Právě je čtv pro 13, 2018 4:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Slezská Harta 30.12-2015
PříspěvekNapsal: stř pro 30, 2015 7:07 pm 
Nově příchozí

Slávo, bylo to krásně zorganizované a vyšlo i počasí takže vše parádní... :hura: :hura: a poznali jsme i nové lidi takže děkujeme moc jste super banda :) doufáme že to nebyla poslední taková akce :) do nového roku zdar a sílu :) díkz moc....s pozdravem Šmigi car team :-D :-D :-D :YOP:

Naposledy upravil hanesek2704 dne stř pro 30, 2015 8:36 pm, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: stř pro 30, 2015 7:57 pm 
Uživatel

díky za chválu,máš pravdu,počasí jako z pohádky, sestava na jedničku . Jen asi stále potřebujeme více baterek
ps. všichni dodělat konektory stejné !!!! nebo přechodky z konektoru tamia na LIPO / žluté /

tady máte krátké video
http://bertoteam.rajce.idnes.cz/Exp._Sl ... _harta.jpg

Obrázek

přejeme Vám pěkný Nový rok 2016

Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger

PříspěvekNapsal: stř pro 30, 2015 8:38 pm 
Píšu hodně

Tak už jsme také doma (musel jsem se cestou stavit ještě "naposledy letos" do práce).
Včera jsme zvažovali, že s ohledem na našeho prcka a mrazy tuto akci odpískáme. Dnes jsem všichni rádi, že jsme to neudělali.
Děkujeme pane pořadateli za volbu trasy i pro náš tříkolový vehikl s kuliokem, a všem ostatní za toleranci, neboť jste díky nám byli nuceni zvolit schůdnější a tím pádem méně adrinalovější trasu. Věřím, že příští rok už to dáme jinudy :-)

PříspěvekNapsal: stř pro 30, 2015 8:40 pm 
Uživatel

Hezké, díky a nápodobně :FINE:

Předmět příspěvku: Re: Slezská Harta 11.6.2016
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2016 7:28 am 
Uživatel

Expedice Slezská Harta tuto sobotu 11.6

Obrázek

Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger

PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2016 11:15 am 
Uživatel

:-p safra safra, me to zitra nevyjde... toz ale verim, ze leto teprve zacina a slezeme se jindy... Akorat jak tak koukam na sekci Severni Moravy, je to tady fakt nejak zamrzle, uz aby ty ledy roztaly. :hura: :YOP: :HOPS:

PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2016 12:06 pm 
Uživatel

Přihlášení:
Lada Kovař 2x
Jajek 2x
Kanadam 6x
Šmigura 4x
Kolařik 4x
Pinkasova
Benedikt 2x
Macejko 2x
Psíčkaři 2x
Strnad 2x
Alex. 2x
Eryk.
Tabert. 3x
a další

Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger

PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2016 1:43 pm 
Nově příchozí

Já se prosím taky hlásím, pokud rozjedu auto :D Nějak mi z ničeho nic přestalo jet

STEAM: TachosH

PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 7:58 pm 
Píšu hodně

Díky pořadateli a všem zúčastněným (ve jménu naší rodinky) za fajn sobotní expedici.
Terén trošku náročnější než posledně, ale o to zajímavější pro naše modely . A kupodivu ta část kterou jsme šli po turistické značce mi přišla nejnáročnější. Že Slávek nezařídil u přehrady bufet nám nevadilo, měli jsme své zásoby :CIAO: , ale možná podnět na vylepšení pro příští Hartu. Teď to nemyslím sarkasticky a ani jinak výsměšně proti Láďovi, ale musím říct , že jeho kulturní vložka „ponorka Defender“ byť né režírovaná jeho osobou, byl pro mne asi nejzajímavější zážitek dnešního dne. Opět se ukázalo, že Márfyho zákony platí. Když už někdo nechtěně vezme vysílač od jiného auta, tak ho jak na potvoru stiskne tak, že auto místo dopředu jede dozadu a zmizí pod vodní hladinou. Přitom kdyby zmáčknul dopředu, tak se vůbec nic nemuselo přihodit. Držíme Ti palce, ať jsou škody co nejmenší a po vysušení se to zase rovrčí a rozsvítí. Jo a díky za děcká za občerstvení cestou a schovávačky. Tak zase příště zdar.

Našich pár fotek tady:
http://tigullio.rajce.net/Slezska_Harta_cerven_2016

Jo a Slávku, to uhlí co opadalo v autě ze psa Ti příště vrátím, neboj. My topíme dřevem :-D .
Jak vystupovala doma z auta, tak už byla zase krásně čistá a bílá, nevím jak to dělá.
Obrázek

PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 11:26 pm 
Uživatel

Díky za krásně prožitý den a hlavně všem,co jste dojeli.Je pravda,že pod záminkou expedice se mi ztratila asi velká hromada uhlí,píšu do ztrát a příště bez psa :lol: :lol: :lol:
Laďa kupuje lodičku,už se tomu smějeme,děcko jsme na ohni opekli ,sežrali a kosti zakopali

krátké video:
http://bertoteam.rajce.idnes.cz/Expedic ... valsov.jpg

Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger

PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 6:14 pm 
Píšu hodně

V pohodě....otestovali jsme US náklaďák M1083 MTV (1:10) a bylo vše v pohodě. Na to, že neměl žádnou jízdu v terénu, pouze na stole v dílně, tak úplná pohoda :OK:
http://kanadan65.rajce.idnes.cz/2016_11 ... 10_Pro.jpg

Ostatní foto+video : http://kanadan65.rajce.idnes.cz/2016_11.6.Valsov/

Dobrá parta, až na nějaké oblačno...
Za nás :OK: :HAPPY:

web:jaroschteam.cz

PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2016 9:20 pm 
Nově příchozí

