Právě je pon pro 18, 2017 4:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 170 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 3:50 pm 
Píšu hodně

Já si myslim že když budeš mít dost baterek tam i zpět a i dost času :lol: Tak se to dá :wink:

JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 4:55 pm 
Častý přispěvatel

No když na to budeš mít dost času a budeš ještě při síle ,tak se rozhodně po vlastní ose auta dostanou až na vrchol!
Od začátku až k poslednímu kilometru před závěrečným stoupání k vrcholu jsme při použití nájezdů, navijáků, popruhů a někdy i obyčejnýho popotlačení nárazníkem pomalu,ale neohroženě pokračovali!
Poslední kilometr a převýšení zhruba 200-300metrů by se dal taky celý absolvovat za pomocí navijáků a popruhů atd až na vrchol.
Nás tam zastavil asi na dvouch místech ještě neroztátý sníh a pár schodů,které někdo z důvodů šetření kapacity baterií, vlastních sil ,ale většina z časových důvodů přenesla, páč už bylo dost hodin a nás tlačil čas a nechtělo se nám tam moc zdržovat,páč bych to viděl tak ještě na další minimálně jednu hodinku na víc!
Kdyby se příště našel někdo otrlejší a chtěl to absolvovat ještě po ose zpět dolů,tak bych to viděl na další 3-4hodinky navíc! :-)
To že Wranglík a Pavlák vyfrčeli ten poslední úsek lanovkou bylo myslím z nějakých technických důvodů.
To sou asi tak nějak na rychlo mé postřehy a úvahy ze včerejší akce a snad vám nezůčasněným to trochu pomůže představit si co jsme to vlastně včera absolvovali! :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 7:13 pm 
Píšu hodně

Jo,nahoru jsme vyjeli lanovkou pac Wranglikova tatra jela po vymene pastorku a spuru rychlosti pomalejsi chuze,tudiz se nam ostatni vzdalili,a ja u prostredni stanice lanovky zjistil ze se mi odlepila pneu...
Ale jinak super akce,paradni pocasi (jsem spalenej jak rak :lol: ),jediny co mi zacalo ke konci trosku vadit byly ty priblbly odvodnovaci kalnaly po kazdejch 15ti metrech...

Předmět příspěvku: ježdění
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 8:20 pm 
Uživatel

Nic proti,ale dostat auta nahoru po vlastní ose,myslím, nadlidský úkol. Ještěd je proti tomu brnkačka. Akce se mi líbila,ale s autem nahoru touto cestou už nepojedu.Můj názor. :NO: 8o

Toyota Hilux 1:10 91 FM
SCX 10 Dingo 1:10 52 AM

http://berytoyota.rajce.idnes.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 9:19 pm 
Sběratel

Taky sme se shodli, ze sme radi, ze sme jeli, ale nikdy vice.... :mrgreen:

Spodni cast fakt dobra, co se tyka vrsku asi se to da vyjet, ale ja sem cely schody vynes, protoze mi neprislo moc zabavny zdolavat 150 schodu jeden po druhym pomoci navijaku (kterej ani nemam) 5 schodu ok, ale tohle. Nicmene kazdej v tom hledame neco jineho, co nas bavi, ze ?

Prosim vas to neni mireny proti nikomu, uz vubec ne proti poradateli, kterej tam byl stejne o den drive. Se vzdycky, kdyz vyjadrim svuj nazor, ozve nejaka potrefena husa....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 170 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]