Uživatelský avatar
Masonorovic
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 25.11.2017 22:55

RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

Čau všichni,
nějakou dobu jsem pracoval na pomocníku pro všechny kutily co se zajímají o RC modely a potřebují nějaký nástroj na správu jejich miláčků. :lol:

Obsahuje 3 sekce pro správu modelů a 1 sekci pro setkávaní uživatelů.
Pro správu modelů je k dispozici správce jízd a letů, který se stará o používaní modelů.
Obrázek

Navazuje na něj druhá funkce pravidelné výměny dílů, která na základě používaní modelů upozorňuje uživatele o potřebě vyměnit opotřebovaný díl.
Obrázek

Dále obsahuje sekci nastavení modelů a dílů a poznámky, kde si uživatel může zapisovat různé poznámky o modelech a jejich dílech a přidávat k nim fotografie.
Obrázek

Pro setkávání uživatelů slouží sekce setkání, která umožňuje uživatelům vytvářet, komentovat a účastnit se setkání a hodnotit uživatele na základě pravdivosti a zábavnosti setkání.
Obrázek

Poslední sekce je tzv. domovská stránka, která shromažďuje upozornění ze všech ostatních sekcí a obsahuje správce modelů a jejich dílů a jednoduchý seznam úkolů.
Obrázek

Dále si ke každému modelu můžete přidat vlastní obrázek a jeho popis, který můžete sdílet s ostatními uživateli, kteří si je také můžou zobrazit po kliknutí na uživatelovo jméno. Každý uživatel má svoji profilovou stránku, která zobrazí ostatním uživatelům jeho modely (s popisky a avatary pokud to uživatel dovolí) všechny setkání, které pořádá.

Můžete si ho vyzkoušet zde: https://rcdenik.cz

Určitě mi napište vaše připomínky, dotazy, poznatky atd.. Buď přímo sem nebo můžete využít kontaktní formulář a formulář určený na chyby a nápady přímo na stránkách RC Deníku. :wink:
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

bude z toho aj nejaka statistika, alebo nieco take? Myslim, kolko vydrzal kardan axial/pocet jazd, kolkoo krat vytiekli tlmice na ascenderi, atd...?
Co mi tam zatial chyba: vyrobca, ci 1.majitel, kategoria modelu ( SC, crawler, expedicak, on-road, touring, drift, trophy ... )
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Masonorovic
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 25.11.2017 22:55

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

pera2008 píše:bude z toho aj nejaka statistika, alebo nieco take? Myslim, kolko vydrzal kardan axial/pocet jazd, kolkoo krat vytiekli tlmice na ascenderi, atd...?
Co mi tam zatial chyba: vyrobca, ci 1.majitel, kategoria modelu ( SC, crawler, expedicak, on-road, touring, drift, trophy ... )


O té statistice popřemýšlím, bylo by to zajímavé. K tomu výrobci myslíš jako, aby se modely kategorizovaly podle výrobců né jen podle názvu? A ještě k té kategorii modelu, to myslíš celkově na ty setkání na vlastní správu nebo jen k těm setkáním?
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

no ano, podla vyrobcov modelov, pomoze to v porovnaniach spolahlivosti, vo vyhladavani atd
Dalsia vec co mi zatial vadi je, ze ked chcem pridat suciastku, tak po rpidani to stalle hadze navrch/vrch stranky, co robi pri viacero modeloch zbytocne usilie scrollovat dole k tomu istemu modelu kvoli pridaniu dalsich suciastok. takisto ak clovek klikne na nazov modelu, tak ukaze to iba fotku, ziadnu inu moznost a ani moznost ist spat na stranku s modelmi
Ale testujem dalej
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

Pěkný. Ale trochu mi to připomíná ten starej vtip: :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Masonorovic
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 25.11.2017 22:55

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

pera2008 píše:no ano, podla vyrobcov modelov, pomoze to v porovnaniach spolahlivosti, vo vyhladavani atd
Dalsia vec co mi zatial vadi je, ze ked chcem pridat suciastku, tak po rpidani to stalle hadze navrch/vrch stranky, co robi pri viacero modeloch zbytocne usilie scrollovat dole k tomu istemu modelu kvoli pridaniu dalsich suciastok. takisto ak clovek klikne na nazov modelu, tak ukaze to iba fotku, ziadnu inu moznost a ani moznost ist spat na stranku s modelmi
Ale testujem dalej

