Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

jeep willys

Zdravím. Mám v hlavě jeden projekt,ale nemohu sehnat karoserii. Jedná se o jeep willys MB(válečný).Chtěl bych ji posadit na podvozek 1:10.Nevěděl by někdo náhodou o nějaké vhodné kastli? Dík za nápady a rady. Bery :cry: :!: :?:
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Porozhlídni se někde u ťamanů v nějaký tržnici tam je takových věcí hafo. :) , v Praze sem v tržnici willyse viděl, ale myslim že by s nim bylo hodně práce
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

jeep willys

Kouknu se. Taky jsem myslel jestli by nebyla možnost ze zahraničí(třeba USA nebo Canada). :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

jeep willys

Foto je tam mizerný,ale nevypadá to špatně. V měřítku 1:10,by to bylo kratší, myslím tak něco přes 400 mm. Tohle má 508mm.Ale možná by se dalo.Já vůbec nemám představu,jak by se to dalo dostat do čr.Nemám žádné zkušenosti. Dokázal by někdo pomoci. :cry: Bery
Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

Prihlasit se na ebay a poctive si to vydrazit to znamena mit papal ucet a navic doufat, ze dotycny clovek je schopen poslat zbozi prez more :-) A nebo sehnat nekoho ve Statech kdo to koupi a posle sem... Pripadne hledat jinde s tim, ze uz vis co hledat G.I. Joe jeep :-)
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

jeep willys

Tak prohlížím veb. Zatím jsem nic moc nenašel. Mají tam 1:6 za 400 .Tak snad časem něco bude. Dík. Bery :?
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

jeep willys

Tak ,měl by být dlouhý 335 mm,aby to odpovídalo měřítku 1:10. Tam ten je moc dlouhý,budu hledat dál . Zatím Dík. Bery
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

jeep willys

Zdravím. Tak se mi Willyse podařilo vydražit na EBAY.Těď budu čekat jestli přijde a v jakém stavu. Pak budu dumat co dál. Je to 1:6 od Hasbra. Časem přidám i foto. :lol: Bery
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Zdááárec...takl jak jsi dopadl? už Wily doma? Jsem na to zvědavej páč nezastírám...se mi ta budka tůůůůze líííbííí :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

Willys

Čau. Tak je to doma. :lol: Já tohle auto prostě miluju. Jsem maximálně spokojen.Teď musím vyčlenit prostředky a můžu pomalu začít předělávat.Jinak si myslím,že to není v porovnání s Toytou tak velký.Jinak jestli se někde potkáme,můžu to vzít s sebou a proberem to.Teď je na EBAY další jeep,tak můžeš jít do toho. Zatím. Bery http://berytoyota.rajce.idnes.cz/Willys/#album
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Re: Willys

[quote="Beryna"]Čau. Tak je to doma. :lol: Já tohle auto prostě miluju. Jsem maximálně spokojen.Teď musím vyčlenit prostředky a můžu pomalu začít předělávat.Jinak si myslím,že to není v porovnání s Toytou tak velký.Jinak jestli se někde potkáme,můžu to vzít s sebou a proberem to.Teď je na EBAY další jeep,tak můžeš jít do toho. Zatím. Bery http://berytoyota.rajce.idnes.cz/Willys/#album[/quot

Nádhera sítm se dá něco dělat.Co to stálo to sem dostat?
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Trocha inspirace pro tebe.Ten chlapík to má vážně vymazlený.
HERE
HERE taky
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Doháje to je parádička.....uplně vidím jak bych hodil pod to podvozek z losinky......
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

Willys

Tak tyhle fotky už mám stažené.Trošku jsem brouzdal po netu. :P

Zpět na „Scale projekty“