Právě je pát pro 02, 2016 6:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: modelářské akce v Kopřivnici
PříspěvekNapsal: pon kvě 05, 2014 12:09 am 
Uživatel

Kiki píše:
Jirko promiň, ale já budu za toho zlého. Udělali jste tam kus práce, to jo a o tom žádná, ale mi se tam letos nelíbilo. Když jsme odcházeli, tak jsem cestou zaslechl rozhovor, z kterého vyplynulo, že jsme si tam jezdili jenom tak, že loni tam bylo víc překážek, bylo to zábavnější a celý prostor bylo lepší nechat náklaďákům. A s tím souhlasím. Hlína citelně chyběla a i když byl letos větší stan, tak loni jsme měli daleko víc prostoru ve stanu menším. Letos to prostě bylo nemastné, neslané. Příští rok budem svou účast zvažovat. Toto je můj názor na letošní akci. Proti vaší práci nic nemám, tam jste udělali maximum.

Ano máš naprostou pravdu, jak jsem psal již dříve, tak letos hlínu údajně nepovolilo město Kopřivnice, údajně měli strach z hlášených přívalových dešťů a jak sis jistě všiml, tak celé okolí nad stanem je velká asfaltová plocha a jak by se přihnala voda byla by hlína všude, v pondělí je tam nějaká akce a měli strach, že by to nestačili uklidit. Hlína byla slíbena a že nebude jsem se dozvěděl tuším ve čtvrtek.
I s tím prostorem souhlasím, dali tam ty motory letadel a občerstvení, tím se to dost zmenšilo. Vidím to tak, že pokud se rozhodneme tam jít na rok zrovna, dáme si určité podmínky a pak se uvidí.
Jedno pozitivum tam bylo, že již vyřešili tu nepříjemnou červenou barvu co dělal červená plachta na střeše jak to bylo vloni na tom polygonu.

PříspěvekNapsal: pon kvě 05, 2014 6:43 am 
Píšu hodně

jirkak píše:
Kiki píše:
Jirko promiň, ale já budu za toho zlého. Udělali jste tam kus práce, to jo a o tom žádná, ale mi se tam letos nelíbilo. Když jsme odcházeli, tak jsem cestou zaslechl rozhovor, z kterého vyplynulo, že jsme si tam jezdili jenom tak, že loni tam bylo víc překážek, bylo to zábavnější a celý prostor bylo lepší nechat náklaďákům. A s tím souhlasím. Hlína citelně chyběla a i když byl letos větší stan, tak loni jsme měli daleko víc prostoru ve stanu menším. Letos to prostě bylo nemastné, neslané. Příští rok budem svou účast zvažovat. Toto je můj názor na letošní akci. Proti vaší práci nic nemám, tam jste udělali maximum.

Ano máš naprostou pravdu, jak jsem psal již dříve, tak letos hlínu údajně nepovolilo město Kopřivnice, údajně měli strach z hlášených přívalových dešťů a jak sis jistě všiml, tak celé okolí nad stanem je velká asfaltová plocha a jak by se přihnala voda byla by hlína všude, v pondělí je tam nějaká akce a měli strach, že by to nestačili uklidit. Hlína byla slíbena a že nebude jsem se dozvěděl tuším ve čtvrtek.
I s tím prostorem souhlasím, dali tam ty motory letadel a občerstvení, tím se to dost zmenšilo. Vidím to tak, že pokud se rozhodneme tam jít na rok zrovna, dáme si určité podmínky a pak se uvidí.
Jedno pozitivum tam bylo, že již vyřešili tu nepříjemnou červenou barvu co dělal červená plachta na střeše jak to bylo vloni na tom polygonu.

