Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Zkušenost s MZ-RACING

Ahoj kluci, jaké máte zkušenosti z férovostí věrnostního sistému na https://www.mz-racing.net/
Dycky Jeep
axial
Rajče
slavik
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 22.12.2012 14:55
Bydliště: Česká lípa
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zkušenost s MZ-RACING

Jak to myslíš?Na účtu mi naskakují body od roku 2009,ale zatím jsem ho nikdy nečerpal
cc01 Unimog U300,SCX10 II Dodge RAM,SCX10 Chevrolet CMP Gun Tractor,TA01 MB190,TA01Lancer,TA02 L.Stratos,
Kenworth K100,Peugeot 205,Kubelwagen,LIAZ Dakar
Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: Zkušenost s MZ-RACING

Pokud jsi to zatím neřešil tak tam máš nějaké body na které můžeš získat x% slevy. Měl jsem nějakou nejasnost, dneska jsem si to ale
s p. Žulkevičem vyjasnil.
Dycky Jeep
axial
Rajče
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zkušenost s MZ-RACING

Za mně,po přihlášení do systému,byla při nákupu vždy nějaká sleva oproti eshopový ceně.
Sice mam asi jen 3%,ale radši rychlá reakce od krámu a jiný solidní jednání,než blbá sleva.
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12
Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: Zkušenost s MZ-RACING

Ahoj Jirko, jsem se službama a rychlostí naprosto spokojený, jen jsem řešil to že po přihlášení neodpovídala výše slevy slevovým procentům
které mám. To už mi ale p. Žulkevič vysvětlil. Jde o to že některé zboží je s tak malím rabatem že při uplatnění mých 9% by se dostal tak nízko s cenou
že by to zboží musel vlastně ještě dotovat.
Dycky Jeep
axial
Rajče
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Zkušenost s MZ-RACING

O tom dost pochybuju,spis by proste nevydělal dost, aby mu to za tu namahu stalo.
Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: Zkušenost s MZ-RACING

Já si taky mislím že i tak vydělá dost, je to ale jeho kšeft a já to mohu jen respektovat a nebo začít nakupovat jinde.
Dycky Jeep
axial
Rajče
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Zkušenost s MZ-RACING

Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Zkušenost s MZ-RACING

Předpokládám, že eMZák by na tom asi dost nevydělal, tak to tam nedává. Můžeš se s tím smířit nebo tam nekupovat.
Je fakt, že třeba dřív sem tam kupoval víc a tím pádem mi i rostly slevy.
Nicméně mám ten dojem, že tam zvednul limity pro přechod na větší slevu a zároveň tu slevu ne vždy můžeš uplatnit.
Takže než bych se dostal na další procento, to si raději pořídim jinde, kde to mají levnější (i o více procent).
Tamico je třeba dobrý pro Tamiye, teda pokud jsou ve slevě. Tady to bohužel zabilo MPM-ko, který to dělaji okrajově a zajímaj je především plastikový letadýlka. Neseženeš tam nic novýho a problém je i s objednáním, tedy pokud to nebudete potřebovat v důchodu.

Na druhý straně aspoň, že je tu ten eMZák je, když už musím nakupovat u nás, tak je v pohodě. :mrgreen:

Když to porovnám s jedním shopem, kde jsem měl cca 10 procent slevu a ze dne na den změnili stránky a slevu mi zrušili.
Asi mě to nemuselo mrzet, protože i když jsem ji měl, tak sem tam hodil objednávku, následně zboží, které bylo skladem,
zmizelo z eshopu, aby mi pak přišel mail, že zboží není dostupné. Co dodat, kupodivu ještě nezkrachovali...možná proto,
že mi nedali tu slevu...
Obrázek
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Zkušenost s MZ-RACING

MikeP - dobré informace a poznatky. Diky.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:

Zpět na „FreeKec“