Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Defender 90 na podvozku Axial

Válelo se mi doma Dingo,tak jsem je kuchnul a použil na Defíka.Kastli jsem měl takovou vodrbanou.Skládám z toho,co dům dal.
Obrázek
A už jsou první zájemci o svezení.Disky jsou na cestě,také rám a drobnosti,tak snad se povede.

Zbytek fotek zde : http://milan3528.rajce.idnes.cz/Defender_Axial
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Defender 90 na podvozku Axial

Hmm, pěkný, nejvíce mne zaujal Lara, odkud ji máš, tedy jestli to není tajný :-p
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: Defender 90 na podvozku Axial

Prosím Ťa čo sú to za gumy? A ako plánuješ uchytiť okná, keď si odstránil tie výstupky?
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Defender 90 na podvozku Axial

milan008 píše:Hmm, pěkný, nejvíce mne zaujal Lara, odkud ji máš, tedy jestli to není tajný :-p

Takže Laru jsem koupil na Sbazaru a stála tuším 800 Kč.Mě se ale hrozně líbila.
Gumy jsou noname a kupuji je kolem 400 až 500 Kč od známého.Odkud on je bere je mi záhadou.Vypadají hodně dobře.Okna přilepím.Bude kolem rám,tak snad to vydrží.Výstupky mě tam dost prudily.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Defender 90 na podvozku Axial

Tak dlouho jsi sháněl deffa, až jsi ho našel doma jo? Nemohl bych se stavit, že bych se taky po něčem juknul:D Jinak budu samozřejmě sledovat.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Defender 90 na podvozku Axial

8o Tak ten kup Lary ti docela závidím, mě se též velmi líbí, ale cca 2000 z ebay je hodně. Držáky oken jsem též zrušil, je to hnus, budu je lepit přes gumové těsnění. Už to tu pár lidí tuším dělalo.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Defender 90 na podvozku Axial

plutoone84 píše:Tak dlouho jsi sháněl deffa, až jsi ho našel doma jo? Nemohl bych se stavit, že bych se taky po něčem juknul:D Jinak budu samozřejmě sledovat.


Klidně se stav.Já všecko schovám a basta.Sám mám málo :-D :-D :-D
To ale neznamená,že nepasu po defíkovi od Modelexu.Je to jen otázka času,neboli jinak řečeno peněz.
Jo a kastli jsem přefouknul matovým lakem.Co jsem se díval na fotky dospělých aut,tak jsem žádnou leštěnku nenašel.
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Defender 90 na podvozku Axial

milan008 píše:8o Tak ten kup Lary ti docela závidím, mě se též velmi líbí, ale cca 2000 z ebay je hodně. Držáky oken jsem též zrušil, je to hnus, budu je lepit přes gumové těsnění. Už to tu pár lidí tuším dělalo.


No vidíš a mě se zdálo 800 moc.Tak jsem asi dobře koupil.Okna asi nebude problém uchytit.Když tak je přibiju hřebíkama.Šak su stolař!
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Defender 90 na podvozku Axial

To byl Jezis taky a za zivota to daleko nedotah :-D



Nalesteny defendry jsi jen spatne hledal, je jich spousta. Ale mas dobrou barvu, bila strecha bude, vid? Kazdej dlouhej defik dobrej, ty paprskovy disky zahodis a das klasickej defikovej oldschool ci bude tak..?
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Defender 90 na podvozku Axial

Mira píše:To byl Jezis taky a za zivota to daleko nedotah :-D



Nalesteny defendry jsi jen spatne hledal, je jich spousta. Ale mas dobrou barvu, bila strecha bude, vid? Kazdej dlouhej defik dobrej, ty paprskovy disky zahodis a das klasickej defikovej oldschool ci bude tak..?


Tak jinak : 90% co jsem našel bylo matných.Bílou střechu asi ne.Není na skutečných autech (alespoň u většiny).Disky samozřejmě jiný - plecháče.Taky do budoucna jiný nárazníky.Jo a barva je spray od Motipu žlutá pastelová.Navrch matový lak.
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: Defender 90 na podvozku Axial

Tiez sa mi pacia matne farby na defoch a najviac prirodne, resp. farby vyuzivane vo vojenskych maskacoch.

Ale stale mi nieje jasne, ako chces riesit tie okna. Nahodis to tesnenie (tiez som to davnejsie kdesi videl, ale neviem to najst..nemate niekto nahodou link na ten shop?) a co potom? Nanesies lepidlo na okraje a prilepis?

A Laru si kupil velmi dobre. Tiez som ju velmi chcel, ale kvoli cene vyhral Johny Rambo :-D
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Defender 90 na podvozku Axial

Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: Defender 90 na podvozku Axial

Díky
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Defender 90 na podvozku Axial

Taurus84 píše:Tiez sa mi pacia matne farby na defoch a najviac prirodne, resp. farby vyuzivane vo vojenskych maskacoch.

Ale stale mi nieje jasne, ako chces riesit tie okna. Nahodis to tesnenie (tiez som to davnejsie kdesi videl, ale neviem to najst..nemate niekto nahodou link na ten shop?) a co potom? Nanesies lepidlo na okraje a prilepis?

A Laru si kupil velmi dobre. Tiez som ju velmi chcel, ale kvoli cene vyhral Johny Rambo :-D


Takže ty okna jsem začal řešit a to tak,že jsem zakryl maskovačkou a okraje natřel černou matovkou a vypadá to skvěle.Pak se okna opatrně vlepí.Zkusím ale asi chemopren nebo něco podobného,jelikož sekundáč dělá bílé ledové skvrny.Nebo mě taky napadlo pásky oboustranné pásky a taky by to šlo. No nevím .Vyzkouším a uvidím co se osvědčí.
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: Defender 90 na podvozku Axial

A budeš musieť okraje okien aj zbrúsiť asi že? Lebo ak to chápem správne, tak ten profil od MP Jetu bude medzi karosériou a oknom .. ?

Zpět na „Scale projekty“