Právě je stř srp 23, 2017 6:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vaterra Twin Hammers
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2016 2:15 pm 
Uživatel

Nastaveni vysilace: najedes si do MENU, roluj dolu na polozku SWITCH a a tam si vyberes napriklad pro tlacitko A:AUX1 2P
Tim si nastavil razeni prevodovky na tretim kanalu prijimace.
Osobne pouzivam baterky Zippy 2200mAh 40C a spokojenost. Jsou lehky a stoji malo. Na jednu dam s prehledem 40min klidny jizdy, je ale fakt ze to nehonim jak posuk z leva do prava.
Musis po vypnuti a zapnuti delat znova parovani, nebo jen nastaveni. V tom je velkej rozdil. Pokud ti radio po vypnuti a zapnuti nedrzi pamet a nastaveni kanalu se ti uvede do tovarniho nastaveni, je to na reklamaci. Mel jsem tento problem a reklamace to vyresila. Je to chyba nejaky serie a vi se o ni.

PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2016 2:36 pm 
Nově příchozí

kilator píše:
Nastaveni vysilace: najedes si do MENU, roluj dolu na polozku SWITCH a a tam si vyberes napriklad pro tlacitko A:AUX1 2P
Tim si nastavil razeni prevodovky na tretim kanalu prijimace.
Osobne pouzivam baterky Zippy 2200mAh 40C a spokojenost. Jsou lehky a stoji malo. Na jednu dam s prehledem 40min klidny jizdy, je ale fakt ze to nehonim jak posuk z leva do prava.
Musis po vypnuti a zapnuti delat znova parovani, nebo jen nastaveni. V tom je velkej rozdil. Pokud ti radio po vypnuti a zapnuti nedrzi pamet a nastaveni kanalu se ti uvede do tovarniho nastaveni, je to na reklamaci. Mel jsem tento problem a reklamace to vyresila. Je to chyba nejaky serie a vi se o ni.

Omylem jsem na ovlada i dal reset. Tak jsem to znova sparoval a po nastaveni vseho i prevodovky , po vypnuti a zapnuti ovladace mi to prestane radit tak musim najed do funkce switch a hned v prvnim radku je A:Inhibit tak to musim predelat na A:Aux1 2P a pak to slape. Takze ovladac nedrzi pamet pokud to dobre chapu? Reseni? Reklamace?

PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2016 7:54 pm 
Nově příchozí

Ahoi prodam svoji vateru twin hamer takrka nova. Pc cena 12000kc. Cena dohodou

PříspěvekNapsal: stř říj 19, 2016 9:49 am 
Nově příchozí

Nerešil jste někdo prokluzování kardanu náhonu u předního diferenciálu? Už dvakrát jsem musel dotahovat červíky, threadelock sklamal.

edit: Vyřešeno, jeden červík měl špatný závit a nedosedal až na osu.

PříspěvekNapsal: pon led 09, 2017 11:59 pm 
Uživatel

Zdravím. Uvažuju o pořízení kladiv z druhé ruky a chtěl bych se zeptat, na co si mám dát pozor a pak jak je to u verze desert truck s převodovkou. Jestli to chápu dobře, je sice dvoustupňová, ale řadit nejde. Je možné řadit nějak manuálně? Teda bez rozbory auta?

Díky moc

rajče

PříspěvekNapsal: pon črc 03, 2017 8:55 pm 
Uživatel

sMERIn píše:
...jak je to u verze desert truck s převodovkou. Jestli to chápu dobře, je sice dvoustupňová, ale řadit nejde. Je možné řadit nějak manuálně? Teda bez rozbory auta?

trochu to oživim... nevim esli ty převody tam vůbec sou fyzicky, ale tim táhlem pohnout nejde vůbec... navíc abyses k tomu táhlu dostal, musíš odklopit karoserii, což ale de udělat jen na dva šroubky... každopádně s trochou snahy by šla vyvést nějaká prodlužovací tyčka směrek k zadní nápravě, kterou by šlo manuálně řadit...

PříspěvekNapsal: čtv črc 27, 2017 7:43 pm 
Uživatel

tak o5 oživim téma a svůj předchozí příspěvek... veškeré převody v převodovce u verze Desert Truck jsou, je přibaleno i příslušenství k eventuálnímu servo ovládání... táhlo ovládání je však zaseknutý v poloze HIGH vymezovacim kroužkem (viz foto), kerej se dá odebrat jen kompletní rozborkou převodovky... kroužek se dá stejně použít k poloze LOW, paxe ale instaluje na táhlo vně převodovky, jeho pozdější odstranění však o5 vyžaduje rozebrání převodovky... lepší je však kroužek odstranit úplně a v požadované poloze (bez použití serva) zajistit táhlo drátkem... nechat to samo o sobě asi neni dobrý, mohlo by to při zátěži vyskakovat, případný manuální řazení s aretací by asi bylo složitý... jinak oba převody se od sebe nijak diametrálně neliší, režim HIGH se k týhle káře hodí víc, krawlit na něj de fpoho taky s citem na plynu, LOW bych použil třeba při montáži větších kol, aby to mělo furt sílu...
Obrázek
Obrázek

PříspěvekNapsal: úte srp 15, 2017 10:35 am 
Nově příchozí

Podle té fotky ty černá kola vapdají jako z plastu. Můžeš to potvrdit? Já mám kit a tam jsou všechny převody kovové.

PříspěvekNapsal: úte srp 15, 2017 12:12 pm 
Uživatel

jojo, jen ty horní vstupní sou kovový a ozubený kolo motoru, fše ostatní je plast...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]