Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

Subaru

ahojte tak tu mam jeden nový projekt strejdy jedná se o subaru impreza rekl bych trosku v nevsednim stylu na podvozku axiala http://martip.rajce.net/subaru
co vy na to? :)
Naposledy upravil(a) Martip dne 14.06.2009 10:58, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Nevypadá to nejhůř.
Uživatelský avatar
Papi
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2009 0:00

Vypadá to dobře, ale nevím, jestli se to dá nazvat scale... Moc offroad imprez jsem neviděl :-D
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

Papi píše:Vypadá to dobře, ale nevím, jestli se to dá nazvat scale... Moc offroad imprez jsem neviděl :-D


ja vim..tak sorry ze jse to sem dal no :)
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

určitě je to zajímavé a velmi dobře udělané, Impreza ovšem mi moc nesedí, jó kdyby tak Forestr, ale každá dobrá práce stojí za ukázku...
a také je potřeba se naučit brát kritiku :D
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

milan008 píše:určitě je to zajímavé a velmi dobře udělané, Impreza ovšem mi moc nesedí, jó kdyby tak Forestr, ale každá dobrá práce stojí za ukázku...
a také je potřeba se naučit brát kritiku :D


no ale tak ja ji beru ..no problemo :D
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Doplňky jsou pěkný a je vidět snaha,ale ta kastle prostě není a nebude těžkej offroad.
Z origo kastle na axíka se dá udělat pěknej kus.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

je to proste JINÝ no, ale mě se to celkem líbí, páč mám slabost pro modrou. :wink:

Cores, myslis offroad betynu ? No nevim. :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Sem taky měl doma offroad imprezu, ale měla nezávisle zavěšený kola - ale už sem ji rozebral :)
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

No mě se to líbí
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

jo diky aspon za nejaky kladny hodnoceni :) my sem to chteli zkusit predelat jakoby na offroada ale nevime jakej material by byl dobrej na nastavovani kasle nebo spsis ted ho nemame :) ..mame i plastovou kastli volva ale to by chtelo taky predelat
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Volvo? To mě zajímá!Byla by fotečka?
Je to z betyny jesli se nepletu a když není tak jsem myslel podobnou úpravu: zde á zde á nebo zde
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

cores píše:Volvo? To mě zajímá!Byla by fotečka?
Je to z betyny jesli se nepletu a když není tak jsem myslel podobnou úpravu: zde á zde á nebo zde


no zatim ne ale co nejdriv ji sezenu..ale jak rikam je to taky sedan no
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Cores tohle jsem chtel z origo kastle SCX udelat, ale bohuzel ona zasahuje az za pulku sasi (jako jen kabina), takze ta nakladova plocha by byla moc kratoucka (aspon mi to tak pripadalo viz. náhlednáhled) a nebo by musela moc presahovat. Ale kdyz se chce urcite vsechno jde a treba se do toho nekdo pusti a bude to vypadat pekne. Na podobnej projekt se teda chystam az nekdy sezenu hracku s podobnou kabinou a hlavne o neco kratsi.
Jinak to Subarko nevypada zle :wink: Uplne si ho dokazu predstavit jako special na Dakar... no ne? Jen takovej napad...Co treba zmenit barvu za nejakou min sportovnejsi a sundat kridlo? :D

Edit: Aha Bettyna je asi jina kastle nez na SCX... sorry za nedostatek znalosti :D Stale se clovek ma co ucit :D
Naposledy upravil(a) LUB dne 14.06.2009 16:23, celkem upraveno 2 x.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

jo presne to melo tak bejt mysleny jako dakarovka podivam se po netu jestli nenajdu nejakou inspiraci..a diky za napad :)

Zpět na „Scale projekty“