Právě je ned úno 25, 2018 6:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

S jakým podvozkem bych se zúčastnil (nedokážu vypsat všechny možnosti tak alespoň ty co mě napadly)
Anketa končí za pon srp 29, 2011 8:51 pm
TAMYIA CC01 40%  40%  [ 4 ]
TAMYIA TL01 0%  0%  [ 0 ]
TAMAY ostatní 0%  0%  [ 0 ]
AXIAL SXC 10 40%  40%  [ 4 ]
AXIAL AX 10 10%  10%  [ 1 ]
RC 4 WD 0%  0%  [ 0 ]
Jiné šasi 10%  10%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2011 9:09 pm 
Nově příchozí

To Charon

Děkuju za odezvu. Je mi líto, že se to tak vyvrbilo, ale asi by to by to byla opravdu loterie.
Myslím. že teď mají všichni dost času na zorgnizování teamu, úpravu auta atd.

I já se těším na jaro, protože je to takový můj trochu sen, uspořádat něco podobného.

Za RCAVH
Honza

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2011 9:35 pm 
Píšu hodně

Na jednu stranu by mě asi lákalo to vyzkoušet, na druhou stranu si nedovedu představit kroužit 6 hodin na kolečku o délce 150m-zvlášť pokud je ten okruh v podstatě na rovině.
Vím že píšeš "Trať bude plná převýšení, přejezdů příčných kolejí, prudkých sjezdů i výjezdů", ale nějak si to nedovedu představit na okruhu pro buggy. Možná by pomohlo kdybys vyhodil víc fotek dráhy a možná se snažit nějak víc přiblížit tu trať.

Nezájem možná taky souvisí (aspoň u mě) s množstvím akcí v září - Sokolčí, Modelhobby, Trial v Plzenci...
Na jaře bude větší klid a mohl by být i větší zájem

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2011 10:04 pm 
Nově příchozí

To Pedro

Proč jsi toto info nenapsal před 14 dny? Proč reaguješ až teď? Žádal jsem zájemce o jakýkoliv názor. Tvé připomínky beru, ale přišly pozdě.

Jinak se podívej na off road maraton 1:1, v jakém terénu se to jede.
Nikoho nepřemlouvám. Pouze jsem myslel, že by to mohlo být spestření. Pokud chcete terén, kde auta zničíte po první hodině, i to mohu nabídnout. Vše je pouze o diskusi, která bohužel neproběhla.

Pokud jsi četl podrobně, po dráze off road buggy se jede jenom část. Je využito zelených pásů mezi drahou, lavice pro servis atd.
Prostě opět nečtete co je třeba a reagujete na dílčí informace.
Pokud ti pomůže profil trati po centimetrech, možná bych to dokázal zpracovat, ale nevím proč. Buď se chceš zůčastnit nebo ne.
Lidí, kteří umí kritizovat je dost, ale těch co jsou schopni něco zorganizovat je podstatně méně.
Dělám to ve svém volném čase a opravdu to nemám za potřebí.
Rád tu akci uspořádám, pokud bude opravdový zájem a také jsem ochoten zohlednit připomínky, pokud mají hlavu a patu. Chci se bavit s lidma, kteří mají obdobný zájem. Za každou cenu to dělat nemusím. Máme v klubi svých akcí dost, které nám sezonu vyplní na 99%.

Zdravím

Za RCAVH
Honza

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2011 10:34 pm 
Píšu hodně

Od začátku jsem věděl, že teď nepojedu, nemám v září jedinej volnej víkend... takže jsem to tu nechtěl zasírat připomínkama.

S tratí máš pravdu, teď jsem kouknul na fotky velkýho maratonu...
Jinak jsem vycházel spíš z expedičních tratí který se možná chvílema víc blíží trialu.

Myslím že když se ti povede najít "vhodnej" termín, což by na jaře mohlo být, tak účast bude.
Po nějakých "sranda" závodech je poptávka pořád (viz. Komaarův Vidrholec, Sokolčí, Plzenecký trial...). Záleží jak moc vážně se to bude brát.

Trochu nevýhoda je místo konání-přeci jenom je to z Prahy kus cesty, ale jako víkendovka proč ne a západočechů je taky hafo.

Edit:
teď koukám co si dopsal.
O dráze...použítí zelených pásů, lavic atd jsem četl. Jen si to prostě nedokážu představit. Zvlášť když ani neznám jak ta origo buggy dráha vypadá.
Profil trati, kritika...atd to nebudu komentovat, myslím že není důvod abychom tu na sebe vyjížděli.

Chtěl jsi připomínky a reakce dal jsem svůj názor.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2011 11:11 pm 
Nově příchozí

To Pedro

Bohužel toto forum neumožňuje jednoduše vkládat fotky a obrázky. Na našich stránkách je letecký snímek dráhy s vymezeným prostorem pro maraton. Není problém to natáhnout, ale pohled z tribuny je jiný než třeba při trialu, kdy jsem max. 2m od auta. Profil dráhy se s vzdáleností značně mění.
Ani já nechci prudit, ale je třeba si celou řadu věcí vyjasnit. Nejsem v RC sportu začátečník a mám představu, jak by to asi mělo vypadat. Ve všech akcích, které dělám se snažím vycházet z předlohy 1:1. Možná to není úplně dobře, ale je to má vize.
Mám určité zkušenosti z 24 hodinovky on road a vím, že i na rovině auta trpí. Proto mi přišlo 6 hodin na poprvé v terénu až dost.
Stejně tak si myslím, že Praha není na konci světa a celá řada lidí jezdí na závody dál, než 150 km. Přesto chápu, že je to určité omezení. Až tuto akci uspořádá nekdo v Plzni nebo jinde blíž Praze, možná to bude pro zájemce přijatelnější.
Proč to zatím nikoho jiného nenapadlo?

