Právě je pát kvě 25, 2018 11:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 9:53 pm 
Offline
Veterán fóra
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 10, 2011 11:00 pm
Příspěvky: 4713
Bydliště: Krnov/Neratovice
Ohlédnutí za sezonou 2013

ObrázekV roce 2013 se odehrál druhý ročník moravského trialového poháru pod názvem RC Offroad Trial Morava. Již druhým rokem v tomto šampionátu kraluje jedno jméno, nicméně konkurence je velmi nabitá, tak se pojďme ohlédnout za moravskou trialovou špičkou trochu blíže. Protože todle je parta hic!Obrázek15. místo – Jajek
Jarda je známý komediant a vždy dokáže pobavit. Je to také zdatný kutil, takže z jeho dílny vyjíždí mnohdy velmi zajímavé kousky. Trialová Světluška nasbírala v sezoně pět bodů, což není mnoho, ale díky absenci v několika závodech to na víc nestačilo. V Ludgeřovických dílnách už se však rodí nový speciál, tak se nechme překvapit. Jestli můžu hádat – bude to něco mezi vrtulníkem, Tatrou, bagrem a UAZem.

Obrázek

14. místo – Worm
V předešlé sezoně se Honza řadil mezi nejlepší jezdce a do posledního závodu bojoval o zlatou medaili. V té uplynulé však dal přednost stylu před funkčností a jeho Ford byl ozdobou startovního pole. I když v některých pasážích trochu ztrácel, rozhodně patřil k divácky nejatraktivnějším. Hlavním důvodem Honzova slabšího výkonu je však jeho funkce kameramana a reportéra, které se úplně odevzdal. Výsledkem jeho snaživé práce jsou vynikající reportáže ze závodů, za které si na loňských Oskarech odnesl cenu REPORTÉR ROKU 2013. Dalším podstatným faktem je ten, že na podzim vstoupil do svazku manželského, a kdo má pod takovým psychickým tlakem zajíždět nějaké výkony ….

Obrázek

13. místo – Matbre
Matěj věčně ladí svůj stroj a stále přicházel s novými inovacemi. Po dvou letech řezání Defendera z něj nakonec vykouzlil modré Dingo. Poslední evoluce jeho modelu se již zdála jako vhodným náčiním, což Matěj dosvědčil šestým místem v Přerově a dá se očekávat, že se jeho výkony začnou velmi zlepšovat.

Obrázek

12. místo – Libor
Nadějný jezdec a šoumen Libor Neuhubel po dvou sedmých místech ze startu sezony bohužel opustil naše trialové pole a odebral se do věčných lovišť. Jezdecký potenciál se v něm jistě skrýval, jelikož v roce 2012 dosáhl i medailového umístění. Snad se na trati zase někdy shledáme.

Obrázek

11. místo – Tomhabmw
Další z notorických kutilů, jenž na svém Jeepu nenechal jedinou nit suchou. Tomášův Wrangler se každým závodem měnil k nepoznání a prošel opravdu mnoha úpravami. Prozatím největším úspěchem bylo pěkné páté místo na prvním závodě v Krnově. Na trial díky mnoha aktivitám nezbývá moc času, ale když výjimečně není v Rumunsku, vždy mezi nás rád zavítá a s dobrou náladou si přijde zazávodit a trochu poštengrovat soupeře.

Obrázek

10. místo – Worwick
Jura se po většinu své závodnické kariéry potýká s nejrůznějšími technickými problémy, na kterých většinou ztroskotal zprvu velmi dobrý výkon. Po vychytání všech dětských nemocí však Jirka ke konci sezony zabral a během dvou závodů nasbíral vynikajících 27 bodů, které mu zajistili umístění v první desítce. Jirka úspěšně namočil do světa trialu velkou část své rodiny, konkrétně asi osmnáct lidí, takže na závodech to teď vypadá, jako na třídní schůzce Hujera (včetně manželky z prvního manželství).

Obrázek

9. místo – Tabbert
Mára, jakožto další ze špičkových jezdců, měl letos na prvním místě rekonstrukci střechy nad hlavou, takže trial šel až na druhou kolej. I tak se mu však podařilo zajet několik pěkných výsledků, jako třeba čtvrté místo v DMR Aréně. Zde byl Mára předmětem virtuálního atentátu, kdy byl hlavním prasečím ředitelem odsunut až na osmou pozici, nicméně ředitel byl po právu pokárán a Mára zpětně obdržel cennou bramboru. Očekáváme, že Mára vtrhne mezi branky s velkou chutí bojovat zase o příčky nejvyšší.

