Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Prosím o pomoc s MD8LA

Zdar lidi mám tento modul a potřeboval bych poradit s nastavením přes vysílačku.Ať dělám co dělám tak mě to prostě nejde :-( maximálně se dostanu do setupu a dál už nee.Nejlépe kdyby tu byl někdo s okolí Mostu a měl programátor nebo jestli někdo nemáte usb programátor na prodej?Předem Dík za rady a pomoc
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Prosím o pomoc s MD8LA

Přes vysílačku to chce opravdu hoooodně trpělivosti a přesnosti ( je to holt určitý postup, u kterýho se nesmí udělat chyba ). Pokud jsi na Skype, tak bychom se mohli domluvit a nastavit to krok za krokem. Pokud budeš mít zájem, tak dej vědět, jsem tam pod nickem "boricek". Taky je možný si tu svou konfiguraci předem nastavit a nasimulovat na stránkách DSYSu a poté třeba to svoje nastavení poslat jako soubor a kdo má někde poblíž USB programátor, tak ti to tam pak během chvilky šoupne.
Jde to ale klidně i přes tu vysílačku, jen to potřebuje tužku, papír, pořádně si to rozepsat a pak zatrhávat už provedené kroky.
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Prosím o pomoc s MD8LA

Tak až budu na compu tak si zapnu skype :) snad to nějak dáme do kupy :) Někam se vždy dostanu,ale pak to na mě začne blikat jak vánoční stromeček od vietnamců a jsem s toho v prdely :)
Díky
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Prosím o pomoc s MD8LA

Borik píše:Přes vysílačku to chce opravdu hoooodně trpělivosti a přesnosti ( je to holt určitý postup, u kterýho se nesmí udělat chyba ). Pokud jsi na Skype, tak bychom se mohli domluvit a nastavit to krok za krokem. Pokud budeš mít zájem, tak dej vědět, jsem tam pod nickem "boricek". Taky je možný si tu svou konfiguraci předem nastavit a nasimulovat na stránkách DSYSu a poté třeba to svoje nastavení poslat jako soubor a kdo má někde poblíž USB programátor, tak ti to tam pak během chvilky šoupne.
Jde to ale klidně i přes tu vysílačku, jen to potřebuje tužku, papír, pořádně si to rozepsat a pak zatrhávat už provedené kroky.

Tak už jsem si tě přidal do Skype ;-)
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
tiesto8
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Prosím o pomoc s MD8LA

Ahoj,mám prosbu a dotaz, pořídil jsem md8la a nedaří se mi naprogramovat postupné spínání pomocí 2p ani 3p přepinače. mám doma md8l a tam mi to šlo bez problemu . používám programovací destičku mdpg14. jinak mám md8la 2x a u obou mi dělá na stejný naprogramování něco jiného :-/ budu rád za každé postrčení :-) a vysílačku mam fly sky gt3b s firmaware na 8ch
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Prosím o pomoc s MD8LA

Ozvi se na Skype ( boricek ) nebo přes soukromou zprávu a probereme to. Je třeba, abys víc upřesnil, co bys potřeboval.

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“