnovat zábavě. Jenže zábava byla hned po příjezdu, kdy nás tam bylo během chvilky kolem 20. Postavily jsme stan, a připravily zázemí.

Obrázek

Čekalo nás ale to nejhorší. Připravit trať a výzdobu na závod. To se odkládalo až do 19. hod. Vzalo se několik beden s brankami, transparenty a šlo se na věc. Desťák s Ditou dávali branky, RCpepa transparenty a značky, já a Modrýpupek ohraničení a ostatní pomáhali s nošením materiálu, ale i s donáškou piva do lesa, což přišlo po hodině chození v lese vhod a za to jim moc děkuji :FRIENDS:

Obrázek

Následoval gril a volná zábava. Po 10 jsme vyrazily s auty do lesa, ale po 10 minutách začlo lejt jak z konve, tak jsme trávily ve stanu a na terase restaurace. Po 23 hod. Jsme vyrazily jezdit do protějšího lesu. Bylo nádherné sledovat tu tu velkou kolonu osvětlených aut. Každý byl v dobré náladě a každý se v lese hecoval do prudčích výjezdů. Těm co světla neměli pomáhali s přisvícením osvětlené auta. Bylo to fakt moc hezké.

Obrázek

Pomalu se pak každý odebral ke spánku, aby nabyl energii na druhý den. Ráno se sjelo plno dalších závodníků na Expediční závod. Proběhla registrace a po po půl jedenácté proslov s poučením a seznámení s pravidly a šlo se na věc. Jeli se 4 sekce. 2 sekce po 25. brankách a 2 po 20. brakách. Počet soutěžících na samotný závod tvořilo 39 modelů, což je na první akci tohoto typu nádherný počet.

Obrázek

Obrázek

Závod jelo 13. týmů. Řekl bych, že se všem vytyčená trasa líbila, i přes to, že nějaké úseky byli už dost rozhrabané a naviják byl na těch místech nutnou součástí. Občas následoval nějaký ten pád modelu X metrů z kopce, kde to nejvíc schytal Salvatorovo Defender, který se kutálel daleko a došlo k prasknutí karoserie, což bylo pro něj hodně mrzuté a nám ho bylo opravdu líto.

Obrázek

Obrázek

Časově se to stíhalo vcelku dobře a poslední skupina dojela před 19. hodinou. Mezi čekáním na ně se se blblo s ostatními modely.

Obrázek

A došlo na pořádnou přetahovanou. První na připravené štěrkové nudli, jenž tam byl problém, že se auta často zahrabali a nebylo to úplně ono. Auta dostávali hodně na pr..l a neobešlo se to bez pár oprav. Mě se povolili červíky na jedné hřídeli poloosy a protočil se mi šestihran na zadním disku, takže jsem měl jednu chvíli dvojkolku a nebyl jsem sám.

Obrázek

Mezi opravou si soutěžící našli nový plácek na cestě, kde nebyla šance se zahrabat a to stálo teprve za to :lol: Auta se nakládali kamením a olovem a byla ta správná zábava a ukázka hrubé síly.

Obrázek

Dojela poslední parta a mohlo se přejít na vyhlášení výsledků. Na prvním místě byla remíza dvou soutěžících, tak se udělal rozstřel mezi nimi Trialem o 10 brankách.

Obrázek

Po vyhlášení proběhla půlhodinová tombola, kde si odnesl úplně každý 2 dárky v podobě doplňků na vozidla. Ta mě velice bavila, protože vidět radostné tváře je pro mě velkým uspokojením a zvedla negativní náladu, která vznikla před vyhlášením výsledků a podezření v nepoctivosti psaní bodů.

Obrázek

Takže to byl takový stručný souhrn celé akce, kde se odehrálo opravdu mnoho zážitků. Pár nás tam zůstalo do neděle. Moc chci poděkovat Maztekkovi, Tomyssovi, Márovi, že nám pomohli v neděli vše uklidit, včetně lesa. Co jsme se tak bavili, tak byla většina z celé akce nadšená a já pevně věřím, že to příští rok zopakujeme a tato akce se stane tradicí, ještě v hojnějším počtu a třeba i s více modely jiného odvětví. Těch tam letos moc nebylo. Příští rok dáme termín daleko s větším předstihem a zkusíme nalákat více jiných modelů, sehnat třeba i víc peněz a užijeme si to ještě víc.