Obrázek

8. místo – Kiki
Hlavní kapitán mančaftu FC Tamiya CC-01 měl po velmi slibném startu, kdy si připsal dvě třetí místa, smůlu a zbytek sezony se již nesl v duchu technických poruch a komplikací. Předimenzované CéCéčko párkrát nechalo Jardu ve štychu a ten musel sbírat komponenty svého auta v sekcích po kousíčkách. Nicméně věřím, že se věnuje pečlivě zimní přípravě a motivace do nového roku je víc než velká. Záda mu na trati bude krýt dcera Denča. Každopádně mu nelze upřít, že když se narazí bečka, tak je tam vždy jako první.

Obrázek

7. místo – Troll
Jirka Trojan patří mezi velké naděje trialu na Moravě a pouze jeho absence na některých závodech ho odsunula až na sedmé místo. Jirka jezdí velmi svědomitě a s rozmyslem. Pro auto má velký cit, což dokázal několika medailemi v sezoně. Pokud by absolvoval celý pohár, lze jistojistě hovořit o adeptovi na „bednu“. Možná, že kdyby si odpustil nevhodné poznámky na účet pana vedoucího, posunul by se v žebříčku ještě mnohem výš! K závodům neodlučitelně patří i jeho dva Yorkšíři, kteří pravidelně běhají v naprosté euforii mezi sekcemi a doplňují příjemnou atmosféru závodu.

Obrázek

6. místo – Joseph Breaker
Na těchto příčkách byla velká tlačenka a bojovalo se do poslední branky. S náskokem jednoho bodu před Jirkou Trojanem skončil Pepa Lamač. Naprostý kliďas a flegmatik, který nic neřeší a v klidečku hrne mezi brankami s jeho klasickým cigárkem. V první sezoně mu chyběla k celkovému vítězství pouze jedna výhra a se stejným počtem bodů jako vítěz, se musel spokojit se stříbrem. V sezoně 2013 nebyly výkony již tak exkluzivní, ale několik brambor mu zajistilo hezké šesté místo i s poměrně neupraveným autem. Pepa se ale především věnuje fotografování, za což si na letošním fotofestivalu vysloužil cenu FOTOGRAF ROKU 2013 především, za fotku na titulní stránce časopisu RC CARS.

Obrázek

5. místo – KKA
Karel Kaňka tvoří s Jurou Trojanem jednu bandu a je zřejmě ještě více přidrzlý jak jeho kolega. Nicméně jeho šikovné ruce mu nelze odepřít a po spíše smolném konci sezony, se blýskl prvním místem na posledním závodě. Jeho cílem bylo vylepšit šesté místo z předešlé sezony, což se mu nakonec povedlo. Za odměnu si mohl sfouknout dortovou svíčku za páté místo celkově při velkém aplausu všech zúčastněných. I u Karla platí, že účast v celém poháru by s velkou pravděpodobností znamenal útok na medailová umístění v celkovém pořadí.

Obrázek

4. místo – Storm1974
Radim je naprostý pohodář a kliďas. Tváří se velmi nenápadně, ale podává stabilní a vyrovnané výkony téměř vždy v první pětce. Na prvním závodě z toho byla dokonce bronzová medaile. Jeho kvalitní jízda mu zajistila putovní cenu BRAMBORA ROKU 2013 a je jisté, že s Radimem se bude muset počítat i v sezoně následující. Není výjimkou, že Radim po celodenním náročném závodění sedne do své limuzíny (Ford KÁ), přejede ještě půl republiky a jde s klidem odrubat dvanáctihodinovou šichtu.

