Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Zax - D90 Camel Trophy

Nedávno jsem započal svůj první projekt v oblasti RC expedic, vlastně první v oblasti RC aut vůbec.
Původně jsem začal s bednou od Žíli a podvozkem SCX10, ale postupem času mi SCX10 přestal vyhovovat, tak jsem se rozhodl, že použiju pouze nápravy (prozatím) a postavím to na modifikovaným X-trailu.
Co se podvozku týče, moc pokroků jsem zatím neučinil, neb je stále ve vývoji (virtuálním), nějaký pokrok je ale vidět na doplňcích kastle jako ochranný rám, zahrádka atd.

Tenhle příspěvek sem nedávám, abych se chlubil, neb si nemyslím že je čím (je to přeci jen můj první projekt), ale spíše jako prosba o vaše názory.
Jak jsem psal, nemám s expedicí žádné zkušenosti, takže pokud je dle Vás něco zle, sem s tím prosím.

http://zaxcz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Máš to všechno pěkně a čistě provedený. Zaslouží si to jedině pochvalu. Chtělo by to nějakou fotku podvozku bez kastle (jestli jsem někde přehlídl, omlouvám se)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Zahrádka i rám jsou pěkný,obzvláště se mi líbí hranatej profil.

Jedeš si to pěkně.
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

salvatore píše:Máš to všechno pěkně a čistě provedený. Zaslouží si to jedině pochvalu. Chtělo by to nějakou fotku podvozku bez kastle (jestli jsem někde přehlídl, omlouvám se)


Jako výchozí jsem použil podvozek Axial SCX10, ale v podstatě pouze jako šablonu pro rozměry.
Jakmile dojde k výrobě nového, foto určitě bude.
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Dneska jsem se pustil do lakovaní. Nejsem v tomhle zrovna přeborník, takže to není ideální, ale zase si říkám, že to při první jízdě stejně škrábnu, takže....
No výsledek posuďte sami.

http://zaxcz.rajce.idnes.cz/Lakovani/#album
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Bomba :tleskam:
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

Moooc pěkná pipinka v proužkovaným :HAPPY:
Ode mně má bod k dobru. 8)
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

mas to moc dobre nalakovany super :tleskam:
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Koukam ze mas zenskou osadku :wink: Hele vsiml jsem si ze si nejak opomel zriznout lemy kol alias fendery coz si myslim je nutnosti vsech nasich defu! Zahradka moc velice moc pekne udelana jako origo Camel. :idea: :tleskam: co mas za barvu neni to nahodou SD6520?
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
sebanktm
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Beroun

Jak velké máš ty profily, ta zahrádka je super.
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

jerry-mouse píše:Koukam ze mas zenskou osadku :wink: Hele vsiml jsem si ze si nejak opomel zriznout lemy kol alias fendery coz si myslim je nutnosti vsech nasich defu! Zahradka moc velice moc pekne udelana jako origo Camel. :idea: :tleskam: co mas za barvu neni to nahodou SD6520?


Je to na zakázku míchná Camel Trophy Yellow, Sandglow Color code LRC.361
Co přesněni máš na mysli tím "zriznout fendery". Přiznám se že mi to nic neříká.


sebanktm píše:Jak velké máš ty profily, ta zahrádka je super.


Hlavní rámy jsou z čtvercové tyče 3mm, ostatní ze čvercové tyče 2mm a kulatiny 2 mm.
Podlažka zahrádky je z cedníku
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

zax píše:

Co přesněni máš na mysli tím "zriznout fendery". Přiznám se že mi to nic nerika!
Koukni na tohohle defa a hlavne na lemy blatniku z venku ktere sou na koncich zrizle do stracena to je hlavne proto aby vetsi kola ktere pouzijes nedrhli o ty lemy! :idea: :wink: :arrow: http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Fo ... topic&t=46
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

jerry-mouse píše:
zax píše:

Co přesněni máš na mysli tím "zriznout fendery". Přiznám se že mi to nic nerika!
Koukni na tohohle defa a hlavne na lemy blatniku z venku ktere sou na koncich zrizle do stracena to je hlavne proto aby vetsi kola ktere pouzijes nedrhli o ty lemy! :idea: :wink: :arrow: http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Fo ... topic&t=46


Už to vidím, tak tohle mi, přiznám se, nedošlo. Díky za upozornění.
Budu mít kastli oproti kolům docela vysoko, tak se uvidí.
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

tak dej pozor, aby se ti to nezvrhlo na auto ve stylu monstertrucku... To tu karoserii naprosto degraduje....
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Jak pise Pajik, dej bacha at to nevyzenes moc vysoko, Landakovi to slusi hezky dole, jinak moc pekna stavba a ta barva se povedla.. :OK:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar

Zpět na „Scale projekty“