Právě je stř zář 20, 2017 8:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Začátečníci
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 5:55 pm 
Veterán fóra

Ehm, nešlo by udělat, aby člověk po zaregistrování mohl třeba jen tři měsíce pouze číst a nemohl by psát příspěvky? Protože, to co tu někteří začínající předvádějí mne přivádí k infarktu. Takhle by je to donutilo hledat informace a hlavně číst informace. Po třech měsících by snad alespoň věděli co chtějí. Pak by si ještě udělali test ze základů vyjadřování, no a pak by mohli být plnohodnotnými členy zdejšího fóra...
No, asi to neprojde co?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 6:03 pm 
Uživatel

Já sem taky začátečník, ale než jsem se zaregistroval tak sem pročítal fórum 2měsíce a našel jsem tady všechno co sem si moh přát, stačí hledat, takže nechápu výmluvy že nikde nic nenašli. Možná by něco takového jak navrhuje milan008 špatného nebylo, plní se to tu zbytečnými dotazy na věci které jsou tu napsány xkrát. Muj názor, snad nikoho neurazí :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 6:11 pm 
Veterán fóra

Skvělé, výborný názor, děkuji za podporu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 6:34 pm 
Častý přispěvatel

Ano, plně souhlasím s názorem milana i stena. Pravda je taková, že někteří jsou líní hledat a nejjednodušší ("jéžíšmarja" to je ale slovo) pro ně je založit nové téma nebo se ptát na již zodpovězené. Občas to tu pročítám, stát se může že se někdo zeptá na něco co už tu je, ale v poslední době se to tu nějak rozmohlo a některé "opakovaně nejapné" otázky kazí úroveň tohoto dle mého názoru velmi dobrého a povedeného fóra. Akorát tříměsíční doba se mi zdá docela dlouhá a mohla by odradit některé dobré modeláře. To by chtělo ještě promyslet.

http://idinek.rajce.idnes.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 6:54 pm 
Častý přispěvatel

Suhlas s temou tohto vlakna.Len poprosim dat obmedzenie na 1 mesiac.3 je vela.Mate pekne porobene rozdelenie temat a lahko sa daju najst veci.
Tak a ja sa vratim k citaniu temat a kochaniu sa fotkami z expedicii. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 6:54 pm 
Veterán fóra

3 měsíce jsem navhrl podle sebe, sám jsem čtyři měsíce pročítal Tamiya fórum, až jsem si byl jist co chci, ale je to na debatě. Nevěřím, že někdo ze zde přítomných MODELÁŘŮ sem přišel ze dne na den, věřím, že právě ti skvělí nejprve hledají a čtou a pak teprve se ptají... a proto se ptají rozumně...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 7:16 pm 
Nově příchozí

I já jsem pročetl nejdřív celé toto forum do puntíku +částečně rc auta net a dalo mi to víc jak 1000 otázek a čekaní zda někdo odpoví

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 7:55 pm 
Častý přispěvatel

Nyní je řada na adminovi, jak se k našemu názoru postaví a zda změny provede :hura: , navrhne jiné řešení :FRIENDS: nebo toto smete ze stolu :sad: .

http://idinek.rajce.idnes.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 7:59 pm 
Sběratel

Určitě se zde nedají najít odpovědi na vše,ale je to o lenosti příchozích.
Naco to číst,když je jednodušší se nejapně zeptat.

Přichází spousta lidí a u některých je vidět zájem,chuť i šikovnost,ale bohužel i podfousáci.

Takže bych byl taky pro měsíční psací ban,ale bojím se že to stejně moc nepomůže.
Viděl bych to na zamykání a posléze mazání.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 8:05 pm 
Uživatel

Vidim to podobne, ale myslim si ze je to spis o tvrdsim moderatorskem potirani techto nezbedu, ale moc dobre vim, ze to Salvatore nema moc jednoduche, obzvlaste ted pri jeho pracovnim vytizeni...

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 8:25 pm 
Sběratel

Panove meli byste si uvedomit, ze kdyby se toto zavedlo na zacatku, tak zadne forum nevzniklo, protoze by nebylo co cist.

Nehlede na to, ze se tim diskriminuji i lide, kteri pridou a zacnou neco stavet a chteji o tom psat.

Dale Vas nikdo nenuti cist uplne vsechno, ja uz to taky nedelam a stejne je to do budoucna neudrzitelne. Navic ani nemusite odpovidat. Pokud nedostanu na blby dotaz odpoved, tak odtud sam vypadnu a to je ucel.

:-p

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 8:32 pm 
Veterán fóra

Nu, taková věc se nikdy nedělá od začátku, každé fórum se vyvýjí a každé fórum by MOHLO být někam směrováno, vím že Salvatore je moc vytížen a nemá na řízení a organizování takovýchto věcí čas, také to nemusí být hned teď, zatím je dobře, že se rozproudila debata...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 8:42 pm 
Píšu strašně moc!

spis by bylo lepsi udelat cast pro zacatecniky a tam at se ptaji
kdyz nekdo bude chtit, tak jim odpovi

zapominate na to, ze tohlo forum vlastne vzniklo odtrhnutim od rcauta.net, aby se mohlo vice venovat uzsi specializaci a nejdrive sem prisli lide zkuseni
az postupem casu ho nasli zacatecnici

na jednu stranu chteji vsichni novou krev a na druhou stranu vsem vadi

dotaz - "mam si koupit pajero nebo wranglera," je k pusmani

ale fura veci, co vam pripada jasna, zacatecnikum tak nepripada

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 8:51 pm 
Uživatel

No já si myslím, že když otázky budou trochu promyšlený a ten dotyčný bude vědět na co se ptá, tak prosím. Ale, když se na tu samou otázku ptá několikrát po sobě , odpoví mu na to několik lidí, tak by se měl spíš zamyslet sám nad sebou. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 8:52 pm 
Píšu hodně

...nejde o to co je jasný a co ne, ale spíš o to, co se tu už řešilo...pokud se někdo zeptá na otázku, která mi třeba příde uplně jasná, a neni na ni na foru odpověď, samozřejmě odpovim, páč je to přínos pro forum...pokud se někdo zeptá, jaký si má koupit auto, nebo jak má upravit CCčko pro větší křížení, tak neodpovim, páč o tom sou tady haldy materiálu...maximalně dám odkaz a pak bych to viděl na lock a posléze výmaz...
...vidim to jako schůdnější variantu, než blokovat psaní po nějakou dobu...tim bysme fakt mohli odradit lidi, který maj co říct...
...doteď šecko fungovalo velice otevřeně a volně s tim, že Míra sem tam zasáh, nicméně poslední dobou je to docela masox co se tu objevuje a navíc forum celkem narostlo, takž by možná nebylo špatný, kdyby si Míra jakožto kápo vybral pár lidí, kterejm by umožnil do toho trošku zasahovat...sem tam něco přesunout, poupravit, zamknout, případně máznout...

edit: ...a se sekcí dotazy začátečníků naprosto souhlasim...třeba by se to pak aspoň koncentrovalo do jednoho místa:)

**#RTRCZ team driver**

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]