Právě je úte pro 12, 2017 1:53 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 7:27 pm 
Veterán fóra

Tak to bude super traktor :tleskam: to bude fungovat skvěle, parádní vzorek

Prostě kluk, co má STYL.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob pro 03, 2011 1:59 am 
Nově příchozí

Tak jsem hotov a protože jsem koupil 6 pneu, mám i dvě rezervy :) nicméně byl dobrý nápad jich koupit víc protože se mi zrovna jedna ne uplně povedla slepit a hodně házela. Postup jak tyhle gumy slepit je zde:
https://picasaweb.google.com/hpridal/Unimog#

a zde pár výsledných fotek:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Další do čeho se budu pouštět je úprava 4-linku. Zítra snad vyzkouším Unimog v lese jestli bude chvíle, jsem zvědavý jak se to bude chovat v terénu, ale podle zkoušek které jsem dělal když jsem jezdil po dílně se to posunulo docela dost dál :) jen teď budu potřebovat nějakou převodoku. Nemáte někdo tip co by šlo na CC-01 bez nějakých zásadních úprav? díky

Předmět příspěvku: ....
PříspěvekNapsal: sob pro 03, 2011 11:35 am 
Píšu hodně

To je slušnej TraktoMog :wink: Podle mě moc pěkný :wink:

Předmět příspěvku: Re: ....
PříspěvekNapsal: sob pro 03, 2011 11:58 am 
Píšu strašně moc!

Tohle jsou správný gumky na Moga :tleskam:

Tamiya Buggy Champ 1979
FPV Mini 210 - racing dron
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned pro 04, 2011 4:07 pm 
Častý přispěvatel

Tady je psáno o převodovkách do CCček
http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4854&postdays=0&postorder=asc&start=30

Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned pro 04, 2011 9:05 pm 
Píšu hodně

parádní pneu, na Moga přesně to pravý...

**#RTRCZ team driver**

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 05, 2011 2:24 am 
Nově příchozí

Dnes jsem byl testovat v lese, pro Brňáky info že je super terén hned za Boskovicemi směr Protivanov, po levé straně, jehličnatý les, malé kopečky, no prostě paráda.

S pneu je to úplně super, poznávám nepoznané, auto projede to na co jsem se předtím neodvážil ani pomyslet :) Většinou buď vyjedu nebo se převrátím, dnes jsem byl na boudě asi 30x.. Musím ještě zapracovat na tom 4-linku který mě teď brzdí (uvidíte na konci videa) a rád bych taky převodovku, jezdí to zbytečně rychle na úkor menší citlivosti v terénu, což se mi nelíbí. Pár záběrů na následujícím videu, prosím omluvte kvalitu, je to z mobilu:

http://www.youtube.com/watch?v=IAzu7W0aKXw

Jsem asi vůl, protože jak to bylo po jízdě špinavé tak jsem to hodil do sprchy a opatrně sprchoval tak aby se voda nedostala na servo a přijímač (regler mám vodotěsný). Zničehonic jiskra a kouř od motoru. Moc to nechápu, protože jsem měl vypnutý vypínač, auto teď nejede dozadu, všechno ostatní funguje. Musím na to zítra podívat. Nějaké nápady co by to mohlo být? Každopádně mi to přidává další položku na "todo" list - ochrana proti vodě :(

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 05, 2011 8:22 am 
Píšu hodně

Eště se vrátim k pneu, možní sem to přehlíd, ale čim si je lepil a jak to drží a pruží ve spojích?

**#RTRCZ team driver**

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 05, 2011 9:14 am 
Nově příchozí

Lepidlo se jmenuje Universum, koupil jsem ho na veteran burze v Brně, jinak se ale dá koupit i přes eshop http://www.universum-lepidla.cz/cenik.html - sada set 10gr. Buď máš lepidlo, což je dobrý třeba na lepení gumy, protože zůstává pružný a lepí hned, nebo je v sadě i takovej prášek, kterým vyplníš spoje a nahradí to i kov, tedy můžeš brousit atd.., tím mám třeba přilepený origo přední nárazník, kterej jsem urval z plastů. Funguje to výborně, s tou malou lahvičkou už jsem slepil strašně moc věcí včetně příchytek na plasty na skútr atd a všechno drží jako čert.

