Jouly
Uživatel
Příspěvky: 100
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Krkonoše

Expe Beetle Laprasolova konkurence :-)

tak jelikož se mi Po....kakalo moje Cheero 1:1 tak penízky co jsem si šetřil na novej podvozek schramstne Cheero,ono taky melej by mě asi těžko vozil do práce :-) Tak sem po dlouhém dumání usoudil že je čas na nějakej experiment s podvozkem TA-čka co sem měl doma (Cajen není to co bych si představoval :-) )takže sem se rozhodoval co za kastli a v tom mě to trklo když sem na polici viděl toho lexanovýho old beetla a vedle něho tu vymazlenou ABS-kovou kastli co dávala Tamája na sand scorchera a nebo Monster beetla a nápad byl venku teda spíš sem si vzpoměl na Laprasola a jeho Beetla :-)jenže je tu velkej moc velkej problém když sem kastli kupoval neměla předet a ted musím něco dopředu vymyslet ale připadá mi jak bych měl v hlavě vyčištěno jak na obamově hajzlíku :-D proto budu moc moc rád za každou dobrou radu :-) no a ted už něco k autu takže nápravy TA-čko,vana no ted už spíš plato domácí výroby z pshá a již zminovaná kastle fotky zde http://jouly.rajce.idnes.cz/Expe_Beetle/ Takže hodnotte a radte zkrátka šíte to domě já se toho nebojim :-)
Jouly
Uživatel
Příspěvky: 100
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Krkonoše

takže na autě stále pokračují nějaké malé práce musím počkat na vejplatu abych mohl obědnat ráfky a gumáčky :-D a motor tím bych zrova poprosil o radu jestli nemáte někdo zkušenost kolik závitu do TA-čka s origo převodama?
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

do TA po osobních zkušenostech doporučuju minimálně 55T, ale radši víc, na norm ježdění 55tka stačí ale na ostřejší terén je to málo a motor se přehřívá.....
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Aby si někdo nemyslel,že brouk nebyl 4 kolka,tak mám důkaz.Vyrobeny 4 kusy.
http://cores.rajce.idnes.cz/Porsche_muz ... 027120.JPG
Jouly
Uživatel
Příspěvky: 100
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Krkonoše

děkuji maximovy za radu koupim 65 i 75 a skusim co bude lepší, a moc velký dík Coresoj fakt sem netušil že dělaly 4koly ale ted už mám jak říkáš dukaz pro svuj projekt sice oproti 1:1 to bude spíš takovej monstr :-D

Zpět na „Scale projekty“