Obrázek

3. místo – DMR
Ve své premiérové sezoně se David ukázal jako obrovský talent a celý rok patřil k nejlepším. Za zmínku jistě stojí i jeho krásný a maketový model Forda Bronco, který David uřezal flexou v půlce, aby získal co nejpříznivější rozměry. Žíla z RCMODELEXu byl jeho designem natolik ohromen, že už s ním sepsal smlouvu a David mu bude podobné karoserie vyrábět na zakázku. Nicméně štěstíčko Davidovi příliš nepřálo a třikrát v roce mu uteklo stříbro jen o jedno couvání a vždy to do klína spadlo tomu šmejdovi s Vitarou. David pěnil zlostí a ředitel se jenom usmíval pod vousem. David je ovšem chlapec šikovný a ve společnosti s Jajek Company a.s. vytvořili úžasnou maketu Rumunské vesnice. Tomhabmw prohlásil, že na to sere aby jezdil do Bukurešti 1300km, a odteď bude trávit každou dovolenou v Rožnově ve stodole.

Obrázek

2. místo – sWiNe
Pan vedoucí, který má celou tuhle bandu na starosti a většinou je terčem posměchu (zejména od těch se stříbrným samurajem). Od začátku celkem tlačil na pilu a padlo tam i pár diplomů za první místo. Ovšem jeho výkony začaly uvadat jak penis po sexu a zlatý pohár se vzdaloval a vzdaloval. Nicméně pár dílčích úspěchů v podobě porážek Davida Maňáka mu vykouzlilo radost na tváři. Významnou sezonu zažil také z toho důvodu, že ho ostřílení matadoři zasvětili do tajů slivovice a udělali z něho konečně chlapa. Čehož začaly následně zneužívat a každý závod byl doprovázen alkoholovým deliriem a zbouranými brankami. No ale ve výsledku z toho byla dobře zajetá sezona s několika triumfy a spokojenost … a vo vo vo tom to je. Za pochvalu stojí fakt, že oproti ostatním borcům s naleštěnýma kárama jezdil trial s Velorexem.

Obrázek

1.místo – Balu
Král králů ovládl i druhou sezonu a zapsal se neodmyslitelně do českých trialových análů. Špičkový jezdec a také konstruktér ukázal, že v trialu nemyslí prdelí, ale hlavou a opravdu ví, co dělá. Čtyři vítězství jsou toho jasným důkazem a pozvedl zlatou číši nad hlavou s náskokem 27 bodů na podswinče obecné. Typickým gestem Marka Stáni je vítězný doutníček a plácačka kořalky vždy pečlivě uložená v náprsní kapse. Mára mimo jiné přišel s převratnými konstrukčními prvky, kterými překopal do základů celý trialový svět. Protože to má Mára (stejně jako Čerňajs) rád úzké, ušil si uzoučký nástroj přímo na míru. I když to jsou ve finále jen tři centimetry, je to obrovský skok kupředu. My chlapi totiž umíme okecat, že tři centimetry je vlastně ve skutečnosti dvacet a to už je sakra rozdíl! Touha po úzkých už se po Moravě rozrostla jako mor, takže Balu ve sklepě rozjel velkosériovou výrobu. Důsledek je, že firma Axial Racing odpískala působení na českém trhu a pod náporem konkurenta Balu Family Racing vhodila bílý ručník do ringu a zrušila dovoz axíků do ČR.

Obrázek


ELITA MORAVY!

Obrázek


OTHERZZ:

Milan008
Zrzavá fešanda Simona s velikostí ňader č.4 a její zdatný vůdce Milan Jankovič je neodmyslitelnou součástí trialového poháru. Tahle dvojka je jedna z nejvěrnějších účastníků a bez jejich hlavního konstruktéra Sokola, který se v tom furt vrtá a vrtá, nedají ani ránu. Jeho pole působnosti se sice rozkládá na ploše cca 30x40cm ale i tak dokáže zázraky a jejich Toyota patřila k největším ozdobám startovního pole. I když bodíků moc nebylo, tahle parta se stálé v dobré náladě snaží bojovat, co to dá! Už teď slyším ze Sokolovy dílny rachot vrtáčky a záblesky z COčka, takže je jasné, že v roce 2014 opět odstartují s něčím exkluzivním!

Obrázek

Lukášek
Lukášek Maňák alias největší bombarďák z celé naší bandy. Pětiletý střelec, který nezná nic jiného než plný plyn a jízdu bokem. A když se něco ulomí, šlahne po taťkovi vysílačku a jde za holkama. Táta to dá samozřejmě do rychtyku a Lukášek už to zase drtí pod plným. Ovšem tahle taktika je mnohdy velice úspěšná. Lukášek mnohokrát ohromil svým výkonem a bez problémů si dal celé startovní pole ke svačině. Nejednou zajel „bednu“ v jednotlivých sekcích a při jeho jízdě se tají dech a zároveň tečou slzy ze smíchu. Když auto zůstane viset, tak do něho kopne a jede se dál. Za pár let bude bez diskuse drtit celou moravskou trialovou smetánku.

