Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Problém s párováním.

Ahoj, dostala se mi do rukou buggyna s rc soupravou arrma atx 300. Je to hroznej šunt, ale nedaří se mi spárovat vysílačka s přijímačem. Podle návodu se má podržet bindovací tlačítko na přijímači, zapnout auto(regl. i přijímač blikají zeleně), zapnout vysílačku a po 30sec. by se měl přijímač rozsvítit zeleně. Ale mě po 30s zhasne. Pokud dám přijímač Flysky z jiného auta auto funguje jak má. Nemáte někdo nějaký typ? Díky
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Problém s párováním.

plutoone84 píše:Ahoj, dostala se mi do rukou buggyna s rc soupravou arrma atx 300. Je to hroznej šunt, ale nedaří se mi spárovat vysílačka s přijímačem. Podle návodu se má podržet bindovací tlačítko na přijímači, zapnout auto(regl. i přijímač blikají zeleně), zapnout vysílačku a po 30sec. by se měl přijímač rozsvítit zeleně. Ale mě po 30s zhasne. Pokud dám přijímač Flysky z jiného auta auto funguje jak má. Nemáte někdo nějaký typ? Díky



...vyhoď ten přijímač a nech tam od FS.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Problém s párováním.

Jasný, problém je v tom, je Buggyna není moje. Dal mi jí kamarád, že nejezdí. Byl spálený motor. Při zkoušení s náhradním motorem vše fungovalo. Objednal jsem nový + nová kola 1700kč. Po namontování motoru již spárovat nelze. Teď mám v košíku novou vysílačku od Flysky + servo (to origo se mi zdá slabé) Dalších 1700. Na to, že ho ta buggyna stála nová 5000kč jsou to celkem pálky :-p
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Problém s párováním.

plutoone84 píše:Jasný, problém je v tom, je Buggyna není moje. Dal mi jí kamarád, že nejezdí. Byl spálený motor. Při zkoušení s náhradním motorem vše fungovalo. Objednal jsem nový + nová kola 1700kč. Po namontování motoru již spárovat nelze. Teď mám v košíku novou vysílačku od Flysky + servo (to origo se mi zdá slabé) Dalších 1700. Na to, že ho ta buggyna stála nová 5000kč jsou to celkem pálky :-p


myslím, že nový motor nemá nic společného s párováním radia. (třeba se mýlím)
FS přijímač koupíš za 150 a máš ty, nebo kamarád po starostech.
Já jsem teď také koupil novou FS a 3 přijímače. Ne tedy za takové peníze jako ty. Prostě ten přijímač vyhoď a nelamej si s tím hlavu. 150 není ranec peněz.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Problém s párováním.

Samotný přijímač mu bude k ničemu, Musím koupit komplet sadu. Nemohu mu půjčovat vysílačku. Ale objednám to. Je pravda, že když jsem používal LRP a Graupnera, tak jsem je 3x reklamoval, než mi vrátili peníze a já konečně přešel na Flysky. Od té doby svatý klid.

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“