Právě je pát pro 15, 2017 1:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015 Aktualizováno str
PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2015 4:14 pm 
Veterán fóra

Jojo , to musis mit lokty. Me Pita pri prihlasovani hledal, vyvolaval z davu, rozhlizel se doleva doprava a ja pritom notnou chvili stal primo pred nim. On je jako kun, vidi doleva doprava ale primo pred sebou nevidi nic. Zkus si vzpomenout, jestli jsi ze zdanlivy slusnosti nestal pokazdy primo pred nim. To by to vysvetlovalo. Musis dycky drobet z boku... :-D

Předmět příspěvku: Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015 Aktualizováno str
PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2015 5:50 pm 
Píšu strašně moc!

Nono :-D Už je vše opraveno a omlouvám se. Jsem se v papírech rochal celý den a 2 hodiny datloval recenzi. Já tam musel doplnit páteho a na Přemka jsem zapomněl.

Předmět příspěvku: Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015 Výsledky str.3!
PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2015 4:54 pm 
Uživatel

Akce Vimperský Vodník byla naprosto skvělá :FINE: :FINE: :FINE: a recenze co napsal PitaW, byla možná ještě lepší. ;-) Na takovouhle akci se hned tak nezapomene a rádi zase přijedeme. :OK:

,,Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než do hromady hnoje a trefit se."

Mercedes Unimog 1350L 1:8
Land Rover Defender Trophy
Horri Bull
Jeep Wrangler JK
Jeep Cherokee
Tamiya CC-01 - doprovoďák

Tiger I, Panther Ausf.G

PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2015 5:10 pm 
Píšu strašně moc!

Byla to fakt pecka a také se strašně těším na příště. To zázemí je bobmové, až jsem včera uvažoval, zda ještě jezdit Trial na dráze. Tady není problém s ubytováním, záchodama, studeným pitím, jídlem a je tam stín. Zas je škoda nechat dráhu ležet ladem, ale reálně nad tím přemýšlím takto. Dráha má také své kouzlo a je tam spousty povrchů. A teď babo raď :roll:

PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2015 5:25 pm 
Uživatel

Ahoj Petře tvojí dráhy by byla opravdu škoda jedna z nej co znám. Ale na druhou stranu co na vodníku scházelo??? A jak jsem koukal tak v lese je opravdu dost možností kde a jak pojezdit a pojmout u tebe triál s expediční jízdou?? Velice dobrý nápad. může se tam jezdit jak obyč triál tak i takové akce jako se jela a i třeba něco mezi s menším počtem branek.
Toto rozhodnutí ti nezávidím. Ale za mě Vodník má svoje o něco navíc. A ty se nebudeš muset plahočit na dráze. Ale jak jsem psal byla by jí škoda. Dej hlasovat a poznáš názor ostatních. Snad pomůže ve tvém rozhodnutí ať bude jaké bude rád přijedu.

Unimog U300 4x4 podvozek Losi do P2 PROTOTIP
Unimog U 300 4x4 podvozek Losi
Unimog U 300 6x6 podvozek Losi
http://romcaparma.rajce.idnes.cz/

PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2015 6:57 pm 
Veterán fóra

PitaW píše:
Byla to fakt pecka a také se strašně těším na příště. To zázemí je bobmové, až jsem včera uvažoval, zda ještě jezdit Trial na dráze. Tady není problém s ubytováním, záchodama, studeným pitím, jídlem a je tam stín. Zas je škoda nechat dráhu ležet ladem, ale reálně nad tím přemýšlím takto. Dráha má také své kouzlo a je tam spousty povrchů. A teď babo raď :roll:

Píta ber to tak, dráha je hotová, jednou nebo dvakrát do roka se na závody poseká a bude zase luxusní ;-) Vodník je fakt krásné místo se vším všudy ale může to být jen počáteční nadšení než se vám to začne přejídat a asi se tam nebudeš moct seberealizovat s úpravou terénu :-) Dráha je tvoje dítě a toho si třeba já neskutečně vážím páč ten um to vybudovat, potit krev, namáhat nervy s úřady a dál bys určitě mohl pokračovat sám. Nebyla by škoda trať úplně zavrhnout? Třeba mě se hrozně líbilo když sis začal dráhu budovat jen tak sám pro sebe aby si měl kde jezdit a zkoušet, testovat tacomu :FINE: Určitě i tvá samotná práce na dráze má co dočinění s tím že tacoma jezdí tak jak jezdí a zeptej se sám sebe, vyměnil bys jí :?: Samozřejmě jsem ti z rozhodování vůbec nepomohl jen bych závěrem napsal že vlastně přes trať, jsem prvně poznal tebe a poté zbytek lidiček od vás. Vždy se k vám budu rád vracet ať už na trať nebo kamkoliv jinam. Jste moje krevní skupina a tak nějak vás mám prostě rád :oops:

Předmět příspěvku: Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015 Výsledky str.5!
PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2015 7:23 pm 
Uživatel

Vím, že s rozhodováním příliš nepomůžu, ale každá lokalita má něco do sebe. Trialová dráha je legenda, která má trochu horší zázemí než Vodník a potřebuje údržbu (dá se, ale libovolně předělávat). Vodník má skvělé zázemí, přírodní tratě dostatečně náročné a má jich zatím dost. Jezdit jenom na jednom místě je chvíli docela fajn, ale za čas se to omrzí (vyčerpají se možnosti tratě) a je třeba nějaká změna. Takže já bych ponechal obě možnosti otevřené.

