Právě je pon pro 11, 2017 6:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 816 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 55  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Poježdění Na Plachtě - 26 / 27.12.
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 6:45 pm 
Častý přispěvatel

moje fotky zde
http://bugfoot.rajce.idnes.cz/26.12.12_4x4_Na_Plachte/

čirou náhodou jste si nikdo nevzal kontakt na ty lidi co šli chvilku s náma? slečna taky fotila......

PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 8:22 pm 
Uživatel

Ahojda, tak koukám na fotky z expedice okolo HK,
moc pěkné fotky, a hlavně dobrej a zajmavej terén.
Doma čekala určitě pořádná koupel. Super.
Až něco bude, tak snad to vyjde.
A příštím roce spousta takovej expedic. Michal

PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 9:03 pm 
Častý přispěvatel

Ahoj,opravdu povedená akce ,trochu více blátíčka ale zvládli jsme to a určitě si to někdy zopakujeme :OK:

PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 9:22 pm 
Nově příchozí

NO moc hezký chlapy! :tleskam:
Škoda že jsem se sem mrknul až dneska, zase sem to o den nestihl :-D
Příště se rád přidám, jsem z Perníkova, takže kousek ;-)

PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 9:33 pm 
Uživatel

zdar, to je skoda, ale jest-li bude pocasi ok a bude cas, tak by jsme chtely jeste pred novym rokem nekam vyrazit, tak budem jen radi kdyz se prida dalsi :OK:

PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 9:50 pm 
Častý přispěvatel

Koukám že nás tady v okolí přibývá ,doufám že se brzy přidá i náš dnešní průvodce z RK :FINE:

PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 10:25 pm 
Nově příchozí

Ahoj "ofroadáci" :-) dneska jsme se slečnou byli s vámi na expedici, díky za předváděčku vašich modelů...zde je pár fotek a videí, ale kvalita nic moc :-( http://tmartty.rajce.idnes.cz/expedice_26.12.12.
Jinak už mám objednáno :-) ...rychlá akce, u MZ Racingu jsem objednal Axiala SCX 10 - Jeep rubicon, doufám, že udělá taky práci a těším se, až se k vám přidáme :-) jen, jestli vás touto formou mohu poprosit o pomoc..vím, že to sem nepatří, ale můžete mi poradit, jakou baterii + nabíječku mám konkrétně pořídit. vůbec se v tom množství "zatím" neorientuju :-( jen vím, že určite LiPo a cena tak do dvou tisíc...no a aby chvilku vydžela:-) a nevím jak je to s konektory, když koupím jakoukoli baterii, budou mi pasovat konektory s autem? promiňte, jestli to jsou blbosti,ale raději se zeptám...no prostě jetli máte nějakou osvěčenou firmu + eshop a nebo, jesli by to měli kluci v HK (easymodels) na prodejně?
díky a mějte se, snad se brzy uvidíme na expedici :CIAO:
Martin

PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 10:30 pm 
Píšu hodně

pěkně se to rozrůstá na to že tu na jaře bylo docela mrtvo :-p

PříspěvekNapsal: čtv pro 27, 2012 12:15 am 
Častý přispěvatel

t.martty píše:
Ahoj "ofroadáci" :-) dneska jsme se slečnou byli s vámi na expedici, díky za předváděčku vašich modelů...zde je pár fotek a videí, ale kvalita nic moc :-( http://tmartty.rajce.idnes.cz/expedice_26.12.12.
Jinak už mám objednáno :-) ...rychlá akce, u MZ Racingu jsem objednal Axiala SCX 10 - Jeep rubicon, doufám, že udělá taky práci a těším se, až se k vám přidáme :-) jen, jestli vás touto formou mohu poprosit o pomoc..vím, že to sem nepatří, ale můžete mi poradit, jakou baterii + nabíječku mám konkrétně pořídit. vůbec se v tom množství "zatím" neorientuju :-( jen vím, že určite LiPo a cena tak do dvou tisíc...no a aby chvilku vydžela:-) a nevím jak je to s konektory, když koupím jakoukoli baterii, budou mi pasovat konektory s autem? promiňte, jestli to jsou blbosti,ale raději se zeptám...no prostě jetli máte nějakou osvěčenou firmu + eshop a nebo, jesli by to měli kluci v HK (easymodels) na prodejně?
díky a mějte se, snad se brzy uvidíme na expedici :CIAO:
Martin

