Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Swiňákův hezkej Patrol

Po sedmi letech se to stalo ... postavil jsem si první doopravdický model :lol:

Můj hovadský styl ježdění a údržby nikdy nekorespondoval s pěkným autem, nedejbože nějakou tvrdou karosérií. Odjakživa huntuju lexanky a byl jsem spokojenej ale jak říká klasik, nejhorší je, když začneš modelářsky stagnovat. Ale je teda fakt, že bůra za hezkou kastli se mi nikdy moc dávat nechtělo a když už, tak jsem chtěl nějakou srdcovku ... ani pajero, ani jeepa, ani nějakého forda nebo tundru, co v Evropě pomalu ani nejezdí. Já chtěl Patrola ... no ale nikdo ho nevyráběl že jo. Ale pak se dalo pár chytrých hlav dohromady a prostě ho vyrobili.

Tož sem se rozhod, že ty love pustím. A pak si z nudy jedu na AST a vyhraju voušr na 50% slevu na kastli od Loops. Prostě jak když přijel Donutil volhou za Bohušem do hospody ... chápete.

No a jelikož s Kubou zajdu občas i na pivo, tak už se ten ďábelskej plán začal stávat skutečností ... doma jsem měl tehdy už značně vyjetou trialovou užovku a sice by velikostně odpovídala, ale nechtěl jsem ten vrak dávat dokupy a prznit tam nějaké držáky abych na ty úzky mohutný škaredy nápravy posadil tenhle poklad. Takže součást ďábelského plánu bylo aj funglový MSTčko v lesku - CFX uložený v dlouhým rámu z CFX-W na kterej to celý docela hezky připravili. Chtěl jsem si to celý porychtovat sám i s lakem a s hrůzou jsem zjistil, že BÍLÝ SPREJ od Tamiye není k sehnání ... ani v ČR ... ani v Japonsku :lol: Nějak se mi nechtělo experimentovat s Motipem a podobnými spreji s nejistým výsledkem, tak si to Kuba vzal pod křídla. Nakonec to stříkal nějakej cizi pán, ale profík, takže to přišlo ve vůni .... dokud jsem to nezačal prznit. :lol: No nejsem zrovna precizní člověk, ani moc trpělivý, ABSku jsem dělal poprvé ... lexanka toho odpustí mnohem víc, navíc bílá barva ... no chyby jsou, a není jich málo, je jich dost, ale na fotkách to skoro neuvidíte ... k výběru odstínu masky jsem se nějak v tom procesu už nedostal a je cáklá krásně, jen je to docela světlý, ale srovnám se s tím. Detaily jsem si dělal pokud možno co nejvíc podle originálu ... prostě ať je to kurva jak doopravdickej patrol ne, to dá rozum.

Loops už má nachystanej i origo patrolí interiér, takže to bude asi další meta. A taky nějaký světla a naviják už mám taky a bez debat to bude chtít 1.55 kola, jinej disk na rezervě ... no a tak, šak to znáte.

Teď musí přijít to nejdůležitější, jezdit tak, abych to za deset minut celý nezkurvil. Téměř tradičně se na akcích moje auto kutálí v průměru z dvacetimetrového svahu ... :lol:

Jsem z toho nadšenej, fakt že jo. Loops jsou profíci a Kuba je opravdu člověk na správném místě. Jo a celý to nakreslil Droxa ... prostě japonská legenda se zrodila v rukou místních legend :wink: Bohužel fungl novej podvozek jsem už stihl celej utopit v bahně, takže ani první fotky nebudou hezký a čistý :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
alchrapoune
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 10.09.2012 13:15

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Paráda MISTŔE..
:OK:
rc expedition sk-cracatith
http://cracatith.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Swiňákův hezkej Patrol

U ty bily je fakt videt jak jsou ty disky opravdu nepekne velky..

No
Zajimavy
Spis to jeste ceka na nejakej zasah mistra. Tak vitej mezi kluky s civilnim offroudem :-D :FINE:

Dalsi a dalsi svetla budou pekne retro kulaty, ze jo, ne nejaka posrana led rampa, ze jo
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Jo fakt je to vidět, zítra si vyzvedávám 1,55ky …

Světla jsem myslel, jakože tady do těch parabol nalepím ledku s káblíkem :lol: zatím nic přídavného … chvilu si to užiju takhle civilní a uvidí se, kam mě vítr zavane
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Tak jsem splašil raritní obutí 1,55 rc4wd tomahawk a do foroty 1,55 mud trashery.

