Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Spektrum DX4S - dotaz na funkci

Má někdo rádio Spektrum DX4S? zajímá mě, jestli je možné ovládat 3 nebo 4 kanál proporcionálně. Mám tím na mysli například po zapojení navijáku regulovat rychlost navíjení/odvíjení.
V přední části je čudl. Předpokládal jsem že to je to poťák nebo nějaký digitálním ekvivalent a na tom jsem chtěl ten naviják provozovat.
Nejsem v elektru moc zběhlý, takže si nejsem touto funkcí z popisku jistý.

Díky.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Spektrum DX4S - dotaz na funkci

popravde asi nie paralelne ale iba ako osve ( neskusal som ), lebo mas na kanaly moznost nastavit iba 3polohove svitche. ale co som pochopil, tak cez mix A alebo MixB by sa to malo dat, ale asi nie zaroven s plynom ( inou funkciou paralelne )
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Spektrum DX4S - dotaz na funkci

Řešil jsem to na knižním ksichtě a někdo mi tam psal, že na spekru jde nastavit 2,3 a linear swith. Právě proto se snažím sehnat někoho, kdo jí má, áč se mi nechace zaplatit 5k, abych pak zjistil, že kvůli čemu jí chci neumí.
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Spektrum DX4S - dotaz na funkci

Ke každému kanálu lze nastavit libovolný spínač na vysílači (i ten potenciometr vzadu). Pak na něm můžeš nastavit buďto 2 polohy, 3 polohy a nebo lineání. Potom je tam ještě jedna možnost označená jako MT.

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Spektrum DX4S - dotaz na funkci

ale linearne ide len jednym smerom, ci obojsmerne? Napriklad dam tlacidlo A LIN, tak funguje obojsmerne?
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
musa
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 23.09.2013 21:44
Bydliště: Brno

Re: Spektrum DX4S - dotaz na funkci

mělo by to být jako u dx4c a tam mě to jde, na 3 kanále naviják co odvíjí rychleji a navíjí pomaleji
Toyota Hilux Old Slick7 šásko, ostatní pořád ladím
http://summitjede.rajce.idnes.cz/

RC GEO BANDA BRNO http://www.rc4x4.cz/rc4x4-geocaching-f66/rc-geo-banda-brno-t16234.html

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“