Mazel99
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.05.2014 22:56

FS-GT3C zvuk

Neví někdo jak vypnout zvukový alarm a podsvícení displaye? Nebo ještě lépe jak předělat na tužkové baterie?
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: FS-GT3C zvuk

přehrát open sorce SW, pak to vše jde protáhnout nebo vypnout. Ale předělat na tužkovky? a proč? Já jsem si ju koupil i pro to napájení lipolkou
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FS-GT3C zvuk

Tak předělání na tužkové baterky sice není problém ale nebylo lepší použít Power banku? A jak bylo napsáno výš po přehrání SW se dá nastavit kde co
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Mazel99
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.05.2014 22:56

Re: FS-GT3C zvuk

Děkuji za odpoveď, bylo lepší ji prodat a koupit si obyčejnou na baterky. Nechodím jezdit na pár hodin, většinou na celý den v kuse několik km, vždy když pípla že chce baterku tak jsem myslel že s ní třísknu o zem, ten zvuk mi trhal žíly :-I
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FS-GT3C zvuk

jasne, lipo do toho vraz. ja ta mam tusim 1600 mAh, stoji to min nez 8 tuzkovejch baterii, zabira polovinu mista a je to krasne lehoucky. na nabiti da pohodlne 10 hodin. ma to sice mensi napeti, ale nastavis pipani treba na 7 V a jezdis dokud na to vidis...
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FS-GT3C zvuk

Jenže on tam lipolku už má ale ta je relativně malá vydrží tak 5 až 6 hodin proto jsem psal že by byla lapší nějaká výkonnější power banka prostě jak to pípne připojíš káblik a dobiješ za chůze a trvá to něco přes půl hodniky a nemusíš kvůli toho ani zastavit a vysílačka je stále stejně lehká.
Další možností když už to chceš předělávat je hodit si do batohu větší baterku ( velkou kapacitu) a napájet to přes kabel rovnou s ní. Sice trochu nepohodlné a kabel bude občas zavázet, ale na druhou stranu vydrží to tak dlouho jak si naložíš energie na záda.
Hmm ten první nápad se mi zamlouvá víc.
Jinak po přehrátí si můžeš nastavit při kolika voltech má pípat takže teoreticky nikdy a taky se to pípání dá vypnout tlačítkem :OK: jak dlouho to má svítit a spoustu jiných užitečných i měně užitečných věcí.
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FS-GT3C zvuk

aaaaaaaaha to sem nechyt.


...tak si za 130 korun kup vetsi lipolku, dyt se tam vejde kdeco :-)

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“