Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

smazat prosím

Tak kolegové a kamarádi letos to již nebude o nových projektech .Vzhledem k časovým a finančním záležitostem půjde o dokončení Jugoslavského lehkého nákladního automobilu Tam 110 na které jsem v tichosti duševně pracoval od loňského léta . Dále jsem se vrhnul na trialovou mašinku ,kde mi leží Žilův prototypový rám již 2 roky. Před Vánocemi se mi povedl kup axial naprav od Léeho tak mohu tento projekt dodělat . Trialovku zde prezentovat nebudu jelikož půjde o šroubovaní věci k sobě a Jotu zde již všichni stejně mají. Opravdu půjde o klasickou sériovou nebo malosériovou šrubovačku věci do a mezi sebe jediné co muže věc oživit bude zajímavý lak . Jestli máte nějakou zajímavou předlohu klidně jí sem vložte .

stavba tam 110 je zde http://rc-expedice-vk.rajce.idnes.cz/Projekt_2015/

Obrázek


Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Mr-Monty dne 08.11.2015 9:32, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Prostě 2015

Jo, náklaďáček je pěknej a v barvě bude ještě hezčí. :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Prostě 2015

Zklamu tě , :-p bude ve francouzské artilerie green nebo khaki 6003 a ani jedno z uvedeného není barva ale zastírací nátěr. :-D

Už jsem se všech těch žlutých, oranžových červených ,modrých a jiných docela přehlcený tet prostě zelená ,okrová, hnědá, max nějaká šedá nic víc nic míň a na vše . ;-)

Vzhledem k tomu že auto spadalo do vojenského arsenalu východního bloku jde přibližně o tento odstín Obrázek ale pokud je zde odborník na Jugoslávii tak si rád nechám poradit ale dle fotek jde o tyto dvě barvy .
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Prostě 2015

Tak dnes jsem zasvětil 3.45 hod tmelení broušení a leštění pohledových ploch kabiny . Původně jsem chtěl maketově ztvárnit i vnitřek kabiny ale čím víc lepím tmelím brousím tmelím tím víc se nato chci vy protože toho opravdu moc vidět nebude . Není to o lenosti ale o čase nechci dopadnout jako s fordem F-350 že jej dokončím po sezoně odjedu 5 vycházek a jednu nepovedenou expedici (Obřany) a půjde do depozitu tentokrát jsem chytřejší a vím kde ušetřit.

TAM 110 je auto které se vám líbí nebo jej minete bez povšimnutí

Zpět na „Scale projekty“