Pánové, můj názor je takový, že akce splnila svůj účel i s takovým "malým" prostorem, bez hlíny....Měla to být show pro lidi, což jsme splnili :-D Ono se dobře řekne, že to bylo malé, a že bylo málo překážek, a že bylo nebo nebylo to či ono. Ale kde byly nějaké pomocné ruce při stavbě??? Přijet si zajezdit to by šlo...Kritizovat jde taky... :-(
V rámci možností jsme udělali vše na 100%, trialisti, kteří nebyli spokojeni budou muset někam na trialovou dráhu a né na akci pro lidi... :-D :-D
Škoda, Kiki, že jsi nebyl v neděli - lidi měli veliký zájem, vyptávali se, fotili, zjišťovali weby....Vysvětloval jsem jaký je rozdíl mezi expedici s trialem, proč toto auto neprojede a támhle to ano, proč jedno vypadá realisticky a támhle to nee...Když už nebylo moc lidí ve stanu, tak jsme řádili venku s naturálem 1:5 - lidi se hrnuli, fotili, děti křičely... :hura:
Prostě neděle, i když nás bylo málo, byla úplně v poho, což vyjádřili i organizátoři. Takže ještě jednou díky nám všem. A příští rok určitě!!:OK:

web:jaroschteam.cz

PříspěvekNapsal: pon kvě 05, 2014 6:57 am 
Uživatel

Minulý rok jsem nebyl a nemůžu porovnávat ale musím s kanaďanem a zárověň i s kikinem souhlasit. Rád bych v pátek dojel a pomohl se stavbou ale mám to kolem 100 km a bylo by to časově i finančně pro mě náročné. Ano šlo by někde přenocovat ale to jsou další starosti navíc. Akce se mi líbila až na malo místa. Ale to nemohl v tu chvíli nikdo ovlivnit. Zájem od lidí byl podle mě hodně velký až mě překvapil. Jinak klukům co připravovali dráhu patří velký dík a klobouk důle.

PříspěvekNapsal: pon kvě 05, 2014 9:38 am 
Píšu hodně

sobota stačila v neděli jsem už nešel proč? pro tolik modelů strašně málo místa,tolik lidí natlačit do jednoho rohu nebylo dobré,ten stan měl být jednom pro modely,jinak dobré jako vždy jirka se ukazal na 10minut,Kanaďan myslel že jezdí po Brně na to výročí osvobození no sranda :-D já budu muset příště do uaza napicham ruské vlajky a budu jezdit po Brně , škoda příště budu zvažovat účast,ta hlína taky chyběla,ne že by jí déšť splachnul ale už prostě nešla kde složit,ještě že u tankánu bylo trochu místa :hura:

Naposledy upravil jajek dne pon kvě 05, 2014 2:39 pm, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pon kvě 05, 2014 10:17 am 
Uživatel

Jarku chtěl jsem tam být dýl, jenže mi do toho vlezlo na poslední chvíli školeni, které jsem prostě nechtěl vynechat, navíc jsem stále neměl funkční auto. V neděli jsem zase ráno musel zůstat doma s dětma kluk měl antibiotika a rodiče ač slíbli že budou hlídat nebyli doma. Sice jsem na chvíli dojel ale to všichni balili. Tak jsem to pak aspoň pouklízel a odvezl - to taky nějaký čas zabere.

PříspěvekNapsal: pon kvě 05, 2014 10:30 am 
Píšu hodně

Příště jak se objeviš na nějaké akci tak tě privážu o nějakou paletu a zustávaš do večera :-p :-p :BYE:

PříspěvekNapsal: pon kvě 05, 2014 8:25 pm 
Uživatel

:-D :-D :-D

PříspěvekNapsal: úte kvě 06, 2014 9:40 pm 
Uživatel

za mně super akce sice jsem zničil auto ale to se da do kupky
i na malém plácku se da poblbnout já si to užil
jajek mi namontovat kameru tak jsem chvilu točil a pak jsem si i zahrál na vyprošťovací akci za mne super

TrialCar/AxialSCX10/Chassis homemade/ChevroletEarly50sPickup
TrucTrialCar/HomemadeSCX11.2/Chassis homemade/V3s (Vejtřaska)Závodní model

PříspěvekNapsal: čtv kvě 08, 2014 8:41 am 
Častý přispěvatel

Letos to holt město zhatilo. S půlkou hromady štěrku se toho tam vykouzlilo až až. Měli k tomu své důvody a ty se holt musí tolerovat .
Málo místa mě taky zarazilo a i otrávilo. Nicméně opět zbývá pouze tolerovat.
Příští rok jak již naznačil Jirka zvažujeme pouze akci na Polygonu Tatry.
Tam by tyto problémy být neměly.