,,Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než do hromady hnoje a trefit se."

Mercedes Unimog 1350L 1:8
Land Rover Defender Trophy
Horri Bull
Jeep Wrangler JK
Jeep Cherokee
Tamiya CC-01 - doprovoďák

Tiger I, Panther Ausf.G

PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2015 8:21 pm 
Píšu hodně

Píto nikdy jsme na tvé dráze nebyl zatím jsem byl u vás na Vodníku, ale už dříve jsem přečetl celé vlákno o stavbě dráhy a prohlédl si snad milion fotek. A číst jak jsi postupně byl čím dál více nadšený a budoval to kámen po kameni, jak se rozrůstala u vás komunita podobných bláznů a stal se z toho kult, kolikrát jsem to hltal jak detektivku :-D :OK: . Můžu říct, že mi to dalo i jen přes to čtení takové nadšení pro RC až se sám divím a nechápu jak jsem bez toho mohl do teď být :-D . Je to dílo té vaší Vimperské bandy, osobně bych se toho nevzdal, jsem jen další radil :-D , ale rád bych zažil další ročník narozeninového závodu na dráze ;-)

PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 11:32 am 
Uživatel

Takže jestli smím tak sem do toho vstoupím :-I Žádná dráha se rušit nebude!!!!Za mě jednoznačně kultovní místo s legendárními vzpomínkami a tu práci kterou sis tam dal,.tak v žádném případě! :-I Další věc je ta,že sem se tam učil s tebou jezdit a tam si mě do všeho zasvětil :-I Tak o tom vůbec neuvažuj protože sám za sebe musím říct že hezčí dráha u nás není!!! :-I Ta rozmanitost terénu a vůbec to všechno co jsme tam prožili?Prostě ne a to je rozkaz,vojáku!!!! Vždyť můžeme dělat dva závody do roka na trati ( hlavně ten narozeninovej ) a dvě expedice s trialem na Vodníku :HOPS: Mám na dráze nádherné vzpomínky a těch se nevzdám!!! :-I ani vlastně nechci.Je mě jí teď líto,protože kvůli Vodníku jsme na ní trošku zanevřeli ale všechno zlé je pro něco dobré :OK: teď ty všechny úpravy co byly se zpevní a až sleze po zimě sníh tak si zas uděláme krásnou brigádku tak jako v podstatě poslední dobou a je to zábava a sranda a hlavně si každej přijde se svojí vidinou trati na své a to tam taky zrealizuje :-I RC-taťko,teď sem se skoro rozčílil když to tu čtu a za mne teda......TAK TAKHLE TEDA NE!!!A BASTA :-I

PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 11:39 am 
Uživatel

A úplně jsem zapomněl v tom rozčílení.....Zázemí na další trialovej nebo narozeninovej závod bude,páč mám kamaráda kterej nám dosti fandí a chce nás taktéž podpořit a je to hlavně hostinskej ze vším všudy. Tak po zkušenosti s narozeninového závodu s diváky bude dostaven karavan s chlazením a záleží na nás co budem chtít!Takže,maso a klobásky a studené pivíčko :-D No a to je asi tak vše co bych dodal a jdu na verandu dát cígo abych se uklidnil,počkej dneska na Vodníku :-I

PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 7:48 pm 
Píšu strašně moc!

Však jsem napsal babo raď a babáci radí :-D Já dráhu nemouhu nechat ladem. Na to jsem se tam nadřel moc. Já jsem to nemyslel, že se zruší. Chraň bůh. Jen jsem tak přemýšlel, jak tyto dvě lokality zkloubit a kolik čeho příští rok dělat. Buďte v klidu. Dráha zůstává a bude :FINE:

PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 9:35 pm 
Uživatel

:tleskam:

PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2015 8:09 am 
Veterán fóra

... Tak domluv autobusove spojeni :-D

No co, jednou tam, podruhy tam, a mas to. Navic neni preci problem jezdit na draze trial a odpolodne si dat expedicku na vodniku. Vsichni sou autama a je to kousek. A opilyho maztekka nekdo sveze.

PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2015 6:54 pm 
Uživatel

MHD tu jezdí jen v týdnu a totéž mě napadlo taky :-D Ale pochybuji že v pátek večer na dráze by byl někdo schopen řídit :-D Tak to holt budem muset zavrhnout :-D

PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2015 7:07 pm 
Veterán fóra

Mira píše:
... Tak domluv autobusove spojeni :-D

No co, jednou tam, podruhy tam, a mas to. Navic neni preci problem jezdit na draze trial a odpolodne si dat expedicku na vodniku. Vsichni sou autama a je to kousek. A opilyho maztekka nekdo sveze.

Ty si hroznej chuj :-D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]