Právě je čtv pro 14, 2017 4:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Skanzen Pstrążna 19.04.2014
PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 3:36 pm 
Častý přispěvatel

Tak expedička je za námi,fotky zpracuji a dám sem. Rád bych poděkoval za hojnou ůčast :!: :!: :!:
Pokud budete mýt zájem jet v jiném termínu tak samozřejmě je to možný ale zorganizujte si to samy :!: A já když se mně bude chtít tak vám cestu ukážu.
Po dnešku začínám ztrácet elán a už nemám chuť něco organizovat. Jestli tak chcete pokračovat tak můžete ale potom už bude lepší modely prodat a vrhnout se na něco jiného.
:-( :-( :-(

http://renda567.rajce.idnes.cz/2014.04.19-_Skanzen_Pstr_na/

Obrázek

Obrázek

Obrázek

http://www.facebook.com/RC.Entertainment.OffroadTeam

PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 4:58 pm 
Nově příchozí

Expedička sice komorní, ale parádní. Děkuji Rendovi za to, že nám ukázal další pěknou expediční lokalitu a to včetně vynikající gastrovložky. Fotky ještě nemám zpracovaný, ale snad se k tomu co nejdříve dokopu.
http://hanlik.rajce.idnes.cz/Pstrazna_Polsko/

Škoda Fabia VRC
Kyosho Infermo 1:8 nitro
http://hanlik.rajce.idnes.cz/

PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 7:58 pm 
Častý přispěvatel

Rendo ,mrzí mne že to takto dopadlo ,chtěl jsem jet dalším vlakem ale po odpojení telefonu z nabíječky jsem zjisti že je v továrním nastavení,tzn.úplně prázdný a tak jsem nemohl zavolat ,že přijedu později .Jinak já jsem vždy při dopravě na akci závislý na ochotě někoho z vás ,bez auta se nikam nedostanu .Na jízdu Prahou a Ještěd mám dovolenou protože bych byl po odpolední ale stále musím spoléhat na vás kamarády s dopravou ,tak snad vše dopadne a budu se moci zůčastnit .

PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 8:04 pm 
Píšu hodně

Pavle je to smutný, ale je to tak :-( Pro nás je to ještě horší že sami se na odlehlý místa bez auta v řadě případů nedostanem... Dnes mě do toho vlezl rodinný výlet a tak jsem se vyprd na to zařizovat dopravu na expedici,za což se omlouvám, a jel si v rámci toho výletu zajedzit v rašeliništi do Polska kousek od českých hranic :wink: ale snad se situace tady nějako vzpamatuje :cry:

PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 8:20 pm 
Častý přispěvatel

Máš pravdu ,já se nedostanu ani na Dříznou která je kousek protože představa že hodím Axíka na záda a pojedu tam na kole za 20.000 litříků a to tam nechám zamknuté u stromu je hrozná . :NO:

PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 9:33 pm 
Častý přispěvatel

Pánové (vítek a Nivak), nebuďte tak nasírací hnedka.....

Jinak co se týče expedic, tak (vítku) nevim už čeho se to týkalo, ale pro mě teda radši, než jet 50km na expedici ve dvou, třech lidech, to se na mě nezlob, ale to fakt radši budu doma a dělat něco smysluplnějšího..... to samé víceméně platí pro expedice u Nivaka, kterýho mám taky z ruky..... benzín levnější nebude, a jet 50km tam a zpátky je (alespoň v mým autě) záležitost kolem 300,- Kč, a když není nikdo z HK, koho bych vzal a ještě k tomu není vidina více lidí TAM, tak to pro mě fakt nemá smysl......

Jinak co se týče toho, proč jsem byl prvotně nasrán je, že když už teda někdo "cvakne" datum, tak by to pak měl dodržet.... takhle se "nacvakalo" 19.4. a je z toho akorát nasranej Renda..... kdyby se nechalo 26.4. tak vřim, že se nás tam sejde víc a bude v OK..... jinak pevně doufám, že do příštího tejdne Renda vychladne a pojede se příští týden.... to už pojedu a věřim, že i Michal a i další.......

