Právě je ned pro 11, 2016 5:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vaterra Twin Hammers
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2016 2:15 pm 
Uživatel

Nastaveni vysilace: najedes si do MENU, roluj dolu na polozku SWITCH a a tam si vyberes napriklad pro tlacitko A:AUX1 2P
Tim si nastavil razeni prevodovky na tretim kanalu prijimace.
Osobne pouzivam baterky Zippy 2200mAh 40C a spokojenost. Jsou lehky a stoji malo. Na jednu dam s prehledem 40min klidny jizdy, je ale fakt ze to nehonim jak posuk z leva do prava.
Musis po vypnuti a zapnuti delat znova parovani, nebo jen nastaveni. V tom je velkej rozdil. Pokud ti radio po vypnuti a zapnuti nedrzi pamet a nastaveni kanalu se ti uvede do tovarniho nastaveni, je to na reklamaci. Mel jsem tento problem a reklamace to vyresila. Je to chyba nejaky serie a vi se o ni.

PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2016 2:36 pm 
Nově příchozí

kilator píše:
Nastaveni vysilace: najedes si do MENU, roluj dolu na polozku SWITCH a a tam si vyberes napriklad pro tlacitko A:AUX1 2P
Tim si nastavil razeni prevodovky na tretim kanalu prijimace.
Osobne pouzivam baterky Zippy 2200mAh 40C a spokojenost. Jsou lehky a stoji malo. Na jednu dam s prehledem 40min klidny jizdy, je ale fakt ze to nehonim jak posuk z leva do prava.
Musis po vypnuti a zapnuti delat znova parovani, nebo jen nastaveni. V tom je velkej rozdil. Pokud ti radio po vypnuti a zapnuti nedrzi pamet a nastaveni kanalu se ti uvede do tovarniho nastaveni, je to na reklamaci. Mel jsem tento problem a reklamace to vyresila. Je to chyba nejaky serie a vi se o ni.

Omylem jsem na ovlada i dal reset. Tak jsem to znova sparoval a po nastaveni vseho i prevodovky , po vypnuti a zapnuti ovladace mi to prestane radit tak musim najed do funkce switch a hned v prvnim radku je A:Inhibit tak to musim predelat na A:Aux1 2P a pak to slape. Takze ovladac nedrzi pamet pokud to dobre chapu? Reseni? Reklamace?

PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2016 7:54 pm 
Nově příchozí

Ahoi prodam svoji vateru twin hamer takrka nova. Pc cena 12000kc. Cena dohodou

PříspěvekNapsal: stř říj 19, 2016 9:49 am 
Nově příchozí

Nerešil jste někdo prokluzování kardanu náhonu u předního diferenciálu? Už dvakrát jsem musel dotahovat červíky, threadelock sklamal.

edit: Vyřešeno, jeden červík měl špatný závit a nedosedal až na osu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]