tangokes
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 18.02.2015 17:02

Dotaz

Zdarec pánové,nemáte náhodou někdo zkušenosti se světelným modulem od G.T POWER 4 chanel led lighting systém ? Podle návodu to nemůžu naprogramovat.Fungují blinkry a zpátečka jinak to bliká jak vánoční stromek. Dík Riči
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Dotaz

tangokes píše:Zdarec pánové,nemáte náhodou někdo zkušenosti se světelným modulem od G.T POWER 4 chanel led lighting systém ? Podle návodu to nemůžu naprogramovat.Fungují blinkry a zpátečka jinak to bliká jak vánoční stromek. Dík Riči


Máš 4.kanálovou vysílačku? Koukám, že na bighobby je ke stažení i český návod
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
tangokes
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 18.02.2015 17:02

Re: Dotaz

Mám 6ti kanálovou ten návod mám taky,Ale možná bude chyba v zapojení kanálů.Zítra prubnu a bude.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Dotaz

Já ten modul mám tak určitě rok doma. Koupil jsem ho na vyzkoušení a že bych o tom něco napsal. No, zkoušel jsem ho s 6-k palcovkou a po každým zapnutí se choval nějak nejednotně. Tak jsem ho hodil do šuplíku a zatím jsem na něj nenašel chuť ani čas 8) Jako funkce má zajímavý, dá se toho dost nastavit, ale... snad se k němu někdy dostanu.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
tangokes
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 18.02.2015 17:02

Re: Dotaz

Tak se zjistilo že byly špatně zapojené kanály.Teď to svítí,ale nejde vypnout z vysílačky.Tak snad příště. :HOPS:

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“