Právě je čtv pro 08, 2016 4:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 19.11. 9:30 Toulovcovy maštale
PříspěvekNapsal: čtv lis 17, 2016 8:16 pm 
Nově příchozí

A prosím Vás neleží doma někomu navíc takový ty spodní misky tlumičů (scx10)?

PříspěvekNapsal: pát lis 18, 2016 8:40 am 
Nově příchozí

pavelmuller1960 píše:
Ahoj ,také bych rád jel ,budu sice po odpoledněnoční ale Maštale jsou super ,tak se jen optám jestli někdo nepojede kolem Týniště a mohl mne naložit ,tel.725284256 .Díky

Pokud by někdo nejel přímo přes Týniště, můžu si udělat malou zajižďku a naložit tě. Tel. 608965467

PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 7:45 pm 
Nově příchozí

Díky všem za moc pěknou expedici v mých milovaných "toulovcovkách". I přes déšť jsme si s dcerkami dnešek opravdu moc užili.

Tady jen drobná ochutnávka před nadílkou od kolegů s pořádnými fotoaparáty. :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 8:41 pm 
Častý přispěvatel

Dnešek, jsem si parádně užil. Škoda, že nám počasí příliš nepřálo.
To ale nevadí, důležité je to, že jsme se skvěle pobavili a prošli na čerstvém vzduchu.
Fotky přidám později. :BYE: :BYE: :BYE:

http://www.facebook.com/RC.Entertainment.OffroadTeam

PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 8:55 pm 
Nově příchozí

Huraaa už nejsem expediční panic a ti díky vám všem :-D

Byl to parádní den a ani déšť nám ho zkazit nedokázal. Naopak každá kaluž po cestě byla plně využita k našemu pobavení. Děkuji všem a tesim se na fotky já jsem toho bohužel moc nenafotil , jelikož jsem měl plné ruce řízení. Pak jen nahodim 360° fotky, ale kvůli zamlžené čočce jsou dost máznuté.

PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 9:01 pm 
Uživatel

Nazdárek tak moc díky za dnešní expedičku. I když to počásko nepřálo, nic se nestalo a akce byla parádní. jiank zde Link na Masters http://www.masters.cz/clanek/5149/extre ... vi-mastale
a já fotečky zde : http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Mastale_19.11/

PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 9:05 pm 
Nově příchozí

Až na to počasí to bylo super... Ještě jednou všem díky :FINE:

PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 9:13 pm 
Uživatel

Jinak Kubik to dal jen knám tak aby jste byli v obraze jaký hezký pocit měl z dnešního dne.

Dnešní expedice do Maštalí...poslední kapka...dokonce i pršelo, aby to bylo tématické. Jakože nevím nevím, ale už od rána, kdy jsem musel vstávat prakticky v noci, aby jsme dojeli včas na místo, jsem měl neblahé tušení. Že bude pršet bylo celkem jasné, to tak většinou je, když jsou mraky a na radaru to ukazuje srážky, ale některým se na mobilu líbí ty barvy, asi, tak jsme jeli. Ale opět byla zima hned ze startu...a ne ledajaká...taková, že si i moje vysílačka musela dát doušek čaje, než jsme vyjeli a pak odmítala fungovat, asi se jí do toho postapo počasíčka nechtělo. Nakonec se nás chudáků, kteří to celý den museli přetrpět v dešti, blátě, sračkách a zimě jak ruským filmu, nechalo od Pepy ukecat celkem dost. Samotná expedice byla past vedle pasti: Mokrá zem, mokré stromy. Měl jsem mokrý model. Dokonce i lexanová karoserie chytala tím mokrem rez, viz fotografie. Dále jsem měl mokré: telefon, baterky, vysílačku, batoh, svačinku, pitíčko, peněženku se stokorunou a kapří šupinou z loňských vánoc uvnitř, šroubovák a kousek provázku. Svrchní oblečení rovněž, dokonce jsem měl lehce vlhké i trenýrky. O zbytečném opotřebení pohyblivých částí modelu nemluvě, kamera se mi vybila O DVĚ ČÁRKY. A občas to bylo i do kopečka a tím mi to ničilo motor a vybíjelo baterie. Pepa pořád mluvil o maštalích, takže jsem se těšil na koně, bral jsem i suchý pečivo, že je budu krmit z ruky v maštali, a nakonec z toho byly jakési balvany v prochcaném lese někde na konci civilizace. Hospoda, tu stavěli asi za tatíčka Masaryka, včetně původní výbavy a beztak i obsluhy. Jídlo bylo bohužel dobré, a proto sem i pak už nechtělo jít zpět k autu, což bylo špatně. Opět. Vybily se mi dvě baterie během celé expe, čili než to nabiji, o vrácení přeplatku za energie si můžu nechat zdát a díky tomu moje dítě na Vánoce nedostane dárky, maximálně blátěnou kuličku - tu vyrobím, až očistím model. Na konci toho všeho ještě kolegovi praskl tlumič, neboť cesta k parkovišti byla příliš přímočará a tím nesouměrným pohybem se zničil. No co dodat, ještě, že jsem si pořídil drona, ten tlumiče nemá. PS: Mám pocit, že mám rýmičku, 2x jsem teď večer pokuckával. Tak Vám dík chlapci za zničenej víkend a zdraví v háji. EXPE ZDAR

PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 9:23 pm 
Nově příchozí

:-D :
Spery píše:
Jinak Kubik to dal jen knám tak aby jste byli v obraze jaký hezký pocit měl z dnešního dne.

Dnešní expedice do Maštalí...poslední kapka...dokonce i pršelo, aby to bylo tématické. Jakože nevím nevím, ale už od rána, kdy jsem musel vstávat prakticky v noci, aby jsme dojeli včas na místo, jsem měl neblahé tušení. Že bude pršet bylo celkem jasné, to tak většinou je, když jsou mraky a na radaru to ukazuje srážky, ale některým se na mobilu líbí ty barvy, asi, tak jsme jeli. Ale opět byla zima hned ze startu...a ne ledajaká...taková, že si i moje vysílačka musela dát doušek čaje, než jsme vyjeli a pak odmítala fungovat, asi se jí do toho postapo počasíčka nechtělo. Nakonec se nás chudáků, kteří to celý den museli přetrpět v dešti, blátě, sračkách a zimě jak ruským filmu, nechalo od Pepy ukecat celkem dost. Samotná expedice byla past vedle pasti: Mokrá zem, mokré stromy. Měl jsem mokrý model. Dokonce i lexanová karoserie chytala tím mokrem rez, viz fotografie. Dále jsem měl mokré: telefon, baterky, vysílačku, batoh, svačinku, pitíčko, peněženku se stokorunou a kapří šupinou z loňských vánoc uvnitř, šroubovák a kousek provázku. Svrchní oblečení rovněž, dokonce jsem měl lehce vlhké i trenýrky. O zbytečném opotřebení pohyblivých částí modelu nemluvě, kamera se mi vybila O DVĚ ČÁRKY. A občas to bylo i do kopečka a tím mi to ničilo motor a vybíjelo baterie. Pepa pořád mluvil o maštalích, takže jsem se těšil na koně, bral jsem i suchý pečivo, že je budu krmit z ruky v maštali, a nakonec z toho byly jakési balvany v prochcaném lese někde na konci civilizace. Hospoda, tu stavěli asi za tatíčka Masaryka, včetně původní výbavy a beztak i obsluhy. Jídlo bylo bohužel dobré, a proto sem i pak už nechtělo jít zpět k autu, což bylo špatně. Opět. Vybily se mi dvě baterie během celé expe, čili než to nabiji, o vrácení přeplatku za energie si můžu nechat zdát a díky tomu moje dítě na Vánoce nedostane dárky, maximálně blátěnou kuličku - tu vyrobím, až očistím model. Na konci toho všeho ještě kolegovi praskl tlumič, neboť cesta k parkovišti byla příliš přímočará a tím nesouměrným pohybem se zničil. No co dodat, ještě, že jsem si pořídil drona, ten tlumiče nemá. PS: Mám pocit, že mám rýmičku, 2x jsem teď večer pokuckával. Tak Vám dík chlapci za zničenej víkend a zdraví v háji. EXPE ZDAR

PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 9:25 pm 
Uživatel

Já myslím, že Kuba dnešní expedici krásně shrnul a nemám k tomu, co bych dodal. :-D :-D :hura: snad jen to, že se budu těšit zase na příště :-) :BYE:

Tatra 805 valník, 1:10
Mitsubishi Pajero, CC-01
Ford F-250 Super Duty Cab, homemade podvozek
http://kenny666.rajce.idnes.cz/

PříspěvekNapsal: pon lis 21, 2016 5:53 pm 
Častý přispěvatel

Konečně jsem zpracoval fotky a tak jsou tady. :BYE: :BYE: :BYE:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://www.facebook.com/RC.Entertainment.OffroadTeam

PříspěvekNapsal: úte lis 22, 2016 7:54 am 
Nově příchozí

Nádhera. To je pokocháníčko. Díky za fotky oběma dvorním fotografům této výpravy. :OK:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]