No více méně to zhatili ti co předpovídají počasí které jim opět nevyšlo a přívalové deště se ppět nějak nekonaly.

Na polygon si prosím nechte místo v kalendáři a dáme si nějaký komentovaný trial mač. :OK: ;-)

PříspěvekNapsal: úte kvě 20, 2014 7:22 pm 
Píšu hodně

Zdar Jiří a Davide, už víme, kdy budeme dělat dráhu na toho 6. - 8. června??? Napište mi potom, ať můžu přivézt pořádnou zeleň... :-D :-D :-D

PříspěvekNapsal: pát kvě 30, 2014 9:40 pm 
Uživatel

Akce Kopřivnické dny techniky se koná 7. - 8. června. vstup je zcela zdarma, vjezd je rovněž volný až na polygon. Zajištěn je velký stan co byl vloni, nebo letos na Beskyd kit shou. Je jistá hlína a štěrk na sto procent. budeme tam zase s nakládkami. Je možné že tam bude mít TATRA a.s. něco málo pro sebe. Kdo přijede později bude parkovat pravděpodobně dál od stanu, ale ne víc jak cca 100 m. parkováni nebude rezervované takže kdo přijede zaparkuje kde bude volno.
Místo bude i na asfaltu takže se můžou ukázat i silniční auta. Je v plánu udělat nějaký mini triálek pro zpestření víkendu. Dal jse do požadavku rovněž obrazovku, tu mi sice neslíbili, ale pokud se podaří můžeme prezentovat pořádané akce během roku. Pokud má někdo, myslím tím např. Jajekland, DMR aréna, RC park Ludgeřovice,... nějaké propagační materiály (letáky, plakáty, baner,...) je možno je umístit na stanu.

Příprava dráhy je v pátek 6. června v 16 hod. Tady bych byl rád kdyby jsme se sešli před bránou Tatry a.s. č, 6 (nákladní)a na místo dojeli najednou, ať v tom vrátní nemají guláš. Kdo je ochoten přijet pomoci se stavbou ať se mi nahlásí.
Zatím počítám DMR, Kanaďan a já

PříspěvekNapsal: pát kvě 30, 2014 9:44 pm 
Uživatel

ještě odkaz na kopřivnické dny techniky na polygonu Tatry ve dnech 6. - 8. června http://koprivnickednytechniky.webnode.cz/
Takže pokud někdo má zájem se zúčastni a ukázat své modely ať se hlásí který den dojede. Je pravděpodobné že bude strava zdarma pro ty co budou mít modely.
sz, nebo na 732840269, [email protected]

PříspěvekNapsal: sob kvě 31, 2014 7:32 am 
Píšu hodně

Jirko, určitě přijedu na stavbu, jen mi nic neříká brána č.6...... :-D :-D

PříspěvekNapsal: sob kvě 31, 2014 9:48 pm 
Uživatel

jo mě to nenapadlo, to je nákladní brána nejblíže k polygonu, vjíždí se tam od průmyslové zony. Kdo pojede od ostravy projede obcí Lubina na kruháči nepojede na Kopřivnici, ale rovně na Frenštát po aso 2 km je křižovatka tam do leva kolem fabrik rovně dojedete na bránu.

PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 7:24 pm 
Píšu hodně

Takže vlastně příjezd na polygon...moje auto poznáš, tak mávni... :-D :-D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]