Právě je sob pro 03, 2016 2:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: modelářské akce v Kopřivnici
PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2015 9:17 pm 
Častý přispěvatel

gecko-x - ty jsi také žvejka.Máš velice dobrý model Tatry. :OK:

PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2015 9:32 pm 
Uživatel

Kolegové modeláři, taky chci všem zúčastněným poděkovat za účast a Kanaďanovi za pomoc s přípravou. Bohužel jsem si se všemi ani nepovykládal. Fotky dodám později až je zpracuji.
Letos to byl třetí ročník kterého jsme se zúčastnili ale mám takový pocit že za rok tomu může být naopak. letos nebyl hlavní organizátor s naší účasti spokojen. Byl nám vytyčen prostor a nemalá hromada hlíny, kdy jsme vytvořili krásnou kulisu na naše modely. A zato jsme měli po oba dny ukazovat naše modely. Sobotu dopoledne jsem tam marně kroužil sám, nakonec mi pomohli tatrováci 1:10 a nějak se to zaplnilo a myslím že krásně. Pak dorazili i účastnici expedice bílé skály. V neděli jsem tam byl jen s Davidem (DMR) Ten však pro poruchy svých strojů odjel brzy a znova jsem tam byl sám až do konce. i na úklid. Představa pořadatele byla jk jsem se sním pak bavil že po celou dobu obou dnu budou jezdi modely v počtu 3-5 +/-. Návštěvnici se chtějí dívat jak modely jezdí.
Abych neházel kritiku na druhé. velkou vinu mám já sám, slíbil jsem něco co jsem nedokázal dotáhnou a domluvit "účinkující". Závěrem jen budu citovat slova pořadatele - " vaši účast v příštím roce ještě budeme zvažovat". No uvidíme... Každopádně pokud nenajdu někoho kdo tam bude od rána do konce, tak do toho nejdu.

PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2015 9:44 pm 
Píšu hodně

Doufam, že to nebude tak zly. Bylo by to mooooc škoda, kdyby to neklaplo. Akce byla super. Myslim, že moc nepomohla ta akce na bile skály. Všeci si zajezdily v sobotu a v neděli se už nikomu nechtělo :-(

FS GT3C

PříspěvekNapsal: pon čer 08, 2015 7:04 pm 
Uživatel

gecko-x píše:
Taky se přidám s chvalozpěvem na organizaci. Mám jen po mé včerejší účasti smíšené pocity. Buď se už nikdy nikde neukážu, nebo jen jako divák. To, co tam kolegové vystavovali a předváděli, mě utvrdilo v tom, že se svým výtvorem, který jsem donedávna nazýval modelem tatry, se ukazovat nebudu. Nejen že mi neseděly detaily, ale i míry. A to se nebavim o modelářich, které podezírám, že mají zmenšovací stroj. Jinak si nedokážu vysvětlit tu dokonalost!!!!!! Lukáš

gecko-x: Někteří, po prolistování výkresů, ani nejsou schopní začít. Ty jsi dokázal tatru nejen postavit, ale i rozhýbat a rozjet. Za mě rozhodně palec nahoru :OK:
.
.
.
.
.
Jinak děkuji všem, kteří do Kopřivnice přijeli. S modelem, podvozkem nebo i jen pokecat.
Bylo k vidění 18ks podvozků tatra a na spanilou jízdu a do terénu se vydalo 10 vozů
:hura:

http://www.youtube.com/rctruckercom

"Není problém něco vyrobit, jen je potřeba nejdřív přijít na to jak...?"

PříspěvekNapsal: úte čer 09, 2015 6:06 pm 
Častý přispěvatel

Citace:
Doufam, že to nebude tak zly. Bylo by to mooooc škoda, kdyby to neklaplo. Akce byla super. Myslim, že moc nepomohla ta akce na bile skály. Všeci si zajezdily v sobotu a v neděli se už nikomu nechtělo :-(

Lukas ty si ale tele, trocha lepidla plastiku a barvy a je tatra jak lusk ale ty panty maš na těch dveřích fakt jak na bránu do JZD klidně ti s tím pomohu ty si mi také píchnul.

