Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Problém s FS-GT2

Koupil jsem tuto jednoduchou soupravu pro svůj projekt Dakar - Bruder, po prvním zapnutí pracovalo vše jak má, asi po půl hodině testování podvozku, při vypnutí a následném zapnutí nastal problém. Řízení funguje, ale motor se točí naplno a při přepnutí reversu na vysílači se ani nehne. Zkoušel jsem celkem tři regulároty a všechny se chovají stejně, tak předpokládám, že problém bude asi ve vysílači.
Máte někdo nějaký rozumný nápad? Děkuji.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Zkoušel jsi jiné servo?
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Jo, nekdy muze servo rusit, ale spis bych se zbavil te vysilacky. Co jsem tak cetl na ruznych forech, tak mivaji problem s firmwarem.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Tak jsem sebral odvahu a rozdělal vysílač no a na potenciometru klasickej studeňák, zapájeno, odzkoušeno, složeno a můžem do terénu, díky všem, kteří měli snahu mi pomoci dobrou radou.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Odvážnej běloch :lol:
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

milan008 píše:Tak jsem sebral odvahu a rozdělal vysílač no a na potenciometru klasickej studeňák, zapájeno, odzkoušeno, složeno a můžem do terénu, díky všem, kteří měli snahu mi pomoci dobrou radou.

Šikovnej. Kdybych si všiml dřív (teď jsem tu nějaký čas moc nebyl), poradil bych to samé. Toto je totiž nejčastější problém u této vysílačky, podle venkovních diskuzí, občas nějaký ten studeňák. Ať slouží dobře.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Jinak funguje dobře po tvém zásahu??? Vybírám nějakou vysílačku (stačí zatím dvoukanál) a za ty prachy....(našel jsem ji za 790 peněz). .... jen ja tomu nerozumím a pokud nebude fungovat, tak studeňák třeba nepoznám a budu ztracen :-( Nebo bych si měl pořídit raději něco jako SPEKTRUM DX3E popřípadě(C)? Baťa prý říkal, že není tak bohatý aby si kupoval levné věci?
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Funguje dobře, nicméně Baťa to říkal dobře...ALE, záleží na tom kolik máš v daný okamžik v peněžence, dát cca 800,- za vysílačku a za 2000,- koupit spoustu krásných věcí (disky, pneumatiky...) nebo koupit značkovou vysílač/přijímač a nic dalšího, i ta značková může mít chybu a i ta levná se dá reklamovat, to už si musíš rozhodnout sám... :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

To je fak, navíc si ho pak chci nechat pro TT-01 (tam stačí dvoukanál) a jít časem pro expedičku do tříkanálu.

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“