blochyn
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 17.01.2012 0:00
Bydliště: Vsetín

Land Rover Defender

Zdravím Všechny, jsem tu nový. Tak zhruba dva roky tu chodím na info a na čučendu. Začal jsem před časem stavit defa ale došlo k fatální chybě. Měřítko jsem si zadal 1:10. Sháněl jsem to různě po netu a tak... Ale pak známý, jezdí na axialu s defíkem od žíly, mě zasadil ránu. Teda tak že kastle je 1:8,5. Moje vedle toho vypadala jak Bohuš vedle babky. Tak zkončila na polici. Pořídil jsem si od žíly tu co má skoro každý a podvozek axial scx. Tak teď to dávám dohromady a bude ještě s tím dost práce. Jen jsem si říkal že za to kolik ta první budka dala práce tak to tady fouknu. http://lukassiki.rajce.idnes.cz/Stavba_Defa/ Tak jestli to půjde tak se mrkněte, jsem uplný začátečník tak díky za rady.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

No ale zase ses přesvědčil, že jsi šikovnej a teď už můžeš dělat kastličky na zakázku :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Pokud tomu dobře rozumím, tak ten Tvůj byl menší, než ten řekněme komerční, ne?

Jinak si to měl vážně moc pěkně rozjetý! Všechna čest!

Každopádně vítej!!
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No právě že naopak ne? Pokud byl cca 1:8,5 tak byl větší, což i souhlasí s přirovnáním Bohumila Stejskala vedle tety ....
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

hele ta tvoje vypadá parádně...vedle jinýho defa to sice bude menší, ale jezděj i desetinový modely...
navíc většího defa má každej a jeho kámoš, zatimco desetina bude raritka libová...

(nechci se tim samo dotknout defíkářů, kdyby byla vhdn příležitost, taky bych po tý boudě šáh:)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
blochyn
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 17.01.2012 0:00
Bydliště: Vsetín

Kždopádně děkuju za názory. S kastli mám do budoucna plány a to sice takové že předělám předek,rozřežu a zpět slepím do správneho měřítka. Chtěl bych Land Rover SIII. Tady je zbytek fotek http://lukassiki.rajce.idnes.cz/Stavba_Defa/ Teď makám na defendru od žíly a jak to jen čas dovolí tak se vrátím k mojí výrobě kastle. Budu Vás průběžně informovat ze stavby. Říkalo to už hodně lidí ale nemůžu jinak než chválit toto forum. Spostu informací, které hodně v začátcích pomůžou, je tu vše. Chce to jen hledat ale člověk najde, když chce. Už se těším až Vám představím mojeho defa, budu se brchat ať je to co nejdřív.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Škoda řezat tak pěknou kastli, nešla by posadit třeba na cécéčko? Na měřítko fakt tak nekoukej, jestli spolu jedou 1:7 nebo 1:12, je normálním lidem na normální expedici buřt.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „Scale projekty“