Obrázek

Obrázek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob pro 17, 2011 2:40 am 
Nově příchozí

Pánové nevím jak Vy, ale já jsem na sníh připravený :) Společně s instalací radlice jsem musel pořešit dolámaný přední nárazník. Chtěl jsem zachovat původní tvar a vyřešit to tak abych mohl cokoliv oddělat a přidělat a úprava přitom nesnížila nájezdový úhel (v případě že není nic nainstalováno vepředu). Kostku už předtím někdo uřezal, ale pořád tam zbyl rámeček, který byl dost dolámaný a celý přední nárazník se vaklal. Udělal jsem z plechu spodní podpěru nárazníku kterou jsem přidělal na 2x M3 které jsem řízl do těch otvorů, které tam jsou už nachystané, na ni navazuje plastová část původního šasi a nahoře je překryté plechem, který je delší a uchycený jednak vrutem který drží kryt plastových ozubených koleček a vepředu prošroubovaný skrz nárazník k tomu spodnímu plechu. U toho horního plechu jsem udělal přesah, takže je delší než spodní a podpírá tak celý nárazník, zároveň se na něj dá zespodu cokoliv přidělat jednoduše na šrouby. Přišlo mi to takhle nejjednodušší, stačil kus plechu, nůžky, bruska a bylo hotovo. Fotky zde:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Teď mě čeká zvedání radlice, moc nevím kam natlačím servo, nejspiš naležato přímo za nárazník, nikam jinam se mi moc nechce vejít..

Jo a pořád sháním tu převodovku na CC-01, kdyby mi dal někdo tip, budu rád.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob pro 17, 2011 8:33 am 
Častý přispěvatel

http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Fo ... c&start=15

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 9:25 am 
Nově příchozí

gorila: díky, už jsme domluvení, příští týden dám nějaké info jak se s převodovkou jezdí. H

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 23, 2011 6:25 pm 
Nově příchozí

Tak jsem zase trochu pokročil, protože mi odešel regl Carson, rozhodl jsem se do doby než se vrátí z reklamace koupit DSYS, zatím proběhlo jen pár jízd a ještě jsem se nedostal k programování, ale i tak jsem moc spokojený.

Další dobrá zpráva je že mi radlice na sníh funguje už elektricky, takže můžu přizvednout nebo snížit dle potřeby. Dnes odjíždím do Švýcarska, sněhu je tam prý hromada, tak bych mohl postnout nějaké video jak to funguje.

No a poslední a úplně nejlepší věc je ta převodovka (resp. motor s převodovkou) co jsem koupil od George. Kdo chcete jezdit s CC v terénu, tak tohle je naprostá nutnost!! Při plném plynu to jede rychlostí vycházkové chůze, což je v pohodě i na nějaké chození po lese, ale hlavně auto má šílenou sílu a zastaví v jakémkoliv kopci a stojí. I při všem vypnutém nejde otočit rukou kolama, tak napevno to je. Tedy kdo řešíte CC, tak tohle si opravdu kupte, stojí to za to! Hodím sem videjko jak to pěkně jezdí, dá se úplně hlemýždím tempem přejíždět přes cokoliv. Pecka!

EDIT:
krátké video s novou převodovkou:
https://picasaweb.google.com/lh/photo/yFn88PQtgY_o-t2I1MqlkdMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

První testování pluhu
https://picasaweb.google.com/lh/photo/iVCrRMiOoSCKlmRmX6ffr9MTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 10:14 am 
Nově příchozí

Obrázek

Předmět příspěvku: ....
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 11:57 am 
Píšu hodně

Naprosto superbezvadná fotka.... Unimog zapadá i barvou pěkně :wink: :tleskam:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]