Při tom kliknutí na model, zpět se dostaneš pomocí tlačítka v menu Domovská stránka, ale nevím co myslíš tím další možnosti (editaci a tak?)
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

no dalsie moznosti: no pre vlastnika editaciu, pre ostatnych zoznam suciastok, opravy atd. nejaky suhrn o modele. tak to ukaze len fotku.
Ako najdem aj inych uzivatelov? lebo ked dam domovska stranka, tak som na svojej domovskej stranke, nie na domovskej stranke RC deniku. cize nejaka moznost vyhladania by bola super.
takisto jazdy: mozno by bolo dobre dat tam moznost, ze dlzka trasy, cas,popripade miesto
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Masonorovic
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 25.11.2017 22:55

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

Vzhledem k tomu že to měl být původně deník jen pro jednotlivce, který jsem ke konci rozšířil o trochu sociální část, tak seznam uživatelů ještě není hotov stejně jako zprávy, které jsou zatím jen pomocí emailu. S těma jízdárna je to docela problém protože je to prostě celkový počet jizd. Ale vše si píšu a zapracuju na tom :wink:
Uživatelský avatar
Masonorovic
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 25.11.2017 22:55

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

Tak jsem se k tomu konečně dostal a přidal jsem pár novinek:
- přidán seznam uživatelů + jejich vyhledávání
- po rozkliknutí modelu je možné upravovat samotný model a jeho díly (a jejich úpravy)
- ostatní uživatelé se mohou podívat na díly a jejich úpravy cizích uživatelů (pokud to uživatel dovolí)
- přidána historie modelů a dílů (v záložce Jízdy a lety)

Chyby o kterých vím:
- nezobrazují se profilovky v seznamu uživatelů

Zkuste si to projet jestli se vám novinky zalíbí a dejte mi vědět :wink:
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

seznem uzivatelov dat ako list, cize aby sa dalo filtrovat, vyhladavacia funkcia chyba. inac ako sa da hodnotit uzivatel?
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Masonorovic
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 25.11.2017 22:55

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

pera2008 píše:seznem uzivatelov dat ako list, cize aby sa dalo filtrovat, vyhladavacia funkcia chyba. inac ako sa da hodnotit uzivatel?


No nevím co myslíš dát to jako list teda a co tam filtrovat (jako jestli podle hodnocení a tak), ale vyhledávání tam je. Uživatel se hodnotí, pokud ten daný uživatel uspořádá nějaké setkání a ty se ho zúčastníš, tak ho pak podle kvality toho setkání můžeš zhodnotit.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

no neda sa to ani abecedne zoradit. proste bud vies ako sa ten uzivatel vola, alebo ho nenajdes. teraz je ich tam 14, si predstav, ze ich tam bude 300 a ty chces len tych, co maju axialy/expedicaky/a vies, ze sa volaju Pepa, co urobis?
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
merkurry
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 21.11.2015 6:53

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

Ahoj. Dobrý nápad. Hodil jsem to na Fb do skupiny a už se přidávají další. Bylo by fajn kdyby na to byla aplikace do mobilu. V dnešní době by to bylo potřeba. Každý má mobil. Jinak stránka mě zaujala. Tak snad se to chytne. Ahoj Michal z RCETC
Uživatelský avatar
Masonorovic
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 25.11.2017 22:55

Re: RC Deník - online deník pro milovníky RC modelů

merkurry píše:Ahoj. Dobrý nápad. Hodil jsem to na Fb do skupiny a už se přidávají další. Bylo by fajn kdyby na to byla aplikace do mobilu. V dnešní době by to bylo potřeba. Každý má mobil. Jinak stránka mě zaujala. Tak snad se to chytne. Ahoj Michal z RCETC


Díky za sdílení ve skupině, koukám, že přišlo dost lidí :wink: . O aplikaci taky přemýšlím, ale není to úplně jednoduché bohužel :sad:, zas na druhou stránku si myslím, že i ta stránka je docela dobře přizpůsobená mobilům. :wink:

Zpět na „FreeKec“