Obrázek

Denča
Trialové žezlo po (až přespříliš) starostlivém taťuldovi Kikinovi pomalu přebírá mladá generace a navíc něžného pohlaví! Denča Kohoutková koncem sezony nazbrojila a z Ludgeřovického pongu sjel nevídaný speciál Porsche Cayenne. Ale protože by taťka nesnesl porážku, tak vždy po tajnu povolí nějaký ten šroubek nebo matičku, takže není výjimkou, že Denča projíždí s ledovým klidem sekci jen po třech kolech. Když to předvedl Kolomý na Dakaru, tak se mu klaněl celý svět, ale naše holky takhle jezdí běžně! Denča sbírá zkušenosti, ale určitě má potenciál, abychom ji za nedlouho viděli na bodovaných příčkách.

Obrázek

Frenky
Zapálený konstruktér, který jde vždy trochu svojí cestou. Jako úspěch můžeme u Mariána považovat, když odjede dvě sekce bez rozlámaného auta. Nicméně se mu jednou i podařil triumf v sekci, což mu přineslo velkou radost. Marián má svůj styl, takže při jeho průjezdech brankami je o zábavu vždy postaráno. O jeho uzávěrce se po Moravě tradují legendy ….

Obrázek

Mario
Mariánovo dílenské počiny jsou hodné minimálně nominace na Nobelovu cenu. Během několika měsíců dokázal z CéCéčka postavit něco mezi Avtomat Kalashnikov AK-47 a Perpetum Mobile. Minulý týden se mu údajně ozvali z NASA, že pro něj mají pozici v raketovém výzkumu. Marián je další z komediantů a jeho akce, je taktéž velká zábava. Svoje CéCé nedávno prodal Frenkymu, takže se spojil Satan s Ďáblem a jsme zvědavi s čím oba v roce 2014 nastoupí.

Obrázek

Barbie nebo Ken
Ani nevím vlastně co je to zač, ale je to ještě mladý nevycválaný jinoch, který teprve objevuje trialový svět. Pod dohledem své sličné cérečky boří jednu tyčku za druhou, ale úsměv mu nikdy nechybí. Je to odchovanec Karla a Jiřího, takže by v budoucnu mohl na trati soupeře hodně potrápit. Prozatím vyčnívá spíše svými výkony při nalévání a zvedání kalíšků.

Obrázek

Hombre69

Ondra se teprve rozjíždí, ale slivovičku má bez diskuse nejlepší! Dle posledních informací se vrtačka nezastavila už tři týdny a Ondra to s další sezonou myslí opravdu vážně. Jsme zvědavi, co předvede ... hlavně aby letos zase pálil (tu domácí) ...

Obrázek
Sem si dovolil, jen takové oživení, snad to není trapný 8) Omlouvám se, že tu nejsou všichni, ale už mi nějak docházely myšlenky. Většina ostatních jela stejně minimum závodů. Snad se nikdo neurazí z menšího popichování :mrgreen:

_________________
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 10:05 pm 
Offline
Píšu hodně
Uživatelský avatar

Registrován: čtv črc 01, 2010 11:00 pm
Příspěvky: 1989
Bydliště: Ostrava
:-D :OK:

_________________
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 10:22 pm 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 22, 2012 11:00 pm
Příspěvky: 434
Bydliště: Ludgeřovice
Jak píše Matěj :OK: :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 10:25 pm 
Offline
Píšu hodně
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 24, 2012 11:00 pm
Příspěvky: 1168
Bydliště: Ostrava
:OK: Swiňáku, SUPER napsané!!! :-D
Akorát tam nelži, že se směješ pod vousama. Ještě jsem si žádných nevšimnul. ;-)

