Uživatelský avatar
pepin
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 06.01.2009 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

DX3S 3.kanál

Prosím uživatele DX3S o radu jak ovládat naviják třetím kanálem ať dělám co dělám chová se pouze jako přepínač navíjí, odvíjí jak se dostat na neutrál,nebo nemůže fungovat jako třípolohový přepínač ?
JirkaW
Nově příchozí
Příspěvky: 33
Registrován: 28.11.2008 0:00

No hlavně lodičkáři používají různý multisviče na ovládání jeřábů, pojezdů, světýlek apod. Co jít touto cestou. Např. u 4-kanálového by si mohl lano vytáhnout, počkat, zatáhnout a např. zablikat. Princip je jednoduchý, každý puls z vysílače udělá nějaký úkon a přesune se na další. To celé se opakuje do úplného zblbnutí nebo vybití baterek.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Hledal jsem to půl hodiny,tak doufám že ti to pomůže.
Video s ovládáním WARNu přes trim
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Já mám pocit, že eSko umí jen 2P (až eRko umí 3P), ale měl by stačit i ten ...tlačítko na navijáku 3R na první zmáčknutí pustí otáčení jedním směrem, druhé zastaví otáčení, třetí pustí otáčení druhým směrem, čtvrté zastaví otáčení atd., vyzkoušené přes přijímač to ale nemám...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
pepin
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 06.01.2009 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

děkuji všem za odpovědi přes trim to jde,to byla jediná možnost co jsem přivedl k fungování ale přišlo mi divný to tak ovládat no uvidíme, to tlačítkování přes přijímač nefungovalo až to dám dohromady tak to ještě zkusím nakonec skončím asi u multispínače,je pravdou že 3 kanál u S je jen dvoupolohový přepínač je to i v návodu myslel jsem že to jde nějak obejít v menu ale asi nejde.
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

U 3,0 jsem nad tim taky přemýšlel.
A na naviják stačí přehodit AUX na LN a trimovat A tlačítkem.Teda na 3,0.Jen "nula" se mi nachází trochu jinde,než by podle čísel na displeji měla být.
Ale stačit mi to bude,tak aspon zatim tak.
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“