Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

...když free, tak free:)

Dneska je tady nějak smutno...celej den ani jeden příspěvek...tak sem se rozhod to změnit:) Teď sem vylez z dílny, kde sem se patlal s nějakym tim uchycením navijáku...nakonec sem to snad vymyslel, aniž bych musel měnit celej nárazník, až zaschne barva , namontuju a nafotim...pak už jenom aby to drželo...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

mi dnes přišla kastlička Pumpkina tak jsem ji napasovával na Losinku, je to na fous, budu muset asi omezit zdvih, také nafotím...
Uživatelský avatar
Raduz
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 17.01.2009 0:00
Bydliště: Brandýs nad Labem

Já dnes v noci teprve budu vyrábět nějakej ochranej rám a řetězy, aby jste mě zítra mohli tahat z bláta :lol:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

A já zas vzteky nevidím. konečně jsem odhalil proč to pořád nosím. Už jsem chtěl Henleina proklít za prodávané články SC4600 až jsem zjistil, že "profesionálně spájený půl pack" si vyzkratoval 4 články z 5ti. Tím se vysvětlujie záhadný pokles akční činnosti z 2,5hodiny s rezervou na 1,5hodiny bez rezervy. Takže to jezdilo místo na 10 jen na 6 článků. Taktéž jsem si debilní údržbou zničil potenciometr z mého speciálního 12V serva a nemůžu najít náhradní. Takže předělávka na standart. Jak jsem s tím vzteky praštil tak jsem si ještě rozbil vypínač a malíček na noze. Když se daří tak se daří!! :evil:
Uživatelský avatar
Raduz
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 17.01.2009 0:00
Bydliště: Brandýs nad Labem

Tak jsem pro expedici předělal "nádrže s palivem", jsou teď dvě. :lol:
http://raduz.wgz.cz/expedice
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

také předělávám z 2Sx 5 MiMh na 2Px 3LiPol
Hned 1. konektor naletován obráceně.
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

yanku hlavně ať to nemáš 100% funkční...myslim že by ti to zpáteční nošení chybělo...a zhoršila by se ti kondička:D
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

ne ne , ruce střídám :P
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

S baterkama mám pokoj,tak dělám na vleku.Mám vodní nádrž a blatníky připravený na základ.
Taky jsme s mladou byli koupit lepidlo na PSH plast, tak se uvidí jestli 125 kč nevyletělo komínem.
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

...no a já už namontoval držák a zapojil naviják na přijímač a pak sem zjistil, že nemám rozdvojku na napájení, takže zejtra povezu v autě dvě baterky:D
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

no já zjistil, že nová Lipolka je v háji tak pojedu místo z dvěma s jednou. Externí hlídač LiPol má Servonautem takovou funkci, že když klesne napětí nějakého článku na 3,3V tak se auto samovolně rozjede :P a v žádném případě nezastaví. :roll:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Tak nevím co jsem komu udělal ale nejde mi nabít vysílač...............
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

yanek píše:no já zjistil, že nová Lipolka je v háji tak pojedu místo z dvěma s jednou. Externí hlídač LiPol má Servonautem takovou funkci, že když klesne napětí nějakého článku na 3,3V tak se auto samovolně rozjede :P a v žádném případě nezastaví. :roll:


Tak to je fajnovy kurvitko teda :(
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

hmm, je to v pytli, nádherná kastle Pumpkina je na Losinku malá, i když jsem ji posadil hodně vysoko, při náklonu se zapíchne přední blatník do pneumatiky, tak tudy cesta nevede :x
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Rozriznout, nechat jen budku, dozadu udelat drevenou plochu, bude to super :)

Zpět na „FreeKec“