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2015 7:44 am 
Nově příchozí

Pro JirkuK - nejdřív se Ti připomenu , vysoký jak Kanaďan , ale tlustší , maskáče , modrý Defender s černobílým digitálem. Ta Kopřivnice mě mrzí , vědět to , udělal bych si volno i v neděli. No , pokud bys měl příští rok zájem , můžu sobotu odpoledne a v neděli nabídnout tanky. 4 - 5 kusů. Potřeboval bych ale plac , pod plachtou , tak cca 2 krát 4 -5 metrů , čistý. Terény , hlínu , písek , sníh , mosty , bunkry , ruiny , to si přivezu. Jen to musím vědět , tak min. měsíc dopředu , ať si v práci udělám volno a domluvím někoho na pomoc. Zatím čau a snad pořadatel tu akci nezruší...

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2015 9:40 pm 
Uživatel

praetorii píše:
Pro JirkuK - nejdřív se Ti připomenu , vysoký jak Kanaďan , ale tlustší , maskáče , modrý Defender s černobílým digitálem. Ta Kopřivnice mě mrzí , vědět to , udělal bych si volno i v neděli. No , pokud bys měl příští rok zájem , můžu sobotu odpoledne a v neděli nabídnout tanky. 4 - 5 kusů. Potřeboval bych ale plac , pod plachtou , tak cca 2 krát 4 -5 metrů , čistý. Terény , hlínu , písek , sníh , mosty , bunkry , ruiny , to si přivezu. Jen to musím vědět , tak min. měsíc dopředu , ať si v práci udělám volno a domluvím někoho na pomoc. Zatím čau a snad pořadatel tu akci nezruší...

To zní dobře, uvidíme jak se věci vyvinou, počítám že na podzim bude nějaké poděkování z města s tím že se dozvím něco o příštím roku a asi i datum. Tam se o tom pobavím. Určitě ale budou po letošku chtít nějakou záruku že po oba dny tam stále budou min 2-3 auta jezdit. Ono když vše dopadne dobře byly by i nějaké kačky. V loni dali 6000,- bylo těžké to mezi všechny dělit tak se rozhodlo že budou požité na DMR arénu. Letos kolegové se stavební technikou taky něco dostali.
Každopádně se bude muset dopředu vše naplánovat, domluvit lidi. pokud by měly jezdit stále min. 2-3 auta, je třeba mít zálohu. Potřebuješ se najíst, chceš se podívat po celé akci,... prostě na prostřídáni.
Pošli mi na sebe telefon a jméno do sz. Si tě poznačím.

PříspěvekNapsal: pon čer 22, 2015 9:03 pm 
Uživatel

Předně ještě jednou díky všem, kteří na akci přijeli, včetně kolegů z Maďarska a Švédska, Davidovi díky za plagáty v 1:10. A věřím, že se příště sejdeme ve stejném nebo lépe, ještě ve větším počtu.
Na place se v sobotu sešlo 18 podvozků HANYS a z toho 10 pojízdných. Modely byly v různém stádiu rozestavěnosti, od jednotlivých náprav, přes sestavené podvozky s pneumatikami, až po kompletní hotové modely.
Některé precizně zpracované detaily modelů byly úžasné. A to jsou ty správné "nabíjecí" podněty k další stavbě...
V průběhu dne jsme uskutečnili dvě "spanilé jízdy" po areálu polygonu, jezdilo se i na terénní části kolegů z RC4x4 a dvakrát zasahovaly hasičské vozy při požáru domku. Na akci přijeli i Mercedes a MAZ ve stejném měřítku.
Pokud máte další fotky nebo videa z akce, tak mi je pošlete. Z těch co mám jsem sestavil jednoduchou fotogalerii.
Odkaz zde:
http://www.rc-trucker.com/photos/AKCE/K ... _dny_2015/

http://www.youtube.com/rctruckercom

"Není problém něco vyrobit, jen je potřeba nejdřív přijít na to jak...?"

PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2015 7:28 am 
Píšu hodně

jirkak píše:
praetorii píše:

To zní dobře, uvidíme jak se věci vyvinou, počítám že na podzim bude nějaké poděkování z města s tím že se dozvím něco o příštím roku a asi i datum. Tam se o tom pobavím. Určitě ale budou po letošku chtít nějakou záruku že po oba dny tam stále budou min 2-3 auta jezdit. Ono když vše dopadne dobře byly by i nějaké kačky. V loni dali 6000,- bylo těžké to mezi všechny dělit tak se rozhodlo že budou požité na DMR arénu. Letos kolegové se stavební technikou taky něco dostali.
Každopádně se bude muset dopředu vše naplánovat, domluvit lidi. pokud by měly jezdit stále min. 2-3 auta, je třeba mít zálohu. Potřebuješ se najíst, chceš se podívat po celé akci,... prostě na prostřídáni.
Pošli mi na sebe telefon a jméno do sz. Si tě poznačím.

