Uživatelský avatar
McCaw
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 14.01.2009 0:00
Bydliště: Praha 5

Ford F150 FX4 Lumberjack

Ahoj pánové a možná i dámy, chci vám představit svůj nový projekt Ford F150 FX4 Lumberjack. Stavbu jsem zahájil nedávno. Je to můj druhej projekt, po tom co mi předchozí model se vším vybavením ukradli.
Podvozek bude upravený Axial SCX10 a karoserie je z hračky. Aby karoserie pasovala je optřeba prodloužit rozvor cca o 50mm. Prodloužení zatím stojí, protože čekám na nové podélníky podvozku. Takže si zatim hraju s karoserií. Dostala novou barvu a bude mít nárazníky z Axiala, zatím. Do korby jsem vytvořil nástavbu pro upevnení rezervních pneumatik a nejakého vybavení. Ještě je potřeba vytvořit zahrádku. Samozřejmě plánuju osvětlení modelu a naviják. Všechno bude :-) .

Pro představu přidávám odkaz na fotky. Další budu postupně přidávat
http://www.rajce.net/a12389153

Jirka
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Ford F150 FX4 Lumberjack

zatím se to rýsuje moc pěkně, na tuhle 150ku jsem měl taky zálusk, když jsem ji u nás viděl prodávat, ale promejšlel jsem to tak dlouho až nakonec bylo vyprodáno :-( ...mohl by jsi prosím oměřit jak je kastle široká dík
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Ford F150 FX4 Lumberjack

V té černé Super jsem zvědavej na Up.. nějaké samolepice budou??
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
McCaw
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 14.01.2009 0:00
Bydliště: Praha 5

Re: Ford F150 FX4 Lumberjack

Maximo píše:zatím se to rýsuje moc pěkně, na tuhle 150ku jsem měl taky zálusk, když jsem ji u nás viděl prodávat, ale promejšlel jsem to tak dlouho až nakonec bylo vyprodáno :-( ...mohl by jsi prosím oměřit jak je kastle široká dík


Já měl podobnej problém. Nakonec jsem ji sehnal v Americe přez kamaráda. Šířka kastle je 192 mm v blatnících.
Černá u mě nakonec vyhrála, dál bych k ní chtěl oranžový doplňky (diky, linky, šekle a nějaký další drobnosti). Chtěl bych to stylizovat jako auto pro extrémni dřevorubce, takovej expedičák s motorovkama. Protože jsem dělal pro STIHL, tak to bude od nich. Samolepky moc dávat nechci. Jedině když seženu nějaký štýlový :-) .
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Ford F150 FX4 Lumberjack

Nevím esli ještě,ale u štíílu měli přívěsek na klíče ve tvaru motorovky.Taky docela použitelný malý samolepky..

Obrázek
Uživatelský avatar
McCaw
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 14.01.2009 0:00
Bydliště: Praha 5

Re: Ford F150 FX4 Lumberjack

Díky za tip, ale přesně tyhle už mám pořízený. Navíc ještě malý oranžový helmičky.

Zpět na „Scale projekty“