RSA
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 27.01.2014 9:24
Bydliště: České Meziříčí

rady s výběrem RC soupravy

Ahoj, dokázal by mo někdo prosím poradit nějakej slušnej levnější tříkanaál.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: rady s výběrem RC soupravy

Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
RSA
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 27.01.2014 9:24
Bydliště: České Meziříčí

Re: rady s výběrem RC soupravy

gecko-x píše:GT3B nebo GT3C
http://rc.305.cz/view.php?nazevclanku=p ... 2012040009 :FINE: :FINE:

nemužu se dopátrat jestli má nějaký mixy prvního a třetího kanálu?
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: rady s výběrem RC soupravy

jestli myslíš možnost ovládat třeba dvě nápravy nebo regulátory, tak po přehrátí SW na 8-kanál za cca 200 kaček, tak to mixy má. Na rc guru mají gt3b a i ti sw přehrají, aniž bys přišel o záruku
http://www.rcguru.cz/rc-souprava-gt3b-d4999
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: rady s výběrem RC soupravy

RSA píše:nemužu se dopátrat jestli má nějaký mixy prvního a třetího kanálu?

V základu ne-e. Třetí kanál je pouze stavový. Kdyby tam nějaký mix byl, napsal bych o tom.
Jedině po přeprogramování, jak psáno výše.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
RSA
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 27.01.2014 9:24
Bydliště: České Meziříčí

Re: rady s výběrem RC soupravy

gecko-x píše:jestli myslíš možnost ovládat třeba dvě nápravy nebo regulátory, tak po přehrátí SW na 8-kanál za cca 200 kaček, tak to mixy má. Na rc guru mají gt3b a i ti sw přehrají, aniž bys přišel o záruku
http://www.rcguru.cz/rc-souprava-gt3b-d4999

No tak to je super, to jste mi udělali doce aradost :hop:
RSA
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 27.01.2014 9:24
Bydliště: České Meziříčí

Re: rady s výběrem RC soupravy

minotaur píše:
RSA píše:nemužu se dopátrat jestli má nějaký mixy prvního a třetího kanálu?

V základu ne-e. Třetí kanál je pouze stavový. Kdyby tam nějaký mix byl, napsal bych o tom.
Jedině po přeprogramování, jak psáno výše.

Jéé, nemyslel jsem to tak, jako že je popisek nedostačující, ba naopak přišel mě dost vyčerpávající ale potřeboval jsem si to ověřit abych pak nevejral, cože sem si to zas koupil
RSA
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 27.01.2014 9:24
Bydliště: České Meziříčí

Re: rady s výběrem RC soupravy

A ještě taková malá technická, přepínač na ten třetí kanál je někde šikovně poruce? bo se musí přepínat nějak přez menu.
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: rady s výběrem RC soupravy

Pokud mluvíme o GT3C (mám ji), tak v základu je třetí kanál pouze OFF/ON (jak píše i Minotaur) a čudlík k němu je jakoby "na palec" na rukojeti (pokud teda držíš v levé ruce). Po přehrátí firmware (samodomo) na 4/6/8 kanál (a vybavení patřičným příjmačem za pár stovek) můžes kanály 3-x namapovat v podstatě jakkoli na zbývající ovládací prvky vysílačky. I když mám přeprogramováno, nějak jsem si s tím zatím dostatečně nehrál, abych mohl zodpovědně říci, jak konkrétně třeba namixovat první a třetí kanál pro zatáčení a v jakém módu (P\\ Z||, nebo P\\ Z\\ nebo P\\ Z//) čili jenom přední, na stejnou stranu (např obě nápravy doleva-> mimochod) nebo mix (přední např doleva a zadní doprava -> menší poloměr), ale v návodu to nějak bylo zmiňováno že to jde (a snad i přepínat ty módy, ale přes menu). 100% to teď z hlavy nevím.
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: rady s výběrem RC soupravy

RSA píše:Jéé, nemyslel jsem to tak, jako že je popisek nedostačující, ba naopak přišel mě dost vyčerpávající ale potřeboval jsem si to ověřit abych pak nevejral, cože sem si to zas koupil

Já si to nemyslel taky, já jen konstatoval a abych ti to potvrdil :-)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
RSA
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 27.01.2014 9:24
Bydliště: České Meziříčí

Re: rady s výběrem RC soupravy

[quote="Ming"]Pokud mluvíme o GT3C (mám ji), tak v základu je třetí kanál pouze OFF/ON (jak píše i Minotaur) a čudlík k němu je jakoby "na palec" na rukojeti (pokud teda držíš v levé ruce). Po přehrátí firmware (samodomo) na 4/6/8 kanál (a vybavení patřičným příjmačem za pár stovek) můžes kanály 3-x namapovat v podstatě jakkoli na zbývající ovládací prvky vysílačky. I když mám přeprogramováno, nějak jsem si s tím zatím dostatečně nehrál, abych mohl zodpovědně říci, jak konkrétně třeba namixovat první a třetí kanál pro zatáčení a v jakém módu (P\\ Z||, nebo P\\ Z\\ nebo P\\ Z//) čili jenom přední, na stejnou stranu (např obě nápravy doleva-> mimochod) nebo mix (přední např doleva a zadní doprava -> menší poloměr), ale v návodu to nějak bylo zmiňováno že to jde (a snad i přepínat ty módy, ale přes menu). 100% to teď z hlavy nevím

Potřebuju akorát aby mě s přední zatáčela v reverzu i zadní a aby to přepnutí bylo rychlý. Přez menu si dokážu představit nastavení intenzity (poměru mezi 1. a 3.) ale už ne to zapnutí v terénu.

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“