Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

smazat prosím

Neb jak se staví jota z nepotřebných dílů členů fóra.

Vše začalo v době kdy jsem byl bez zaměstnaní a peněz bylo jen tak na to nejnutnější. No a v tu dobu se zde objevilo nové Žilovo prototypové šásko na Toyotu Hiluxe trial edition za bratru 499 kč. Za nějakou dobu zde Mr-Léé prodával nápravy tam zase někdo převodovku. Později někdo zase kardany a boudu. Dlouho se nic nedělo a objevila se zde bouda a 3 měsíce nato korba a to již byla ta správná doba pro započetí stavby. Gečko X vyrobil linky Slick dodal jejich uchycení a zadní kardan. Do naší lakovny dorazila i ta správná středně modrošedá barva a vše se začíná nějak pomalu dávat do pohybu. Jediné co není jisté je dokončení jelikož jsem se rozhodl krom drobností postavit vše z vašich nepotřebných dílů a tím ušetřit .

Již tet má každý díl tohoto auta nějaký příběh a nacestováno mnoho kilometrů bylo by škoda to vše pokazit nedočkavostí. ;-)

Obrázek
Naposledy upravil(a) Mr-Monty dne 08.11.2015 9:31, celkem upraveno 9 x.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Toyota Hilux

A ukážeš nám tu krasavici ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux Veteška

Až přijde čas tak ano . ještě je potřeba vyvetešit paraboly a zrcátka. :-p
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux Trial

První fotky zde auto se zítra chystá do laku

http://rc-expedice-vk.rajce.idnes.cz/To ... jekt_2015/


Disky se bohužel žádné nepodařilo zde na foru sehnat tak jsou na cestě ku mně tyto od modeláře z Polska takže auto bude dokonce mezinárodní :-D :-D :-D .

jde o tyto kousky http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... -2x-Wheels
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Toyota Hilux Trial

Toyota Hilux je vděčné téma, ať se ti daří. :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Toyota Hilux Trial

... Ale dam si sem prispevek, dam. Sice me ty toyoty moc neberou, prijdou mi maly, dycky tomu kola lezou ven a kdyz se potkaj tri toyoty tak je to jeste min napaditej pohled, nez na tri defendry. Mno.

Ale jsi sikovnej modelar tak to tu muj prispevek bude hlidat (i kdyz kola jsou e e ) a ja budu cekat, co se ti z toho vyloupne. Jinak kdybys to chtel dotahnout do extremu, mam tu zbytek modry metly, zeleny metly a drobet cerveny, spreje ti muzu poslat :-D
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Toyota Hilux Trial

Hmm, ale píšeš trial a na to se moc hardtop nehodí... :NO:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Toyota Hilux Trial

hard top sa hodi . Neviem ako u vas ale tu na SVK sa jazdia kategorie ako Lexan a ABS. pricom musia byt kolesa do 2/3 zakryte. Zas na druhej strane, ja mam trugy ( vzadu klietka) a som s tym problem nemal. Je to o dohode.
Viac ide o to, ze hilux so skratenou korbou uz je taky hybrid. Ale ked ma ist na trial , tak taka modifikacia je ok

sa tesim az bude nastriekana :OK:
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Hilux Trial

Jakej hybrid....taky jsem mel zkracenou korbu a vypada to fajn :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Toyota Hilux Trial

Hard top se prostě na trial nehodí, k čemu by tam byl, akorát zvyšuje těžiště, to není o nějakých pravidlech nebo dohodách. Něco jsem se trialu s Hiluxem najezdil :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Toyota Hilux Trial

tak zase hard top to tolko nevazi...
Obcas je dobre nejak zatazit zadok, zalezi od nastavenia podvozku.
Pokial clovek neodskusa konkretne auto ako sa sprava, tak tasko povedat, ci mu to vadi, ci prospieva.
Strikne to nie je.
Co sa tyka pravidiel, tak som reagoval na vycnievanie kolies, ale to sa da poriesit tymi gumovymi fendermi.
Co sa tyka dlzky korby,mne sa pacia tie dlhe, ako ma byt. nevravim, ze kratke su skarede, len to nie je uz tak ako ma byt, ked ides s tym istym autom aj expediciu. Na triale je to uplne vporiadku.
Uz s mojou truggy ked idem na expediciu ta si pripadam ako vyprostovacie vozidlo, nie ako ucastnik expedicie. Proste to dost vycnieva z radu tych nemodifikovanych karoserii :-D
tu je dokaz namiesto slubov:
Obrázek
Obrázek
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Toyota Hilux Trial

:-D Tak ale o tom to je, s autem na trial nejezdím expedici a naopak, to je jako když vrhač koulí bude chtít běžet 1500m, sport jako sport, že :-D
Je potřeba mít jedno auto na trial a druhé na expedici, případně třetí na poličku... atd, atd :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Toyota Hilux Trial

jj, cim viac tym lepsie :-D
Tak ja som zacal s RC len v 11.2014, cize este nemam taku velku zakladnu :sad: . Ale ano, MEX pouzivam viac na trialy a na expedicie robim FJ.Cize momentalne je pojazdne jedno univerzalne.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Toyota Hilux Trial

Monty: uz mas predstavu akej farby bude? Ci urobis hrdzavu?
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Hilux Trial

Taky jsem s trialovou tojotou jezdil expedice a žádnej problém jsem s tim neměl :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score

Zpět na „Scale projekty“