1:10 SCX10 Axial Jeep Comanche
1:10 TL-01 EVO II Rally special

a hromada letadel :-)

http://bugfoot.rajce.idnes.cz/

PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 10:11 pm 
Píšu hodně

Honzo nejsem nasramej hned,ale mám již delí dobu z dění divnej pocit (co vím tak ho nemám jen já a nivák). Byla to ode mě chyba že jsem to vytahoval,bylo to tenkrát když jsi měl jet pro motorku a měl s tebou jet i Michal... :oops:

PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 10:19 pm 
Častý přispěvatel

Tak se hlaste na příští týden 26.4. a snad nás tam Renda dovede :YOP:

PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 11:17 pm 
Častý přispěvatel

Ovocid me na dnesek lakal ale potreboval jsem dat na aute par veci do kupy a okolo baraku taky neco bylo treba udelat.
Zejtra jdeme zkusit projit mistni les a zkusit vymyslet trasu pro nejakej zavod ala Vidrholec.

PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 9:05 am 
Častý přispěvatel

rc-vitek píše:
Honzo nejsem nasramej hned,ale mám již delí dobu z dění divnej pocit (co vím tak ho nemám jen já a nivák). Byla to ode mě chyba že jsem to vytahoval,bylo to tenkrát když jsi měl jet pro motorku a měl s tebou jet i Michal... :oops:

No nevim, ale když jsem jel pro motorku, tak Michal se mnou určitě jet neměl.... jeli jsme s mladou... nevim jestli do toho Michalovi tenkrát vlezlo něco jinýho.... jinak teda stejně nevim oč se jedná :-)

PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 10:42 am 
Uživatel

Taky už nevím o co šlo, ale jsem celkově do modelařiny zapálenej hodně už celých 15 let a jak došlo na expedičky, jsem rád za každou akci kam můžu vyrazit.. Takže když nejedu, je to tím že mám něco jiného nebo když je to fakt daleko a jel bych třeba sám.. Jinak jsem hlasoval pro 26.4. a pokud se pojede, rád se přidám ;-) Pro včerejšek jsem nehlasoval proto, že mamka měla oslavu narozenin s celou rodinou a tam by bylo blbý chybět..

PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 12:37 pm 
Častý přispěvatel

Tak, já k tomu chci dodat asi tohle. Ta doprava to je opravdu problém téměř pro každého a hlavně pro ty co nemají auta. Benzín něco stojí ale taky si musíme uvědomit to, pokut se něčemu chci věnovat tak to něco stojí a to nejenom samotný model ale i samotna zábava s tím modelem. Jistě mně každý dá za pravdu, že pojíždění kolem baráku není to pravý.
Proto se expedice pořádají vždy v okolí bydliště některého z členů a pokud se do toho zapojí i ostatní tak se nechají ty rozdíly částečně v celku vyrovnat.
A teď jsem se dostal k tomu co jsem chtěl a to, že těch expedic je v poslední době opravdu málo. :-(
Další věcí je pokud se dohodneme na nějakým termínu tak se snažit to dodržet a né si to na poslední chvíli rozmyslet. Kdybych tohle věděl v pátek ráno,nebo ještě líp ve čtvrtek tak je to věc úplně jiná. Zajímalo by mně kdybych si to rozmyslel já jako pořadatel na poslední chvíli a nepřijel??? Jak by se vám to líbilo tam stát na místě??? a čekat???
Přeberte si to jak chcete. To co se stalo teď v sobotu se mně stalo i na podzim (Slavný). Opravdu už nemám chuť něco vymýšlet a pořádat nějaké akce kde na jednu stranu jsem povzbuzován a pak se nato každý vyse... . :EVIL:

