Uživatelský avatar
Domca234
Častý přispěvatel
Příspěvky: 511
Registrován: 11.10.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

GP RC Light

yamaha_xg píše:Postavil som si RC auto 1:10 a chcel som nejaké to osvetlenie do toho a hladal som na internete. Našiel som veľa osvetlení ale ani jedno sa mi nejako nepáčilo. Tak som si navrhol a postavil vlastné. Ovládanie je pomocou 3 kanálov + tlačítko. Vie to ovládať 17 LED (2 x 8 LED + 1 výfuk), smerovky,brzda,spiatočka,dialkové svetlá,výfuk a 10 bank efektov.Effekty sa môžu prepínat 3-tim kanálom.Potom sa da vypnút 1 a 2 kanál a pôjdu iba effekty.Efekt sa dá prepnúť aj pomocou externého tlačítka alebo tlačítkom priamo na board module.Má 10 baniek na uloženie efektov a každá banka má možnosť uložit až 32 (1-32) kombinácií a to na predné a zádne LED v jednej banke.Možnost nastavenia viac parametrov pomocou ovládacie programu na PC. PC sa spája z modulom pomocou USB portu.Možnost upgrade firmware. Napájanie je priamo z prímača.Mám zatial urobený jeden finalný kus ale postupne budem robiť dalšie.Ja potrebujem 3ks. Bastlím to doma na kolene a je to dost náročné .SMD technológia. Tutok je video ako to celé vyzerá
Video manual
V aute asi takto
Nissan
Tu je popis a par fotiek
popis



yamaha_xg píše:No su objednane suciastky a dnes zajtra by mali prist.Poziadal som kamarata aby mi osadil tie SMD suciastky.On ma tiez z toho nervy lebo je to male. Dal som vyrobit 10ks plosakov ktore treba osadit a budu free. Vsetko je drahe ked to nerobis vo velkom (seriova vyroba).Cenu som este neratal ale skusim to spocitat a dam vediet az by bol zaujem. Kompletka by vyzerala asi takto: 1ks-Board(GP RC Light) + USB kabel na programovanie + 4ks konektorov + soft, bez LED to si asi kazdy osadi ako potrebuje. Nie je to uplne pre lajkov do elektroniky ale to letovanie mozno zvladne kazdy.

Převzato z tamiyafora.

To co dělá je velmi zajímavé :wink:
(Dominik Brant) I Love You Defender
OFF- Mex-II Land Rover D110 Zebra
OFF- Axial Scx-10 Isuzu trooper truggy
ON- Xray T3 Brushless 8,5T Rally/Drift
ON- Tamája M-01 Rally
Eurgle 2,4ghz a atd. :)

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“