Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Ozivenie Li-pol baterii.

Udajne v niektorych pripadoch je mozne ozivit mrtvu Li-polku. Mne konkretne odisiel jeden clanok asi 2,0 V takze podla skusenosti z ineho fora kde baterie boli na tom ovela horsie tak sa po ozivovacej procedure dostali do normalu na cca 90 percent svojej povodnej kapacity, a taktiez nie kazda jedna ale vacsina to ako tak rozchodila. :o Doporucujem si precitat tento prispevok z ineho leteckeho fora! :idea: :arrow: http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... ic&t=13216 Mozno sa to bude niekomu hodit! ps; prave prebieha proces ozivovania mojej udajne mrtvej Li-pol, a ako to dopadlo podam neskor! :?: :?
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
Jarin
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 18.01.2009 0:00
Bydliště: Stráž (Bor u Tachova)
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja sem si dal Lipolku (3clanek) do vysilacky, bohuzel sem hlava duta a zapomel sem ji vypnout takze cela lipolka sla skoro do 0V
Nabit nesla protoze ji nevzal balancer, tak sem ji dal na chvili cuchnout 12V ze zdroje aby napeti vlezlo na 3V na clanek aby me ji uz vzal balancer a pak sem ji normalne nabil a pouzivam ji dal
Porad ma stejnou kapacitu jenom nevim jak to je s proudama co by mela dat, vysilacka bere 0-0 nic
Škoda Octavia II 2.0 TDi
Axial AX-10 - TCS X-Trail - Mercedes G55 @ X-Trail Honcho
HPI PRO4 Subaru Drift
HPI Formula Ten
HPI Blitz
FlySky GT3
http://jarin3d.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Jak píše Jarin...
I já jsem jednou podvybil lipolku. Tak jsem jí prostě napíchl natvrdo na 3 minutky a až potom na balancer. A jezdí se vesele dál :lol:
Uživatelský avatar
panHnedy
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 22.12.2009 0:00

mam stejnou zkusenost jako Carlos, LiPo jsem na chvilku dal nabijet jako NiMh (cca 5-10min) za stale kontroly a potom se to uz chytlo s balancerem

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“