http://www.facebook.com/RC.Entertainment.OffroadTeam

PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 3:26 pm 
Častý přispěvatel

renda567 píše:
Tak, já k tomu chci dodat asi tohle. Ta doprava to je opravdu problém téměř pro každého a hlavně pro ty co nemají auta. Benzín něco stojí ale taky si musíme uvědomit to, pokut se něčemu chci věnovat tak to něco stojí a to nejenom samotný model ale i samotna zábava s tím modelem. Jistě mně každý dá za pravdu, že pojíždění kolem baráku není to pravý.
Proto se expedice pořádají vždy v okolí bydliště některého z členů a pokud se do toho zapojí i ostatní tak se nechají ty rozdíly částečně v celku vyrovnat.
A teď jsem se dostal k tomu co jsem chtěl a to, že těch expedic je v poslední době opravdu málo. :-(
Další věcí je pokud se dohodneme na nějakým termínu tak se snažit to dodržet a né si to na poslední chvíli rozmyslet. Kdybych tohle věděl v pátek ráno,nebo ještě líp ve čtvrtek tak je to věc úplně jiná. Zajímalo by mně kdybych si to rozmyslel já jako pořadatel na poslední chvíli a nepřijel??? Jak by se vám to líbilo tam stát na místě??? a čekat???
Přeberte si to jak chcete. To co se stalo teď v sobotu se mně stalo i na podzim (Slavný). Opravdu už nemám chuť něco vymýšlet a pořádat nějaké akce kde na jednu stranu jsem povzbuzován a pak se nato každý vyse... . :EVIL:

v podstatě přesně tak.....

jinak co se týče expedic, tak já můžu každej druhej tejden, a snad krom mýho ohlášení plachty (což nepovažuju za pořádnou expedici), Rendy a Kuby tady nikdo nic moc neděje.... taky ono hlavně ve východních čechách skoro nemá kde, když to tu je jak placka..... a bohužel plachta je v tuhle roční dobu nepojízdná (i když myslim že Honza mi řikal, že by "se dalo", ale nevim nevim).... a já mám v plánu někdy v průběhu léta expedičku v Prachovskejch skalách (ale bohužel "naslepo", takže by to bylo spíš prozkoumání terénu), a ještě jednu taky poblíž prachovek, ale tu si nejdřív chci projít pěšky..... což bude asi v květnu, až tam pojedeme s mladou.... a uvidim podle náročnosti trasy, jestli se vezme 2km, 6km nebo 12km trasa :OK: zatim bych to viděl na 6km... uvidim, až tam budu, jestli to bude hardcore terén, tak to něják poupravim...
Jinak toho 26.4. pevně doufám, že bude Pstružná..... pokud by nebyla, asi by se možná daly ty Prachovky, ale radši bych teda Pstružnou.... Tak kdyžtak, Renďo, napiš, jestli bys tu Pstružnou udělal nebo ne..... ať se podle toho zařídim a stihnu to napsat včas a ať maj ostatní možnost si udělat volno.....

PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 5:10 pm 
Píšu hodně

bugfoot píše:
a snad krom mýho ohlášení plachty (což nepovažuju za pořádnou expedici), Rendy a Kuby tady nikdo nic moc neděje....

Jsem už ohranej,ale já jsem několikrát už taky něco navrhl,bohužel někdy bez odezvy což mě vždy docela rozladí :?
edit: Abych jenom nepindal,nechtěl by někdo dobýt nejvyšší vrchol Orlických Hor? tj. Velkou Deštnou

PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 6:38 pm 
Uživatel

Ahojda, na tu expedici Prachovské skály, kdysi jsme ji jeli,
tak by nebylo špatné se spojit z Jíčinákama, hlavně Widra,
ten to tam zná, bydlí kousek od Prachovek..
A na příští vikend bychom se už snad mohli sejít ve vícero
lidí, Skanzen Pstružná, a snad Řenda by se s náma jistě rád svezl.
Michal

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]