Zdar... předně gratuluju k nákupu :-)
pak díky za dokumentaci....
a zbytek máš v PM..... :-)

Předmět příspěvku: Re: Poježdění Na Plachtě (Poslední expedička) 31.12. ? stran
PříspěvekNapsal: čtv pro 27, 2012 3:43 pm 
Častý přispěvatel

Tak...... a když už je to "volno" u mnohých z nás, tak bych dal ještě jedno poježdění na Plachtě.....
podle předpovědi by se počasí mělo následující dny povalovat kolem 0°C, takže by to mohlo bejt stejně super jako včera a třeba se podiváme i dál do Plachty.....

Předmět příspěvku: Re: Poježdění Na Plachtě (Poslední expedička) 31.12. ? stran
PříspěvekNapsal: čtv pro 27, 2012 4:32 pm 
Uživatel

Semnou pocitej :FINE:

Předmět příspěvku: Re: Poježdění Na Plachtě (Poslední expedička) 31.12. strana3
PříspěvekNapsal: sob pro 29, 2012 1:04 pm 
Nově příchozí

Ahojda "kuci" :-) tak Rubicon je doma a teoreticky bych se taky mohl zůčastnit. moc rád bych už s váma pojezdil... no jen předělám baterku na předek, vzadu je to fakt blbost a asi dotěsnit. vím o nápravách, ale co ostatní? baterce (NiMH) by voda vadit neměla, motoru asi taky ne... a to ostatní, jak na to koukám, tak se mi nezná vstup kabelů do přijímače, to bych zadělal, ale nevím jak regl? je tam Axial AE-2, mám ho nějak dotěsnit? jinak servo se mi zdá těsné...jsem uplný začátečník, tak budu rád za každou radu :OK: a ještě brzda v neutrálu, z kopce mi to moc nedrží, ta brzda se nějak nastavuje? dík a těším se na vás, doufám, že se sejdem...

PříspěvekNapsal: sob pro 29, 2012 2:08 pm 
Uživatel

já se tady přidám, akorát teda tam budem dva rubicony :D ale tak mě napadá pokud marty předělá baterku na předek tak ji zatím zkusím nechat vzadu a uvidíme jakej bude rozdíl v jízdních vlastnostech ;-), co se týče návodu na programování tak v angličtině je tady http://docs.axialracing.com/instruction ... 9-2012.pdf a pak je tady někde na foru přeloženej do češtiny, jinak píšou to i na autě že v základu je zapojený odpojování lipolek a pro ježdění s NIMHčkama se to má vypnout. Jinak co se týče utěsnění tak než dorazí plastidip tak zvažuju zaizolování do balonku, dokonce to mají i u axialu na blogu takže tak špatný to asi nebude a v základu by to mělo bejt navržený tak aby to nehřálo :-) http://www.axialracing.com/blog_posts/6067

PříspěvekNapsal: sob pro 29, 2012 2:16 pm 
Uživatel

Ahojda, koukám nová auta přibily, no a stou ochranou,
tak na to je ideální českej prezervativ -kondom.
I to se používá na expedicích. Michal

PříspěvekNapsal: sob pro 29, 2012 4:05 pm 
Častý přispěvatel

servo by se mělo zatěsnit taky..... obě "spáry" a ke vstupu hřídelky napatlat vazelínu.

regl ideálně plastidip, nebo vvodotěsná krabička s kabelama skrz, v horších případech alespoň nějákej ten balonek

to samý přijímač...... motoru to nevadí, pojede to i pod vodou, NiMH baterku pak nechat akorát vysušit, aby nekorodovaly spoje článků. Lipolku baterku Plastidip.....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 816 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 55  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]