Nejprve jsem udělal pár mysteriózních fotek večer na křižovatce, kde jsem se na mobil snažil zachytit kombinaci světel projíždějících aut rozrážejících svit západu Slunce a to celé pod lampou pouličního osvětlení ... :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Následně jsem již pak s mým novým patrolím gangem vyrazil na plnohodnotnou první expedici v Divoké Šárce, kde jsme si to fakt epesně užili. Auto jede nadmíru dobře, dává mnohem víc, než jsem čekal. Tahle japonská sešlost mi velice imponovala, několik fotek je od Kuby.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Následně jsem z auta udělal medvídka Pandu bo do mě furt kerovali, že mám světlou masku a musím nějak zvýraznit světla. Nicméně osvětlení a introš tomu velice chybí, takže to bude potřeba naladit. Taky asi podběhy a ty úzké lemy. Dlouho jsem ladil úhly fotek, aby netrčely kabely z kastle ... teď mi to teprve začlo vadit :lol:

Obrázek


No ale jinak je to boží, užívám si to.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Ahoj, máš to moc pěkný, docela mě taky láká.
Dycky Jeep
axial
Rajče
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Konečně do světa rc modelů zavítala legenda :tleskam: vypadá famózně. možná by vypadal ještě líp na těch límcovejch 1.55 od loops... taková klasika offroadu z roku 2005, 10" et-43 :-D však to znáš líp jak já Ondruš.
no tak budem všichni doufat aby ti to vydrželo a nejezdil si s tím jak swině :mrgreen: :lol:
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Nojo, je fakt že jsem nad něma trochu uslintával, droxa je má na tom modrým ... a je to jako dost vhodný je tam mít.

Díky Libore.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Taky se holt budu muset mezi vas zaradit, az budu pojizdnej.
Kdybych vedel, ze jich je tolik, tak bych to Kubovi vratil… :CIAO:

Chlapi proc si to pořizujete, vzdyt je to takova hnusna krabice. :-D

Jen bych podotknul, že mam od Kuby prave ty limcovy 1.55, tak snad stihnu postavit a udelat nejaky foto.
Akorát ještě nevim jakou obuv, všechno tu mam v 1.9
Obrázek
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Jo límce od Loops jsou opravdu dobrá volba ... já ty dvoje kola koupil tak jakože dost výhodně bych řek.

1,55 to chce určo, nahoře jsou fotky na jedna-devítkách a dost to bije do očí. S těma pětapadesátkama se to najednou stalo opravdovým autem. 1,9 je jak Dodge RAM na 20" ... :lol:

Já na Patrola čekal několik let, já sem si ho zasloužil, za posledních patnáct let se nám jich u baráku otočilo asi pět. Nevím, co ste se do toho začali všeci tak vehementně montovat :-(

Tady v něm sedím, když mi ještě ani nerostly chlupy 8)

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Swiňákův hezkej Patrol

A jak je znat, kdyz je pod tim pekne malej podvozek, nez ty portalovy kravy. Dobre jsi zvolil :FINE:
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Nahodou na prvni hardbody je to dost dobry, hlavni je, zes to neuspechal! :-)

Jinak interier uz je upecenej! Az budes chtit, dej vedet, mame je uz normal skladem.. Jo a ohledne podlahy interieru, zkus napsat zaxovi, droxa neco nacrtl a zaxik by mel mit data.. je to na upravy ale lepsi nez nic.. ;-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Protekční spratek :-D :-D :-D Ale zaslouží si to :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Pěkný Patroly! :OK:
Na tom modrém jsou 1,55" Rock Beasty? To mi přijde tak akorát offroad i scale....
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Ano jsou. Skutečně asi nejlepší "malá" guma, co se jízdních vlastností týče. Já bych je co se vzhledu týče nezvládl, tak jsem je vyřadil z výběru.

A asi by mě s něma lákalo zdolávat víc výzev, což by mohlo špatně dopadnout :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „Scale projekty“