Ahoj
Za RCAVH
Honza

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 13, 2012 10:31 pm 
Uživatel

Ahoj. Jaro se blíží. Není už čas na přihlášky ?

Já jen, aby jsme to nepropásli. :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 4:58 pm 
Nově příchozí

Taky bych jel :lol:

J.P.

Předmět příspěvku: Off road maraton 2012
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 6:40 pm 
Nově příchozí

Ahoj všichni

Omlouvám se, byl jsem delší dobu služebně mimo republiku a taky mě plně zaměstnala činnost pro firmu.

Plánovaný termín přesunutého offroad maratonu se opravdu blíží. Bohužel zatím nevím přesný termín. Závisí to na monoha aspektech, které nemohu ovlivnit a které zatím nejsou známy.
Jednak se jedná o vytížení dráhy v autokempu Luxor, dále pak je třeba zohlednit termíny pohárových závodů s ohledem na možnost využití časomíry AMB. Dále pak musím zohlednit závody RC TRUCK TRIALU jako naší hlavní aktivity a případné další akce, které by mohly ovlivnit účast posádek na maratonu.

Pokud máte návrh na termín, lze o tom diskutovat. Pokud bude počasí, můžeme uvažovat už se začátkem května. Autokemp je oficiálně v provozu od 1.6.2012 ale snad bude možná domluva s personálem ohledně otevření restaurace a případných nocelhů v chatkách.
Jakmile bude znám kalendář závodů na rc dráze Luxor a dále volné termíny časomíry (máme rozjednány dvě možnosti pronájmu), vypíšeme možné termíny do diskuse a zavčasu jeden zvolíme jako pevný. Snad se nepotáhne měsíce. Máme sice ještě lokalitu na bývalém vojenském prostoru, ale tam není žádné zázemí a bylo by to komplikovanější a možná i dražší.

Pravidla jsou stále na našich stránkách www.rcavh.cz sekce offroad.

Za RCAVH
Honza

Předmět příspěvku: předběžný termín OFF ROAD MARATONU
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 11:47 am 
Nově příchozí

Ahoj všichni

Jelikož už je znám kalendář závodů na dráze na Luxoru a také využití časomíry, přichází v úvahu jako termín maratonu sobota 26.5.2012. Tento termín také nekoliduje s našimi závody v RC trialu.

Postupně zde budu komentovat určité organizační detaily, pravidla ap. Na dráze je zatím strašně vody, ale pokusím se nafotit terén a zakreslit do něj plánovaou trasu.

Doufám, že to již klapne a že zájem bude dostatečný, aby mělo tuto akci smysl uspořádat.

Za RCAVH
Honza

Předmět příspěvku: Pravidla OFF ROAD MARATONU
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 4:35 pm 
Nově příchozí

Ahoj

Pro nově příchozí či pro zjednodušení přikládám odkazy na pravidla a na INFO, které reaguje na již vzniklé dotazy. Zatím nic není dogma, ale prosím v případě zájmu se tohoto držte.

Pravidla (zatím původní neupravená) najdete zde:http://www.rcavh.cz/offroad/files/PRAVIDLA_maraton2011.pdf.

1. Info k akci vč. obrazové přílohy najdete zde:http://www.rcavh.cz/offroad/data/maraton2011_reakce1.html

Za RCAVH
Honza

Předmět příspěvku: Přihlášky
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2012 7:45 pm 
Nově příchozí

Ahoj všichni

S ohledem na navržený přeložený termín bych potřeboval předběžné přihlášky teamů do 30.4.2012. Pak bude ještě dalších cca 14 dní do ukončení přihlášek.

Poprosil bych o předběžné přihlášky na e-mail klubu [email protected].
Napište prosím model (byla by vhodná i fotka) vč. typu podvozku, počet členů teamu (min 3 členové), zda máte možnost vlastního personálního čipu AMB (zde bych poprosil každý tým aby se pokusil obstarat si vlastní čip, ušetří to naše i vaše náklady i starosti - čip stojí asi 2500,- Kč a kauci za zápůjčku předpokládáme min 1000,- Kč).
Dále bych potřeboval vědět, zda máte zájem o nocleh v chatce či zda budete nocovat ve stanu či autě.

Pokud bude zájem, je možná expedice v neděli během dne s cílem v miniaturparku Boheminium. I váš zájem o tuto přidruženou akci bych rád věděl předem. Trasu i časový harmonogram můžeme upřesnit během akce a after party po závodě. Pokud budeme expedici pořádát, mohou přijet i další zájemci až v neděli. Vše bude upřesněno.

Děkuji za pochopení

Za RCAVH
Honza

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 09, 2012 10:52 pm 
Uživatel

Celé mi to nějak uteklo. Jelo se to nakonec ?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]