bart
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 07.07.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Co vyměnit?

Mám tuto sestavu: Rc souprava Hitec LYNX 3D + přijímač HFS 03 MS, motor Robitronic 55 z a regulátor klasika TEU 101BK a nějak mi to spolu mo c nemaká. Souprava je odzkoušená, tak jedině ten regulátor a přijímač ,že by si spolu nerozuměli? Když přidám plyn , tak to chvilku cuká a pak se to rozjede jak šílený, že to ani nezareaguje na neutrál. Na zpátečku je to to samé. Tak nevím co vyměnit, jestli régl anebo přijímač? Na svědomí to bude mít asi ten BEC obvod, že jo?
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

já nevím ale byl nějaký pokus zresetovat a nastavit znovu regulátor v tomto složení. Bec si myslím že s tím nebude mít co do činění.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

tento regulátor žádný BEC nemá, osobně jsem měl podobný problém, ale pouze při zatáčení, protože servo mělo takový odběr, že to regulátor neutáhl, v každém případě jsem se jej rychle zbavil, jejdiná možnost jak to vyzkoušet je zkusit jiný, teoretické úvahy nepomohou...
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Tak jestli radikální řez tak vyměnit regulátor souhlas.
bart
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 07.07.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Odzkoušel jsem to na soupravě Graupner C4X SSM40 a tam má přijímač BEC a v pohodě to maká. Je to páčkovka, skvělá pro auta (pro mladýho). Tak já nevím. Myslím, že ten BEC s tím něco společnýho mít bude. A nastavenej regulátor mám.
Naposledy upravil(a) bart dne 29.07.2009 8:35, celkem upraveno 1 x.
bart
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 07.07.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

A když regl tak jakej? Mám to do CC 01 JEEP WRANGLER.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Kamarád měl stejný problém v Pajeru. Samovolné rozjezdy, cukání v řízení apod. A tak jsme objednali tenhle BECa bylo po problému.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Prokrista lidi co řešíte? Ta pseudoregulace od Tamájy je prostě nepřekonatelná sračka. Jediný co mě na tomhle regulátoru potěšilo byl fakt, že se mi povedlo dva kusy (přibalené v Pajerech) prodat na aukru vždy přes 400,- Kč

Naprosto vyhovující regulátor DSYS stojí do devíti stovek a je jednou pro vždy po problému.
Uživatelský avatar
ondraseeek
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 09.04.2009 0:00
Bydliště: Liben,Pha 9

salvatore píše:Prokrista lidi co řešíte? Ta pseudoregulace od Tamájy je prostě nepřekonatelná sračka. Jediný co mě na tomhle regulátoru potěšilo byl fakt, že se mi povedlo dva kusy (přibalené v Pajerech) prodat na aukru vždy přes 400,- Kč

Naprosto vyhovující regulátor DSYS stojí do devíti stovek a je jednou pro vždy po problému.


Jak rikas :)

Kdyz jsem koupil slozenyho touarega taky tam sel DSys a uz mi neujizdi :)
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Vsechno resetovat, zacit znova, to by melo pomoct
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=
Uživatelský avatar
Tamiyadriver
Uživatel
Příspěvky: 414
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Nový Rychnov

mutante ty ses nějak rozjel :twisted: takovej příspěvků 8(
Kudy jsem jel, těžko bys šel... (s mým CC-01)

Jiří P. http://tamiyadriver.rajce.idnes.cz/

TA-02 Porshe Cayenne TRANSSYBERIA 2007, CC-01 Pajero Metal top , Ford Bronco 1973 CC-01
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Problém reglu TEU je ten, že žádný BEC nemá a do přijímače jde natvrdo napájení z baterky. Kromě toho je taky docela možné, že tam může lízt i rušení z reglu - za ty prachy bůhví jak je udělaný. Lepší se ho zbavit.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“