RockKiller
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 28.10.2009 0:00

Toyota Hilux

nemuzu se rozhodnou a proto bych potreboval poradit co je lepsi chci Toyotu Hiluxe ale nevim jakej podvozek jestli si mam koupit high lift a mel bych to komplet i s kastli nebo trail finder a jeste tu je moznost ze si na axiala koupim x-trail na treti verzi jelikoz nejsem zadnej modelar ale jenom uzivatel nelibi uchycovat kastli na suchac a podobne ani nevim jak bych to udelal a o nicem lepsim nevim ale zase je to asi nejlevnejsi verze potom nevim jestli kdyz si nekoupim high lift a chci zvukovej a svetelnej modul jesli se mi vejde i do x-trail a trail finder prosim o nejakou radu, nazor i co se tyce jizdnich vlastnosti

omlouvam se za ne prilis vhodne zvolene tema pro danou kategorii ale nevedel jsem kam to dat
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

no jestly nechces laborovat nad uchycenim kastle tak je rada jednoducha
High Lift v zakladu dostanes vse potrebne pro uchyceni.Jinak na ostatni verze
si myslim ze bys musel laborovat s drzaky kastle ;) ale tuto otazku ti zodpovi
spise lidi co maji zkusenosti s temito podvozky mam scx a tundru pridelat
nebyla az takova lambada jak jsem si myslel ;)
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jak to popisujes, tak nejlepsi vychodisko pro tebe z tyhle prekerni situace :wink: je HLko, Nemusis resit uchyceni, je tam dost mista pro moduly. Jen te musim upozornit, ze HLko je dle meho v zakladu nejmene funkcni podvozek z tech co jsi vypsal. Kdyz se ale poladi, tak funguje super. Ja proste nedam dopustit co se jizdnich vlastnosti tyka na Axiala - i kdyz par uprav to chce taky, ale v nem moc mista na "serepeticky" neni.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Můj názor: - TF za ty peníze naprosto k ničemu, můj největší omyl...
- Axial výbornej, ale těžko se na něm dělají nějaké vlastní změny
- HL asi nejlepší pokud cheš hodně upravovat

to jsem ti moc neporadil co?
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Priklanam sa k nazoru Milan008 ze si HL-kom vela uzijes, a ked si clovek tvorivy ktory velmi rad premysla a este radsej tuninguje, tak asi nic lepsie ti neporadim ako spominane HL-ko. Ja ho mam tiez, a tym padom mam vystarane na celu zimu! :idea: :mrgreen:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Já jsem měl podobné dilema před pár měsíci a protože rád zkouším nové věci, tak jsem si k AX10 koupil X-Trail. Tuhle možnost taky zmiňuješ, tak bych volil jí. Je to sice trošku pracnější než koupit hotovou stavebnici, ale aspoň máš možnost si vše udělat podle svého a navíc ušetříš.
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Tohle je velmi složitá otázka. Mám možnost porovnat HL, SCX, AX (včetně X-Trailu) a CC01

CCčko jen s dobrýma pneu a lepšíma tlumičema projede a zvládne víc než HL v základu (taky lepší pneu)

HL je i po všech možných zásazích a úpravách stále poměrně neohrabaný vysoko umístěným těžištěm. Ale zase je to fakt nekonečný zdroj zábavy a poučení a hlavně možností si pomontovat...

AX s X-Trailem je dobrý, ale asi by to chtělo jiné tlumiče, protože jinak to není nějak oslnivé a paradoxně šílené propady náprav jsou spíše na škodu. Ale zase dá se s tím operovat.

No a SCX (navíc moje zrovna s kastlí Hiluxu) je imho bezkonkurenční. Ale je teda pravda, že se to postaví a nijak se s tím nedá (nemusí) zvlášť laborovat, protože to prostě funguje. A super...
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Ježiš, co já kvůli tomuhle prolez fór a viděl videí! Příště, až budu něco kupovat, tak to bude SCXko. A CC01 je překvapivě schopný podvozek.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
RockKiller
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 28.10.2009 0:00

vetsina se priklani k HL i prome jako nemodelare je asi nejlepsi ma tam vsechno svoje misto tak se chci zeptat co je potreba udelat aby slusne obstal jestli staci mekci listovky a lepsi pneu. nebo se musi predelat na 3link nebo 4link potom na jeho zpracování co se tyce poutitej materialu nemam v oblibe plast takze abych pak nevymenil pulku auta TF je sice celej z alu takze tady ma asi + ale byla by to nejdrazsi verze a zjistuji ze asi nejaky mouchy má potom jste zminovaly SCX to rovnou zamítám nelibi se mi a je celej plastovej
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

scx neni celej plastovej kdyz si koupis stavebnici tak sasko a linky jsou s kovu ;)
nez se rozhodnes tak si radej precti vice o podvotcich,abys vedel oc jde
Naposledy upravil(a) Gluck dne 28.10.2009 18:13, celkem upraveno 1 x.
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

no vydiš a já si šásko a linky dělam sám (plech,kov a železo). :lol:
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

ukaz nejkou fotku saska steaku rad bych se podival ;)
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Jestli muzu svuj skromny nazor,tak se priklanim v jedne casti k Milanovi 008,Trail Finder v zadnem pripade(vyhozenej ranec prachu).Dnes bych si za to koupil tri SCX,maji bezkonkurencni prujezdnost terenem a to uz v zakladu.
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Šásko ukážu a bude nastříkaný. :lol: zatim to fakt neni nic moc. :roll:
Uživatelský avatar
reddevil
Uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

TF nemá mouchy.....ale HL je bez konkureční....jezdil jsem CC-01,HL,TF, doma SCX-10 ted čekám na MEX-I ale na HL nedám dopustit....
Mex-I Defender 90
Mex-Hilux PRO Yota
Mex-II D-110



http://reddevil.rajce.idnes.cz/reddevil_2006-2010/

Zpět na „Scale projekty“