"Zanechte vší naděje , vy bláhoví , jež sem vstupujete..." , měl jsem za to , že je to nápis nad branou Dantova Pekla , než jsem poznal , jak hluboce jsem se mýlil. Ach já bláhový... :-p
Znervózněl jsem hned na začátku trasy , když jsem marně hledal cestu pro seniory. Nebyla ! Polkl jsem a posílen Jajkovým radostným : "allegria" jsem se po hlavě vrhl do lesa. Zpočátku vše v poho... Chvíli jsem vedl čelo útoku , chvíli posiloval zadní voj. Ale... ! Družné hovory , štěbetání dětiček a vrzání elektrických strojků záhy vzalo za své. Přišly kopečky. Kopce. Větší. Velké. Větší , než velké. Nejvyšší v okolí Valšova. Možná největší na severní Moravě. Řídký vzduch. Nepomáhal ani protiastmatický sprej v podobě cigarety. Pak déšť. Postupně houstl a mohutněl. Přední průzkum se zadní uzávěře ztrácel v mlžném oparu. Tápajíc v ostružiní , orientoval jsem se jen Jajkovým , už podstatně méně radostným . "allegria". Někdy jsem potkal stejně postiženého jedince. Hledání neexistujících stezek. Kopce. Nahoru , dolů. Dolů , nahoru. A pak vrchol... Ne kopce , naopak v díře , zvaná nějaká "Harta". Očistec končící peklem ! Auta u vody , nějaká ta fotečka , najednou modrý Def metr od břehu , půl metru ve vodě a můj řev : "k.... , pusť tu vysílačku !!! ". Skočil jsem do vody pro auto postupně mizející v hlubině , ( kdo říká , že v Hartě není voda , tak lže ) , a se slovy : "tak dík" , jsem jím vzteky mrštil o břeh.
A šel jsem pryč. Vzteklý , jak čert. Berto jen zavolal : "jdi po modré" , Jajek kvíkl :"allegria" a já se rozběhl do kopce. Po modré jsem si zašel tak cca 1 km. Než jsem potkal dvě domorodé děvy , ta vlevo byla fakt kočka , které mě poslaly zpátky. Organizátora jsem proklel do jedenáctého kolene.
Následně můj vztek Berto akčně zamačkal několika panáky slivovice a dál už normál. Nějaký triálek , já mohl jen pobíhat s foťákem , pokec o RC , pivko , papání , víceprocentní alkohol , ve finále i kytárka.
Neděle.
Pohoda , než se doktor rozhodl resuscitovat utopence. Skoro dvě hodiny mě drásal nervy , huba mu jela jak fréza v úkole a celou tu dobu mě ztrapňoval a sesměšňoval. Jsem hrdina a vydržel jsem. Vyplatilo se mi to. Doktor prokázal mistrovství v oboru a utopence rozdýchal. Jak to jen ten pacholek dokázal...? :FINE:
Samozřejmě nemůžu říct , že Axík je Axík a rozjel by se i sám...
Vše je zdokumentováno a doporučuji shlédnout průkazný videozáznam.
A teď vážně. Až na mou nasranost , za což se všem omlouvám , klasická pohoda , na kterou jsme u Berta zvyklí. Jen škoda , že nemohlo na noc zůstat více lidí , takhle jsem černého Petra fásl zas jen já a musel s Bertem pít do dvou do rána.
A Marku , s těmi Murphyho zákony jsi měl plnou pravdu , jen jsme se smáli jak jsme to v noci četli.
Akorát snad jen , až přijedu do Valšova příště , tak s autem na provázku a Antabusem v kapse...
:-D :-D :-D

PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2016 7:45 am 
Píšu hodně

Svatá pravda...
:OK:
Dobře Ty!

web:jaroschteam.cz

PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2016 8:42 am 
Píšu strašně moc!

:OK: :OK:
Tak tahle výroční zpráva me dostala :-D :-D

Toyota HILUX na homemade podvozku
FS GT3C

PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2016 12:48 pm 
Nově příchozí

Já jsem to, pánové, k večeru už opravdu, ač nerad, musel vzdát. Rozbolela mne hlava. Ona teda bolela zhruba už od Farmy, ale nějak se to pořád dalo vydržet, ale pak už jsem fakt musel domů a bylo to tak tak. Když jsem doma vysedl z auta, už mne bolel každý pohyb hlavou. A to řádně. Samozřejmě za to mohlo více faktorů, mimo jiné to, že na mne lezl nějaký bacil, a taky to, že jsem se ráno rozhodoval fakt na poslední chvíli, jestli jet, nebo nejet. Nebylo mi moc dobře, ale nakonec jsem se hecnul, během deseti minut jsem nachystal auto i sebe, ale tak nějak jsem pozapomněl, že pokud chci mít batoh sebou na výšlap, musím ho nejprve přemístit z bytu do auta... Nevadí, tuto chybu jsem si poznamenal a příště si již dám pozor. No a právě proto jsem neměl nic k pití a po tom výšlapu na ty pohoří (nedivil bych se, kdyby nás Berto protáhl i kolem Mont Blanc, podle té dálky a převýšení) mě to trochu dostalo. Jinak akce parádní, lidi naprosto boží a ta prezentace vojenské techniky byla báječná. S takovou technikou by hoši dokázali přemoci i české Pandury... OBA!!! Hned při další akci mne tam zase máte. Jo a jinak, nemyslím že Jajek kvílel "allegria", nýbrž "alergia" jakmile uviděl ty bujné porosty a obrovské hory :D Za mně paráda hoši :D Jen tak dál :tleskam:

STEAM: TachosH

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]