Právě je stř srp 15, 2018 1:47 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ford MRC
PříspěvekNapsal: pon srp 06, 2018 10:10 am 
Uživatel

díky díky, tlumiče jsou ale tvrdší než ty původní a tak zkouška v terénu ukáže, zda se k nim opět nevrátím.

PříspěvekNapsal: pon srp 06, 2018 10:47 am 
Uživatel

Začal jsem dělat na elektrifikaci. Zatím slušný chaos a beznaděj:-)
Výsledkem má být na pákové 6sti vysílačce:
Jeden kanál řízení přední nápravy, druhý pro zadní nápravu, třetí plyn, čtvrtý naviják. Pátý aux dvoupolohový pro ovládání světel a šestý pro volant. Volant bude v mixu s přední nápravou.
Dál mám v autě tři pákové vypínače v kabině jako šaltpáky a čtvrtý kolébkový bude schovaný pod hasičákem.
Mělo by to fungovat následovně:
Vypnutí/zapnutí modelu, vypnutí/zapnutí navijáku (jelikož bude na 4tem kanalu, na páce společně s plynem nechci si do něj furt drkat), vypnutí/zapnutí zvuku a uplné vypnutí/zapnutí všech světel.
Ta změť kabelů je před "optimalizací" délky kabelů a už jsem změnil pár propojení, napojení, abych nemusel tahat kabely po celém autě tam a zpět. Kabely jsou zatím jen od elektriky vozu, jeste tam někam musim natáhnout osvětlení. Svítít budou dvě přední světla, 4x rampa, a 4x podvozek.
Zadní světelná rampa by měla poznat kdy stojím, kdy brzdím, kdy brzdím motorem a kdy couvám. Mám naprogramováno od Dsys MDL16 a popravdě, už se na to moc těším až to vyzkouším.
Mám to doma už skoro rok a doufám, že to v modulu ještě pořád bude:-)

Obrázek

PříspěvekNapsal: pon srp 06, 2018 11:00 am 
Uživatel

včera jsem se konečně rozhoupal k finální podobě nálepek. před pár měsíci jsem sem dal mou představu co kam. Za tu dobu jsem natřel černě prahy a masku chladiče. Lesklá černá Revell. Matnou černou je v masce "žebrování". Průser je, že chci nálepky ještě přelakovat. koupil jsem si u Pecky Mr. Super Clear Gloss a rovnou na hulváta jsem laknul střechu. Bílá tamiya a dvě různé barvy z OBI to zvladly. Černá lesklá Revell na přední straně střechy se zkrabatila. Přebrousím to, opravím to, ale už nemůžu stříkat celou karoserii, musím vymaskovat prahy i chladič :-(

Obrázek

PříspěvekNapsal: pon srp 06, 2018 11:52 am 
Píšu hodně

postupne to das, vizera to super skoro ako nejake ATV alebo velmi kratky special

HM Crawler
BJ70 trial - Vaterra Ascender
sakura D4 AWD
Ford F100 1968 - Vaterra V100-S
FJ45 flatbet
HZJ 75/78 - 1/6 - wip
Losi baja rey
Traxxas Slash 2WD LCG
Jeep Grand wagoneer

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]