Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

klady/zápory losi MRC

ahoj, chci se Vás zeptat na vaše skušenosti s tímto podvozkem, protože zvažuji jeho koupu, má totiž vice využiti jako CC-01 a je k tomu služná elektronika,
a ješte se chci zeptat, jak budou nápravy zvládat to kdyš bude kastle, ram ,atp... ve váze asi 5kg....? protože mi pridou ty napravy takove krehke/měké


ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

(prominte že stale zakladam nove temata, a porad se vyptavam nejake blbiny, ale radeji chci 100krat merit a jednou rezat, protože kdyš už to koupim a bude mi to nanic, tak pak se už neda nic udelat,...)

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Čéče 5kg se mi zdá až moc. To asi neunesou, určitě ne dlouhodobě.

Jinak mé osobní posřehy jsou zhruba následující. Všechno je dost malý, ale tak nějak to k sobě pasuje. Optimální na přestavbu něčeho lehkého cca 1/12. Pak by to mohlo vydržet celkem dost. Po pár jízdách tečou tlumiče, už mam jiný. A bohužel dost věcí je v plastu (diferáky, spojka).
Už po najeté cca hodině bylo viditelné opotřebení v místě styku s ocelovou hřídelí v převodovce. Nakonec sem vytunil do kovu celý diferáky i převodovku s prokluzkou a mám pokoj. Ještě sem do ní narval cvd a duralový bloky řízení (není totální nutnost) a fachá dobře.
Pak to šlo dál, stříďák od Novaka, jiný ráfky a gumy, zahnutý linky...
(tady už je tuning těch plastů skoro nutnost)
Teď ještě nová budka, protože ta stará po pár sundáních a nandáních rupla v jedný hraně, a to jsem opravdu opatrnej.

Celkově sem z ní teď nadšenej (až na to servo), ale stejně bude přestavba až seženu 2ku dural.
Obrázek
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

aha, takže mi ji nedoporučuješ coo? njn, chtel sem udelat discovery 3, a abych nebyl omezen vahou veci co tam dam,
takže asi mam hledat dale coo? hmm, škoda,...

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
FLP12
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 02.12.2008 0:00
Bydliště: Klatovy

MikeP: nechtěl by si zveřejnit nějaký fotky tvojí losinky?
Projekt Suzuki Samurai
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

FLP12 píše:MikeP: nechtěl by si zveřejnit nějaký fotky tvojí losinky?


To nejak vsechno nestiham, chtel jsem napsat recenzi na losinu pak dalsi dil o tuningu a dalsi o prestavbe na scale, ale nestiham.... :sad:
Obrázek
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Chtel bych se majitelu Losiny zeptat na servo co je original v modelu. Je to nejaky mensi servo, nebo ma standardni rozmery jako pro modely 1/10?
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

33x33x13mm
bflmpsvz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja ti moc dekuju Milane :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

to je ta základní kostka, samosebou z toho čouhá tisícíhran a na bocích upevňovací "uši", nevím které rozměry jsou pro tebe důležité...
bflmpsvz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

ta nejdelsi strana "kostky" byla rozhodujici :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz

Zpět na „Team Losi“