_________________
Snažím se jezdit pro Chachar Team ... pokud teda něco zajedu
http://kiki068.rajce.idnes.cz/
http://fotkyland.rajce.idnes.cz/
http://rc-model-ludgerovice.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 10:29 pm 
Offline
Veterán fóra
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 10, 2011 11:00 pm
Příspěvky: 4713
Bydliště: Krnov/Neratovice
No tak myslím ten můj pubertální zrzavý jemný knírek no ... :lol: náhodou, k vánocům jsem dostal holící strojek od philipsu ... kdybych žádný neměl tak ho snad nedostanu né 8)

_________________
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 10:38 pm 
Offline
Veterán fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 20, 2011 11:00 pm
Příspěvky: 4282
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Ty kráso, prasátko :tleskam: Opravdu nekecám, žral jsem každé slovo co jsi napsal 8o Nádherné shrnutí celé sezony, opravdu toto jsem nečekal a krásně sis dokázal udělat i prdel sám ze sebe :hura: :FINE:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 10:42 pm 
Offline
Častý přispěvatel
Uživatelský avatar

Registrován: ned led 08, 2012 12:00 am
Příspěvky: 874
Bydliště: Brno
:-D prostě Swiňák :hura:

_________________
http://cefa66.rajce.idnes.cz/
Spektrum DX3C.
TOYOTA LCFJ40,SCX-10,trial spec.
TOYOTA LCFJ40,SCX-10,exp.
TOYOTA LCFJ40,CC-01,exp.
Tamiya TA-05 EAGLE, drift.
Himoto XR1,Truggy 4x4.
Proboat Endeavor Sailboat EP.
SKY SURFER RTF 2,4GHz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 10:52 pm 
Offline
Veterán fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 28, 2008 12:00 am
Příspěvky: 6065
Bydliště: V Holomóci městě
Ondro, sesmolil jsi to naprosto úžasně :tleskam: , tohle, ale i ostatní tvé výtvory by chtělo vydat pohromadě. :OK:

_________________
bflmpsvz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 11:14 pm 
Offline
Veterán fóra
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 10, 2011 11:00 pm
Příspěvky: 4713
Bydliště: Krnov/Neratovice
ale jaké ostátní ... pár článků, které jsou furt stejné, to už stejně všeci máte 8)

su rád že se líbí ;-)


maztekk píše:
a krásně sis dokázal udělat i prdel sám ze sebe :hura: :FINE:


jo tak s tímhle nemám vůbec problém 8)

Obrázek

_________________
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 5:06 am 
Offline
Píšu hodně
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 30, 2011 12:00 am
Příspěvky: 1066
Bydliště: Ludgeřovice
:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :BYE: :BYE:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 6:24 am 
Offline
Píšu hodně
Uživatelský avatar

Registrován: ned led 22, 2012 12:00 am
Příspěvky: 1928
Bydliště: Přerov
:-D tak jsi mi po ránu vykouzlil rohlík od ucha k uchu pane řediteli.Tak bych od příště prosil oslovovat pane králi. :-D :-D :-D
Moc pěkný Ondro 8)

_________________
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 7:18 am 
Offline
Častý přispěvatel

Registrován: ned zář 16, 2012 5:17 pm
Příspěvky: 744
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Tedááá. Moc pěkně napsáno. Už se těším na další sezonu.
Dík sa super start do dnešního dne :tleskam: :tleskam: :tleskam:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 7:50 am 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 11, 2009 11:00 pm
Příspěvky: 359
Bydliště: Zábřeh
Přidávám se, díky moc, super ráno najednou :hura: :hura:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 7:58 am 
Offline
Veterán fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 28, 2008 12:00 am
Příspěvky: 6065
Bydliště: V Holomóci městě
Si to přečtěte ještě večer, krásně se po tom usíná :-D

_________________
bflmpsvz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohlédnutí za sezonou 2013
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 8:04 am 
Offline
Uživatel

Registrován: úte úno 28, 2012 12:00 am
Příspěvky: 271
Bydliště: Semily - Praha
:-D krásně napsaný
docela mě sere že to k vám mam tak daleko :OHNO:

_________________
X-ray T3/2012 Stock
Durango DEX410V3, Durango DEX210
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily/386434194776233


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

Copyright © 2012 Modelářské fórum RC4x4.cz - Forum pro všechny příznivce pomalé jízdy terénem.
Jedeme na phpBB. Máme rádi expediční rc modely a vlastně vše, co má alespoň čtyři kola.