Právě je pon srp 20, 2018 7:47 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Expedice Krakonoš
PříspěvekNapsal: stř dub 17, 2013 8:50 am 
Nově příchozí

V sobotu nebo v neděli by byla expedice na otevření naučné stezky KRAKONOŠ v Mariánských lázních
Sraz by byl u parku Boheminium, vypadá to, že bude domluven odvoz lanovkou gratis dolu na start expedice.
Cesta cca 1 - 1,5 hod (Odhad). Žádný divočiny,ale podél potoka přes kořeny.

Odpoledne dle zájmu expedice na rozhlednu HAMELIKA, cca 500m od parku lesem přes sjezdovku.

Občerstvení zajištěno, ve volném času volné ježdění po parku. Pro zájemce večer táborák (čarodějnice).
Po oba dny bude v parku probíhat závod RC Truck Trial, takže v případě zájmu se lze taky přihlásit

Sraz je TADY

Park Boheminium

Obrázek

Obrázek

PS. Já nejsem pořadatel, jen předávám info :)

Axial AX-10 - TCS X-Trail - Mercedes G55 @ X-Trail Honcho
HPI PRO4 Subaru Drift
HPI Formula Ten
HPI Blitz
FlySky GT3
http://jarin3d.rajce.idnes.cz

Předmět příspěvku: Re: Expedice Krakonoš
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 7:47 pm 
Nově příchozí

Jen doplnujici informace :)

Citace:
Ahoj všichni

Omlouvám se, že jsem se neozval dříve, ale byl jsem delší dobu služebně mimo republiku.
V podstatě jako organizátor této akce mám pouze pár upřesnění.
V parku je možno jezdit libovolně, pouze s ohledem na návštěvníky, tzn. že návštěvník parku má přednost a my je s modelama nemůžeme omezovat v prohlídce.
Vstup pro modeláře a jejich "náplavy" je volný zadním vchodem.
Moje představa byla, že během soboty dopoledne, tedy cca od 10.00 by se projela nově zřizovaná naučná stezka od spodní stanice lanovky k zadnímu vchodu do parku (cca 2km). Bohužel správce parku zatím stezku nestihl vyznačit, čož expedici určitě nevadí. Cesta není nikterak náročnmá, ale dle potřeby ji bude možno spestřit.
Po dojetí do parku by asi následovala drobná nebo resp. potřebná údržba modelů, nabíjení baterek občersvení a i volné ježdění po parku, popř. v trialové sekci.
Pro zájemce je možno udělat odpoledne (nebo v neděli) druhou expedici na rozhlednu Hamelika. Jak psal Jarin, 500 m je to vzduchem. Teď když slezl sníh jsem to šel projít a je nutno překonat poměrně slušnou rokli a opět vystoupat nasjezdovku, takže skutčná délka bude cca 1 km.
Pokud se mezi sebou domluvíte jinak, nevidím v tom problém, jen topotzřebujki vědět.
Majitel parkuje pro tyto akce nakloněn a technicky je možné podobné akce pořádát jibovolně na našem či vašem zájmu. Pokud bude v parku cokoli jezdit, létat, plavat každý víkend, majitel bude jedině rád. To vše je možno řešit operativně na místě. Chystají se vysačky pro modeláře, aby měli zajištěn volný vstup a pohyb po parku.

Co se týká závodů v RC trucktrialu je to trochu komplikovanější. U nás nefungují předběžné přihlášky, prostě se to závodníci nenaučili. Jelikož je v tento termín závod v Rakousku, kluci pojedou spíše tam, takže tato akce je zcela ve vzduchu a budeme ji řešit operativně pokud někdo přijede.

Takže kdo máte chuť, jste vítáni.

Nemám moc času sledovat tot forum, takže v případě zájmu pište na [email protected]. Na mejly reaguju celkem operativně.

Ještě připravím nějaké mapky a vložím je sem.

Pro ty kdo mě ještě neznají, chci jenom upřesnit, že se snažím pořádat akce pro zábavu a hlavně také chceme vyjít vstříc majiteli parku, že nám dává prostor pro závody. Nic neřeším direktivně, zejména ne akce, které úplně neznám, což jsou právě expedice. Věřím, že by mohla být vcelku zábava.

Honza

Citace:
Tak jsem rychle vytvořil náhled trasy obou expedic.

Dále přikládám GPS pro parkovišzě 49°58'19.074"N, 12°43'13.783"E a zadní bránu, kde je možno také parkovat 49°58'14.195"N, 12°43'15.972"E.

Samozřejmě dle domluvy na místě je možno zvolit libovolnou trasu, protože, jak jsem již avizoval, naučná stezka není připravena atak není co otevírat.

Obrázek

Honza

Axial AX-10 - TCS X-Trail - Mercedes G55 @ X-Trail Honcho
HPI PRO4 Subaru Drift
HPI Formula Ten
HPI Blitz
FlySky GT3
http://jarin3d.rajce.idnes.cz

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]