Právě je stř črc 18, 2018 9:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!
PříspěvekNapsal: pon črc 09, 2018 2:50 pm 
Nově příchozí

Petře musim se k tobě přidat amen :OK:

PříspěvekNapsal: pon črc 09, 2018 5:19 pm 
Častý přispěvatel

FB je zlo, jako všechno, co zneužívá "stádové syndromy", jakkoli s tím bude naprostá většina stáda nesouhlasit.
BTW, stáda jsou většinou určena k porážce.

PříspěvekNapsal: pon črc 09, 2018 11:36 pm 
Sběratel

facebook me nezajima, stejne nejpozději za 5 let bude nahrazen necim novym, co je pro mlady vic sexy. To je proste realita. Kde skončilo takovy icq a další, dneska po tom nestekne ani pes. Nicméně nikomu to neberu.

Ovšem jsem překvapen že by se sem někdo bál napsat, co to je za nesmysl ?

Na druhou stranu jsou tu i tací, kteří píšou (pokud možno úplně fšude) i když nemají co říct, to mi rovněž vadí. A není to jeden člověk. Jaké by to bylo štěstí, kdyby šli raději na ten xichtbucher… tam budou mít patřičnou pozornost.. ;-)

Založíme nějakou kampaň s úderným názvem. Příspěvků honiči sejdou na faciči.

PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2018 12:19 am 
RUR-5

Nechapu, proc to povazujes za honeni prispevku. Nerozumim, co te k tomu vede. Polopaticky - nerozumim, proc by kdokoliv mel za cil 'honit prispevky'. Nevim k cemu to je. Presto to prisuzujes a neda se to vam zelenejm hochum vysvetlit.

Zivy forum je lepsi nez mrtvy forum
Tenhle pristup vede akorat k onem domnenkam o 'strachu' z vyjadreni, predstaveni modelu, 'pravidel'.....

PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2018 12:21 am 
RUR-5

Ooooooo mam dva prispevky po sebou

Oooooo to sem to posral, mel sem kliknout na edit

Ban :-D :-D

PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2018 12:24 am 
RUR-5

Nebo me rovnou oznacte za rozmetac hoven :-D

Jo vy uz ste to udelali :-D

Lepsi rozmetat hovna a snazit se podporit aktivitu v topicu, nez jednou za pul roku prispet odusevnelym 'jdi si plkat na fb'

:FINE:

PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2018 9:48 am 
Píšu hodně

"A další hlavní důvod proč sem a ne Facebook je: to,že zde je velmi lehce dohledatelná historie expedic, včetně fotek a hlavně hodnocení.
Proti ovšem hovoří, že na FC je vidět třeba pozvánka. Ale jen krátce po přidání příspěvku! Pak stejně jako zde, hledat.

Já jsem v obou skupinách na FC a vím, že již po týdnu se informace o minulé expedici včetně fotek velmi špatně hledají a po ještě delší době v podstatě neexistují."

Stačí kliknou na "Události" -> "Kalendář" a můžeš si listovat X let zpět po měsíci, kde jsou všechny expedice komplet zapsány a existují ! :)

youtube channel -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hroa91OsgKo5WJ4nZgA

PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2018 10:03 am 
Uživatel

to: Mike

Osobně ti mohu říci, že jsem někdy na vážkách, jestli něco napsat nebo nenapsat. U mě v tom hraje roli i to, že jsem tu několik let nebyl. Místní dinosauři si mě ještě možná pamatují, ale nově příchozí o mě nikdy neslyšeli. Nejde o to , že bych se bál něco napsat, aby mě následně někdo šikanoval, jde o to, že když chceš vypustit nějaké moudro, tak jestli jsou případní příjemci této informace ochotni jí vstřebal, jelikož všude jinde (myslím další vlákna - témata se prolínají) se píše úplně něco jiného. Takový případ jsou třeba tlumiče a odpružení obecně, někomu stačí pro potěchu plasťák z axiálu máznutý vazelínou a považuje to za dostatečné, jiný si zase pochvaluje přetlakové Gmade s regulací protitlaku a další nedá dopustit na podtlakové Gmade. Já měl tu čest se všemi výše jmenovanými setkat a mohu k tomu pouze napsat, že kdo nepřišel do styku s tlumiči Big Bore co se používají na závodních buginách (Xray, Asso, Yokomo, Durango atd.) tak neví co je funkční tlumič. A teď záleží jestli dotyčný chce tlumič nebo hezkou atrapu co se snaží tlumič napodobit. A to tě staví do dilema, jestli něco napsat nebo nenapsat. Další ti řekne, že na expediční auto netřeba závodních tlumičů, můžu souhlasit, jede to i na vyteklých, ale chová se to jinak. A můžu pokračovat dalšími tématy, jako je jedničková axiálská špajska a životnost převodů atd. A to si říkáš, jestli máš narušovat zaběhlý koloběh, když jim to fungovalo nějak do této chvíle, tak proč jim v tom dělat guláš.

foto na rajčeti worlusho

PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2018 3:03 pm 
Častý přispěvatel

Koukám, že se to to hezky rozjelo. :OK: Za tím jsem bohužel neslyšel pořádnou odpověď proč FC vše to je o tom, že FC je rychlý a toť vše! :-(
Já osobně bych to uzavřel s tím, ať si každý používá co chce. ale veřejné akce dává jak na FC tak i sem. :-I
Pro mne, i když se nepovažuji za počítačového analfabeta je FC pro specializovanou diskuzi jako je rc4x4 a podobně zatím nepoužitelný.

Já osobně jsem registrován na různých fórech které se věnují různým věcem ale zatím nikde jsem se nesetkal s tím, že by se někdo snažil
speciální diskuzi přesunout někam jinam!

Jen ještě malou poznámku z mých zkušeností. Pracoval jsem jako řidič autobusu. Kdysi jsem měl rozhovor s ředitelem společnosti u které jsem pracoval a řekl jsem mu toto:
"Pokud chcete zrušit nějaký spoj, začněte hýbat s časy, na 100% přijdete o část cestujících. Pokud se budete snažit nahradit ztrátu tímto způsobenou zdražením přijdete i o ten zbytek lidí!"

Zde je problém podobný! Již dnes je toto forum a dvě skupiny na FC!!
Co bude následovat dál????

:-p :-p :-p

http://www.facebook.com/RC.Entertainment.OffroadTeam

Předmět příspěvku: Re: SMAZAT PROSÍM.
PříspěvekNapsal: sob črc 14, 2018 10:26 pm 
Nově příchozí

Zdravím všechny,
Mám trochu offtopic dotaz. Nepovedlo se mi na fóru dohledat datum na letošní expe v sedmihorkách. Pokud někdo víte, prosím napište třeba do soukromých zpráv. Děkuju moc....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]