Ty kačky jsou lákadlo....no, loni jsme byli non stop pátek, sobota, neděle... a nic....Mohli něco dát aspoň na benzín.... :-D

Ale jinak v pohodě, my peníze nepotřebujeme...zase pomůžeme postavit kopec... a pojezdíme.... :OK:

web:jaroschteam.cz

PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2015 5:31 pm 
Uživatel

No v loni se dostalo 6000,- kaček my co jsme byli na hlíně, dostal jsem to jak se uklízelo tuším. Jelikož tam byla spousta modelářů třeba jen po expedici bílé skály nevěděl jsem jak je rozdělit. Dělit je jen mezi ty co tam všechny dny byli nonstop a druhým ne bylo mi blbé. proto se rozhodlo že peníze půjdou na materiál na DMR arénu. nevím už kdo všechno u toho byl, ale nerozhodoval jsem to sám. To bych si nedovolil. Myslím si že tam si jich užije většina modelářů. pro zajímavost, byly za ně zakoupeny tvárnice, lepidlo, perlinka. ...

PříspěvekNapsal: pon črc 06, 2015 2:56 pm 
Uživatel

Odkaz na video z návštěvy účastníku Kopřivnických dnů techniky
https://youtu.be/SSLeCWvSlDM

PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2016 12:13 am 
Uživatel

za nedlouho proběhnou v Kopřivnice dvě akce.

tou první je BESKYD MODEL KIT SHOW v Kopřivnici ( http://www.kitshow.cz/ )
akce proběhne ve dvou dnech a to 30. dubna a 1. května s pořadateli jsem domluvil plochu. letos ale nebude kopec hlíny, chtějí se zaměřit víc na letadle a pod stan se vedle stavebních strojů nevejdeme. prostor bude uvnitř v hale kulturního domu, počítáme s kobercem, rádi bychom ukázali nějaký drift, 1:24, .. počítáme že již budou naše kamiony takže by se půjčovaly návštěvníkům a vždy v celou, nebo po určité době předem domluvené by byla nějaká ukázka drift, závod 1:24 ,.... dovezeme časomíru. Offroady tentokrát budou spíš jen vystavené popřípadě nějaké ukázky na dřevěných překážkách.

druhá akce jsou kopřivnické dny techniky na polygonu Tatra trucks a.s. které proběhnou ve dnech ( 4.- 5. června
http://koprivnickednytechniky.webnode.c ... e-stazeni/ )
i zde letos nebude s největší pravděpodobnosti hlína, ale koberec, pořadatel je tomu nakloněn více aby byla nějaká změna. Budeme pod velkým stanem jako v loni a budeme se o něj dělit s kolegy se stavební technikou. Zase počítáme s půjčováním modelu a podle harmonogramu budou předem domluvené ukázky. Pro offroady budou nějaké jednoduché překážky. Dáme časomíru mužem udělat malý závod....

Takže pokud má někdo zájem se s námi zúčastnit dejte vědět. Uvítáme každého , je třeba však včas dát vědět, abych mohl složit časový harmonogram. Někdo v sobotu, někdo v neděli, oba dny vítány
pro jednoduší domluvu pište do DMR na foru nebo přímo mně [email protected] tel. 732840269
případný nápad vítaný !!

PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2016 9:01 pm 
Píšu hodně

To je dobře, že nemáme 1:24...
Jirko my teda letos budeme se stavební technikou, ale pokud bychom mohli venku na trávě půjčovat 1:10 - aby o nás pořadatel věděl....
Dík. :OK:

PříspěvekNapsal: pon bře 21, 2016 10:50 pm 
Uživatel

nejde jen o 1:24, ale vše co jede po koberci a nezničí a neznečistí ho, desetiny čtrnáctiny,...

PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2016 9:54 am 
Píšu hodně

Dovolím si tady, Jirko, dát propozici pro ty, kteří chtějí pojezdit ne jen u Vás na koberci...

BESKYD MODEL KIT SHOW 2016 30.4. - 1.5. 2016 a následně
1.května 2016 12:00 Prvomájová expedice
https://mapy.cz/turisticka?planovani-tr ... 7D&rt=&rt=

Jedná se o pohodovou procházku na připomenutí prvomájových průvodů...
Sraz a domlouvání na BMKS, kde budeme nejen s offy ( mám domluveno s organizárory akce) , tímto samozřejmě zvu všechny příznivce na venkovní poježdění během dnů akce...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]