Uživatelský avatar
tomina
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 12.05.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

tgy i6 vs. fs i6

Cao,
Pochopil jsem, ze na nezavisle rizeni zadni napravy a pohodlne ovladani navijaku tripolohovou packou, potrebuju pakovku. Diky strankam rc305 jsem se dozvedel spoustu uzitecnych veci a i tam jsem zaregistroval novou pakovku od flysky fs i6. Na hobbykingu je prebrendovana na turnigy tgy i6 a z evropskyho skladu by to melo byt bez zdrzovacky a dph na celnici. Ceny obou na netu jsou skoro stejny. Ctu hodne a spoustu blbosti, tak netusim, zda info o vystupni kontrole turnigy je pravda. Ze to cinan bali i s chlupama... Flysky koupím na ebay nebo bangoods od neznameho prodejce a ceka me dph na celnici. Nedelam si iluze ze je to kus od kusu jak flysky tak turnigy, ale uz se v tom motam dost dlouho na to, abych se odhodlal tu takto schizofrene zeptat:-)
Tak prosim, rozseknete to za me, jestli fsi6 nebo tgyi6...
Diky
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: tgy i6 vs. fs i6

Technologie je to pokroková, problém může být spíš spolehlivost, btw záruka. Takže jestli to pro tebe za tuhle cenu není spotřebák, ač jsem ebaypacient, šel bych v tomhle konkrétním případě radši do euroHK.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: tgy i6 vs. fs i6

Já už si asi dva týdny suším článek, že Hobbyking plácl nálepku Turnigy na tuhle Flysky i6, akorát ještě čekám na víc ohlasů v diskuzi pod produktem, aby nebylo nějaký překvápko 8) Ohledně kvality Turnigy - je to značka patřící Hobbykingu, kterou plácají na různé výrobky. Třeba u populární páčkovky Turnigy 9X = Flysky TH9X vím od Rimmera (http://ok-rimr.com/), že originálky Flysky mu přišly pečlivěji udělaný. Je to zajímavý, buďto má Flysky víc fabrik (linek), kde třeba na jedný jede svoje a na další rebrandy, nebo si Hobbyking "zaplatil" co nejlevnější výrobu, aby ušetřil co nejvíc, třeba vypuštěním některých operací (hlubší testování, výstupní kontrola, atd.) 8)
Vzal bych to přes euro várehauz, mělo by to vyjít o něco lépe. Ale počkáš si, aktuální stav skladu je -20 :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
tomina
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 12.05.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: tgy i6 vs. fs i6

Diky panove, na takovou odpověď jsem cekal. Objednám ji z EuHk. Tech předobjednávek se tam ale kupy....o vikendu jich bylo jen -10 :-)

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“