Za mě jsem opravdu spokojený, myslím, že si každý přišel na své. Stálo to šíleně moc lítání, mraky hodin u PC a pro mě největší odměnou radostné tváře návštěvníků a o tom to je :hura:

Budeme rádi za každou pochvalu, ale i kritiku, protože chybami se člověk učí a díky těmto zkušenostem se příště nedostatky dají odstranit. Za mě malá výtka k odpadkům v lese. Byli tam 2 odpadkové koše a přes to se v lese válelo pár metrů od nich plno kelímků, petek a vajglů na kamenech. Nevím zda to byl někdo ze soutěžících, či diváků.

Další větší výtka je, že díky nepoctivosti, ne jen na tomto závodě jsme se shodli, že budeme muset na příště přijmout opatření, které bude stát mnoho starostí a lidí navíc, ale nedá se nic dělat. Jak to bývá v životě, že stačí jednotlivec, na aby zkazil výhody a pohodu ostatním a pak to odnesli všichni. V tomto případě by se mohlo jednat i o dalších akcí v této nádherné lokalitě s parádním zázemím. Takže na příští rok připravte káry a pojede se na ostro :wink:

Všem naposledy ještě moc děkuji, že vážily cestu a přijely nás podpořit. Znovu píšu, že jste byli fakt úžasná banda a moc jsem si to s Vámi užil. Děkuji každému za pomoc na Vodníku a moc se budu těšit na příští rok. Jsem z toho celý až dojatý :oops: Bylo to fakt SUPER :FINE:

Výsledky

1. J. Ungr 130
2. Z. Gaťák 130
3. J. Ungr ml. 150
4. T. Blatský 170
5. Broňa 220
6. J. Ohlídal 240
7. Romča 250
8. M+M Poschl 300
9. M. Turek, O. Šolc 310
10. Maztekk 320
11. PitaW 340
12. F. Marek, M. Čepelák 380
13. M. Gajdošík 400
14. T. Vostrý 420
15. T. Kalina 550
16. Z.Novák 660
17. J. Chrt 770
18. M. Ondruška 800
19. K. Mynář 840
20. J. Charvát 870
21. M. Čepelák ml. 950
22. RCpepa, S. Chvosta 1020
23. M. Šedivý 1050
24. J. Oppa ml. 1080
25. V. Mokrý 1230
26. V.Kalina 1420
27. M. Šolc 1770
28. J. Oppa 1920
29. J.Tydlita 2030
30. Z. Hanzlík 2130
31. J. Šolcová 2450
32. Přemek 3520
33- 39 nedojeli

[url]FOTO:
http://pitaw.rajce.idnes.cz/RC_Projekt_Vodnik_14-15.8.2015/
http://vimperk.eu/index.php/vimperk/102-zpravy/8345-na-vodniku-se-prohanely-modely
http://jirka-813.rajce.idnes.cz/Vimpersky_Vodnik_15.8.2015/#
http://hedysek.rajce.idnes.cz/Vodnik_14-17.8.2015
http://salvatore.rajce.idnes.cz/Vodnik_Vimper_15.8.2015/

PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2015 3:13 pm 
Nově příchozí

Akce značka úžas! Rád zase přijedu a vezmu naviják a pořádnej projeduvšechnotuning! ;-)

PS: Kdyby se vám chtělo mě přeci jen zařadit mezi dojeté, tak můžete na poslední místo. :-) Už jsme to řešili při vyhlášení. (Přemek, černá Toyota Landcruiser, CC-01, cca 3500+ bodů.)

PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2015 3:17 pm 
Píšu hodně

Ahoj, už zase na tebe Píťa zapomněl :-D :-D, jako při závodech :-D :-D , on toho má hodně to ho omlouvá ;-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]