Právě je úte lis 13, 2018 6:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: problem so základnou kalibráciou ESC Novak pulse .....
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2018 8:34 pm 
Nově příchozí

ahoj chlapci.... potrebujem pomoc
požiadal ma kamarát - nevedel si poradiť so základným nastavením autíčka..... myslel som, źe nemôźe by´t problém, ale nakoniec som si ani ja neporadil
zostava:
regulátor - Novak pulse
motor - Novak balistic 13,5
rc - Spectrum DX5C + SRS6000

regulátor motor a prijímač sú nové, vysielač používaný

problémom bolo.... a stále ostáva nasledovné - po zapnutí sa pohne pohon na znížených otáčkach dozadu..... pritom normálne reaguje na páčku....
podĺa popisu som bol presvedčený, že len nie je skalibrovaný vysielač alebo regulátor...
- takže som následne znova nabindoval vysielac a prešiel kalibráciou.... bez zmeny
- následne som sa pokúsil nanovo nastaviť regulátor... podľa manuálu som mal zapnúť vysielač a následne pri stlačenom programovacom tlačítku zapnúť ESC a držať tlačitko, kým nezačne svietiť červená led...... ale u mńa sa po zapnutí len postupne rozsvietili vśetky led (asi test), následne sa rozsvietili na asi sekundu zelená a červená a po ich zhasnutí sa rozbehol motor.... ostala blikať len biela...

zvažoval som aj, či nie je nejaký problém so signálom.... a vymenil som vysielač aj prijímač za iné (FS)..... prešiel som celým cirkusom.... ale výsledok ten istý

nemáte niekto skúsenosť s týmto regulatorom? alebo nejaký nápad? predpokladám, že tam robím stále nejakú chybu.... ale netuším čo....

ďakujem za pomoc

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]